Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Profil

leszekas12

Nazwa użytkownika:

leszekas12

Wszystkie komentarze:

Dokładnie, autoryzowany serwis forda, ewentualnie poogogluj, zadzwoń i zapytaj
Zobaczymy co z tego wyjdzie...
Ikea! Kupiłem rok temu, jestem bardzo zadowolony!!! Poleciła mi koleżanka, która kupiłam rok wcześniej ode mnie i oboje dajemy najwyższe noty, naprawdę warto :)
Stary dobry budapren, tylko trzeba używac wg instrukcji - posmarować i zostawić do przeschnięcia!
Trochę powierzchowny ten artykuł, zresztą każdemu podoba się co innego.
A ta cała hemia w składzie...?
Ja mam 31 lat, moja dziewczyna 33 lata i mieszkamy sami, kupolismy mieszkanie od srarszej babki i ona zachiwala dozywotnio pokoj. Teraz czekamy kiedy umrze. Lokal byl tani no ale z balastem.  "teraz czekamy kiedy umrze", niezbyt to zabrzmiało..
Na mieszkanie odkładać 87 lat... Niezbyt optymistycznie :/
710 tysięcy kredytu! Ciekawe co " bidula" zrobi jak się nie dopcha do koryta  Dokładnie! 710 tysiecy... Szkoda, że nie napisali na co..
Do wszystkich, którzy pytają, ja osobiście nie bylem u Serwinki, ale moja Ciotka i bratowa były. Ciotka z kręgosłupem (ból nie do zniesienia, nic nie pomagało) a bratowa jako dziecko coś z nogą. W obydwu przypadkach skuteczność 100%. To było pare lat temu, podobno trzeba stać w kolejce i najmilsz...