Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Profil

matijas77

Nazwa użytkownika:

matijas77

Wszystkie komentarze:

Za zatluczenie człowieka 5 i 4 lata?! To chyba upiorny żart??! Sędzia który wydał taki wyrok jest D...lem do kwadratu i powinien zostać wydalony z zawodu bo przynosi ujmę Wymiarowi Sprawiedliwości,ośmiesza sądownictwo Polskie. Taki wyrok pokazuje tylko że sprawiedliwości nie ma.
Wpłacałem datki do czasu jak okazało się że poprzednia prezes,księgowa i ktoś tam jeszcze zgarnął na lewo kilka set tysięcy złotych.Nawet grosza od tamtej pory nie wpłaciłem.
Gdyby ten kundel wdarł się na moja poesje to bym go zabił i oddał myśliwym z usmiechem na twarzy.
Miałem tego nie komentować ale aż samo ciśnie się na język.Lublin ma ponad 1,6 miliarda złotych długu,jest to miasto deweloperów i betonizacji. Jak się komuś to niezbyt podoba to nawet Pani Mieczkowska {żona Żuka} potrafi rękoma dewelopera uciszyć niezależną gazetę{ na szczęście na krótko i nie s...
Myśliwi to "legalni" kłusownicy! Nie zgłaszają polowań,nie zgłaszają odstrzałów, polują na terenach których nie zgłaszali albo w ogóle nie maja prawa na takich polować ale to wiedzą wszyscy- członkowie kół,łowczy nawet Straż Łowiecka! I co? Kur.a ku...wie łba nie urwie.
Cyt" z broni myśliwskiej.." Jak można strzelać do ludzi niczym do zwierza? Utwierdza mnie to tylko,że pseudo-myśliwi to hołota niedowartościowanych i często pijanych "dużych dzieci" o ilorazie inteligencji zbliżonym do kur.Strzelił z auta i uciekł jak szczur przestraszony do ...
Mieliśmy "ministre" od 3 ligi hokeja z niezwykle rozwiniętym talentem wokalnym która zadebiutowała w Sejmie utworem pt.tyt." nie pucz kiedy odjadę" ale w zasadzie to było już po wyprowadzce z Lublina do Warszawy. A teraz mamy godną następczynie.Brawo wyborcy!!!! Wybraliście ni...
Zadłużenie Chełma na poziomie 160 mln złotych- spadek po Pani Agacie Fisz,Lublin za Żuka to 1 miliard 600 mln zł długu!!! Ci ludzie powinni siedzieć a za takie zadłużanie samorządów dodatkowo odpowiadać swoimi majątkami.
Cóż powiedzieć?Podczas rzezi wołyńskiej Bandera siedział w więzieniu w Niemczech i dla Ukraińców jest to bohater. Za zbrodnie bardziej odpowiedzialny jest mniej dla nas Polaków znany Szuchewycz. Nasza historia i historia Ukrainy przeplata się i żadna ustawa tego nie zmieni ani nie wymusi ,a dopro...
Jacek!Odpoczywaj w Spokoju.Pamiętam to co dobre! Maciek