Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wszystkie komentarze:

Bedzie miała nauczke na przyszlosc...
Przepiękne :) Uwielbiam Zamość i te tereny. 
Drogi w tamtym regionie to istna tragiedia. Mamy dom w tamtych okolicach. Ostatnio jechałam na święta z siostrą, która spodziewa się dziecka. Nie mogła spać przez całą noc, bo tak ją brzuch bolał od jazdy po tych wertepach. 
Najlepsza pizza to standartowa czyli szynka,pieczarki ser i ketchap.
jak tam samopoczucie dzisiaj? ciekawy jestem czy kiedyś zwiększą ten poziom, bo te egzaminy w polsce to jakas paraolimpiada
szkoda kobiety.. no ale cóż po części wiedziała na co się pisze, a wypadki chodzą po ludziach
Ja też do kąpieli dodaje oleju kokosowego, a później smaruję ciało balsamem z AVON lawendowym. 
ja najczęsciej zamawiam, bo jednak pizza z prawdziwego pieca jest o wiele lepsza niz z domowego piekarnika. Najcześciej klasyka: salami, szynka, pieczarki, kukurydza, ser.
Odradzam Canony i HP, bardzo awaryjne. Z kolei bardzo polecam Brothery. ;)
sam Dylan nie odbierająć nagrody osobiście dał do zrozumienia jak bardzo to wyróżnienie schodzi na psy... kto będzie następny Adele? Britney Spirs?