IV Turniej Lubelskiego Cebularza w rugby zostanie rozegrany już w sobotę

Kolarstwo. Wielkie emocje w Pucharze Polski „Po ziemi zamojskiej”

Strefa medalowa? Nie wszystko zależy od Edach Budowlanych Lublin

Zawodnicy Cementu-Gryfa Chełm zdobyli medale podczas zawodów w Hiszpanii

Na drugim stopniu podium międzynarodowego turnieju zapaśniczego „Jovenes Promesas” stanął Igor Shepetun. Z kolei Piotr Lewandowski zakończył rywalizację z brązowym medalem. Turniej rozegrany został w hiszpańskiej miejscowości La Nucia

Udany występ zapaśniczek Sokoła Lublin i Cementu-Gryfa Chełm na Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Martyna Kłoda z Sokoła Lublin wywalczyła złoty medal podczas finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych „Dolnośląskie 2024”, które rozegrane zostały w Miliczu

Lubelskie Perła Polski Cycling Team pojawiło się w wyścigach we Włoszech oraz Austrii

Obie imprezy były bardzo mocno obsadzone, chociaż na Półwyspie Apenińskim startowali jedynie orlicy

W Parczewie odbyła się kolejna edycja maratonu kolarskiego Piękny Wschód

Parczew przez kilkadziesiąt godzin żył kolarskimi emocjami przy okazji kolejnej edycji maratonu Piękny Wschód

Wisła Puławy najlepszym klubem z województwa lubelskiego podczas mistrzostw Polski do 20 lat

Puławianie wrócili z Zamościa 12 medalami: 10 srebrnymi i dwoma brązowymi.

MP w pływaniu: Trzy złota i tytuł najlepszej zawodniczki dla Adeli Piskorskiej, AZS UMCS znowu wygrał [zdjęcia]

Lublin był gospodarzem mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców. AZS UMCS nie okazał się jednak zbyt gościnny, bo wygrał klasyfikacje punktowe w kategorii open i młodzieżowców. W sumie Adela Piskorska i spółka wywalczyli 12 medali. Trzy złote były dziełem właśnie naszej grzbiecistki, która została również najlepszą zawodniczką imprezy.

Katarzyna Krawczyk nie powalczy o występ na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. "Czujemy niesmak"

Katarzyna Krawczyk z Cementu-Gryfa Chełm nie weźmie udziału w światowym turnieju kwalifikacyjnym do tegorocznych igrzysk olimpijskich, który odbędzie się w Stambule od 9 do 15 maja.

Złoto Adeli Piskorskiej, dyskwalifikacja Laury Bernat i ciekawy I dzień pływackich MP w Lublinie

W czwartek na Aqua Lublin wystartowały Mistrzostwa Polski w kategorii open i młodzieżowców (19-23 lata). Dla naszych zawodników, to ostatnia szansa, żeby wywalczyć bilet na igrzyska olimpijskie w Paryżu. Pierwszego dnia AZS UMCS wywalczył cztery medale. Złoto zdobyła chociażby Adela Piskorska.

Karol Kręt rozpoczął starty w Porsche Sixt Carrera Cup od rywalizacji na torze Imola

Pochodzący z Biłgoraja 19-latek to wchodząca gwiazda sportów motorowych. Juz w poprzednim sezonie zwyciężył w Sports Cup. Teraz zaliczył sportowy awans i przeszedł do prestiżowej serii Porsche Sixt Carrera Cup.

W Parczewie odbędzie się kolejna edycja maratonu kolarskiego Piękny Wschód

Piękny Wschód to prawdziwy symbol parczewskiego kolarstwa i jedna z najważniejszych imprez dla miłośników rowerów. Od poprzedniego roku ma jednak  dodatkowe znaczenie. Ten ultramaraton jest połączony z Dniem Sportu i Zdrowego Trybu Życia w Wojsku Polskim, stąd jednym z partnerów jest Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Polskiego.

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm wróciły z mistrzostw Polski z medalami

Zmagania toczyły się w kategorii U 20 i U 23. Na najwyższym stopniu podium stanęły Alicja Nowosad, Olga Padoshyk i Daniela Tkaczuk. Natomiast wicemistrzyniami kraju zostały Wiktoria Kamela i Marta Gajowniczek

Edach Budowlani przegrali z Orkanem i muszą bronić czwartej pozycji [zdjęcia]

W hicie 15. kolejki Edach Budowlani Lublin przegrali Orlen Orkanem Sochaczew 10:28.

W Lublinie odbyły się mistrzostwa Europy w taekwon-do [zdjęcia]

Impreza odbywająca się przez 5 dni w hali Uniwersytetu Medycznego w Lublinie okazała się olbrzymim sukcesem. Pod względem sportowym Polacy byli jedną z najważniejszych nacji zdobywając przy tym olbrzymią ilość medali. Organizacyjnie również był to olbrzymi sukces, ponieważ w naszym mieście udało się przeprowadzić imprezę, którą obejrzało na żywo wiele tysięcy ludzi.

A może futbol australijski? Lubelskie „Szerszenie” rekrutują [zdjęcia]

Drużyna futbolu australijskiego poszukuje kobiet i mężczyzn, którzy dołączą do treningów. Wystarczy dres i zapał do pracy.

Zawodnicy Lubelskie Perła Polski Cycling Team startowali w Czechach oraz Kanadzie

Dużo bardziej istotny start miał miejsce w Kanadzie, gdzie w Pucharze Świata w kolarstwie torowym walczono o kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu

Za dużo błędów Edach Budowlanych Lublin w Sopocie

W spotkaniu 14. kolejki Edach Budowlani Lublin przegrali na wyjeździe z Ogniwem Sopot.

Aleksandra Mirosław wyrównała rekord świata i wygrała zawody w Chinach

Udana wyprawa do Chin Aleksandry Mirosław. Zawodniczka KW Kotłownia Lublin w sobotę wystąpiła w finale Pucharu Świata we wspinaczce sportowej na czas, który był rozgrywany w Wujiang. Mimo problemów w eliminacjach Polka zrobiła swoje podczas decydującej rozgrywki. Nie tylko okazała się najlepsza, ale zrobiła to też prawie w rekordowym czasie. Prawie, bo „tylko” wyrównała swoje osiągnięcie – 6,24 sekundy.

Weronika Zielińska-Stubińska  jeszcze bez kwalifikacji na igrzyska olimpijskie

Weronika Zielińska-Stubińska jeszcze bez kwalifikacji na igrzyska olimpijskie

Weronika Zielińska-Stubińska nie wywalczyła kwalifikacji olimpijskiej na igrzyska olimpijskie w Paryżu. Będzie czekać do 24 maja na decyzję IWF.

Pierwsza próba sił Edach Budowlanych Lublin

W spotkaniu 14. kolejki Edach Budowlani Lublin zagrają na wyjeździe z Ogniwem Sopot. Początek sobotniego spotkania o godzinie 12.

Szymon Ładniak ten rok spędzi w prestiżowej serii Michelin Le Mans Cup

Pierwszy start lublinianina już w weekend w Barcelonie

Pożegnalny mecz Stanisława Powały-Niedźwieckiego zakończony pogromem [zdjęcia]

Na zakończenie fazy zasadniczej AWP Budowlani II Lublin rozgromiła Gryfy Rugby Ruda Śląska 109:0. W drużynie gospodarzy zadebiutował wychowanek klubu z ul. Krasińskiego Stanisław Powała-Niedźwiecki

W Strupinie Dużym rozegrany został III Rzut Ligi Powiatowej o puchar Wójta Gminy Chełm

W Strupinie Dużym rozegrany został III Rzut Ligi Powiatowej o puchar Wójta Gminy Chełm w zapasach w stylu klasycznym oraz zapasach kobiet. Puchar zdobyła drużyna ze Strupina Dużego, druga była ekipa z Chełma, a trzecia z Woli Uhruskiej.