INNE

Pobiegli dla Hospicjum Dobrego Samarytanina

W Areszcie Śledczym w Lublinie odbyła się piąta, jubileuszowa edycja biegu charytatywnego „Biegamy dla Hospicjum". W wyjątkowym wydarzeniu udział wzięli osadzeni, przedstawiciel służb mundurowych, studenci oraz pracownicy Katolickiego Uniwersytetu Lubelski Jana Pawła II, współorganizatora wydarzenia, a także wolontariusze Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie, na rzecz którego przekazany został całkowity dochód z imprezy.

W pierwszej rudzie Edach Budowlani pokonali Arkę Gdynia 28:21. Jak będzie w rewanżu?

Edach Budowlani jadą do Gdyni na mecz z Arką. Powtórka mile widziana

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej Edach Budowlani Lublin zagrają na wyjeździe z Arką Gdynia. Początek spotkania na Narodowym Stadionie Rugby w sobotę o godzinie 17.

W czwartkowych zajęciach uczestniczyło około 500 dziewcząt

Otylia Jędrzejczak w Lublinie zachęcała do aktywności fizycznej w ramach akcji Mistrzynie w Szkołach [zdjęcia]

Otylia Jędrzejczak, Natalia Kaczmarek, Pia Skrzyszowska, a także Natalia Kałucka odwiedziły w czwartek I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie, w ramach akcji „Mistrzynie w Szkołach”. Zawodniczki ćwiczyły z uczennicami na specjalnej lekcji wf-u i zachęcały do większej aktywności fizycznej.

Zapaśniczki Cementu-Gryfa Chełm wywalczyły w Stróży osiem medali

Udany występ zawodniczek Cementu-Gryfa Chełm

Chełmianki udanie zaprezentowały się podczas międzywojewódzkich mistrzostwach młodziczek rozgrywanych w Stróży

GCK Kobylany został najlepszym klubem wśród młodzików podczas mistrzostw Polski do lat 15

GCK Kobylany najlepsze w mistrzostwach polski w podnoszeniu ciężarów

GCK Kobylany najlepszym klubem wśród młodzików podczas mistrzostw Polski do lat 15. Wśród województw zwyciężyło Lubelskie. Gospodarzem mistrzostw był Biłgoraj

Otylia Jędrzejczak miała w Lublinie bardzo pracowity weekend

Otylia Jędrzejczak z wizytą w Lublinie

W weekend, w ramach zawodów Otylia Swim Cup Lublin odwiedziła Otylia Jędrzejczak. W dwudniowej imprezie udział wzięło niemal 800 zawodników, nie tylko z Polski

W niedzielę lublinianie zmierzą się z liderem rozgrywek

Edach Budowlani Lublin zmierzą się w Krakowie z liderem tabeli, ale nie czują presji

Na zakończenie pierwszej rundy Edach Budowlani Lublin zagrają na wyjeździe z Juvenią Kraków. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 14.30.

Amazonki Budowlani Lublin wygrały turniej MP U 16 w Rugby 7 w Rudzie Śląskiej

Amazonki Budowlani Lublin rozbiły rywalki w Rudzie Śląskiej

Amazonki Budowlani Lublin okazały się najlepsze podczas II Turnieju mistrzostw Polski kobiet U 16 w Rugby 7

Karol Kręt – mistrz Porsche Sports Cup Deutschland

Wielki sukces Karola Kręta

Karol Kręt został mistrzem Porsche Sports Cup Deutschland. Zawodnik z województwa lubelskiego tytuł zapewnił sobie kapitalnym występem na torze w Hockenheim. W trzech wyścigach na tym słynnym niemieckim obiekcie za każdym razem stawał na podium.

W meczu z Lechią Gdańsk lublinianom w końcówce uciekł punkt bonusowy

Edach Budowlani zajmują czwarte miejsce w tabeli ekstraligi rugby. Czas na starcie z liderem

Na kolejkę przed końcem pierwszej rundy Edach Budowlani zajmują czwarte miejsce w tabeli. Do zakończenia rywalizacji w tym roku zostały jeszcze trzy serie gier.

Młodzi chełmianie wywalczyli w Dębicy 11 medali

Cement-Gryf Chełm z kolejnymi medalami

Bardzo dobry występ przedstawicieli Cementu-Gryfa Chełm podczas międzynarodowych zawodów w Dębicy i Kraśniku

Rozmawiał Kamil Kozioł

Krzysztof Włodarczyk: Chcę zdobyć pas mistrza świata

Rozmowa z Krzysztofem Włodarczykiem, byłym mistrzem świata w boksie zawodowym

Wystawa „Rowerem po drogach i bezdrożach Królestwa Polskiego” od dzisiaj w Lublinie

To gratka nie tylko dla miłośników kolarstwa, ale również historii sportu. Scenariusz ekspozycji został oparty o diariusz rowerowej podróży, jaką latem 1897 r. odbył v-prezes Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów Antoni Klemens Fertner (1849 – 1915) wraz ze swoim 14 - letnim synem, Stasiem.

Edach Budowlani powalczą o zwycięstwo, najlepiej z tzw. bonusem, w spotkaniu z Lechią Gdańsk

Edach Budowlani zagrają w niedzielę z Lechią Gdańsk. "To zawsze klasowa i niebezpieczna drużyna"

Po przymusowej przerwie Edach Budowlani wracają do ligowej rywalizacji. W niedzielę o godzinie 13 na boisku przy ul. Magnoliowej zagrają z Lechią Gdańsk. Spotkanie będzie transmitowane w TVP Sport.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk odwiedził Lublin przy okazji gali Polonika Boxing Night

W lubelskiej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli odbyła się Polonika Boxing Night. W walce wieczoru Eugeniusz Makarczuk pokonał Milosa Beranka.

Polonika Boxing Night. Już w czwartek w Lublinie

W czwartek w lubelskiej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli odbędzie się gala Polonika Boxing Night. Jak informują organizatorzy, podczas imprezy zostaną wyłonieni najlepsi polonijni i polscy pięściarze boksu olimpijskiego, którzy będą mieli okazję walczyć o pas prestiżowej federacji WBC Amateur.

Po sześciu kolejkach Edach Budowlani zajmują czwarte miejsce w tabeli

Edach Budowlani Lublin nie chcą już przegrywać

Po sześciu kolejkach rundy jesiennej na koncie Edach Budowlanych są cztery zwycięstwa i dwie porażki. Lublinianie zajmują czwartą pozycję w tabeli.

Kolarze KS Pogoń Mostostal Puławy stoją na podium mistrzostw Polski

Brązowy medal kolarzy Pogoni Mostostal Puławy

KS Pogoń Mostostal Puławy został brązowym medalistą mistrzostw Polski w jeździe drużynowej na czas

Amazonki Budowlani Lublin najlepsze w I turnieju mistrzostw Polski kobiet U 16

Amazonki Budowlani Lublin wygrały I turniej mistrzostw Polski kobiet U-16

Zawody rozegrane zostały w Lublinie

W Lublinie odbył się Puchar Świata w karate tradycyjnym [zdjęcia]

W imprezie wzięło udział ponad 700 zawodników

Zawodniczki z Chełma zdobyły w Miliczu dwa medale MMP

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm zdobyły dwa medale młodzieżowych mistrzostw Polski

Na najwyższym stopniu podium stanęła Anastasiia Padoshyk

Trener Edach Budowlanych Lublin: W pierwszej połowie daliśmy Orkanowi zbyt wiele miejsca

Rozmowa ze Stanisławem Powała-Niedźwieckim, trenerem Edach Budowlanych Lublin

Edach Budowlani ograli ostatnio wicemistrza Polski Ogniwo Sopot. W niedzielę zmierzą się z brązowym medalistą Orkanem Sochaczew

Edach Budowlani jadą do Sochaczewa. "To, że wygraliśmy z mistrzem i wicemistrzem nie oznacza, że ogramy brązowego medalistę"

Przeciwnikiem Edach Budowlanych będzie w niedzielę Orkan Sochaczew. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.30.

Anhelina Łysak (z lewej) wywalczyła w Belgradzie kwalifikację olimpijską do Paryża

Anhelina Łysak nie ma medalu mistrzostw świata w zapasach, ale zdobyła kwalifikację olimpijską

Anhelina Łysak z Cementu-Gryfa Chełm nie zdobyła medalu podczas mistrzostw świata w Belgradzie, wywalczyła za to kwalifikację olimpijską do Paryża.

Szymon Ładniak z Belgii wyjechał z mieszanymi uczuciami

Szymon Ładniak startował na słynnym torze Spa-Francorchamps w ramach serii Ferrari Challenge.