Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Profil

gucio10

Nazwa użytkownika:

gucio10

Data rejestracji:

21 maja 2020 r.

Wszystkie komentarze:

Conajmniej raz w miesiacu bedac w Lublinie koniecznie zatrzymuje sie na stacji paliw w Lubatrowie przy ulicy Lubelskiej aby zjesc obiad w niepozornej niewielkiej restauracj Zlota Grota..Od 2 lat korzystam z tego lokalu i jestem zachwycony , raczej gustuje w kuchni polskiej i nigdy sie nie ...
W sobote 9 pazdziernika 2021 uczestniczyłem od rana jako wystawca w II edycji giełdy staroci w Swidniku k/Lublina. Pogoda byla dobra choc raczej zimno. Wokół pieknego budynku Urzedu Miastai w poblizu zgromadzilo sie okolo 80 wystawców z roznorodnym towarem, panie reprezentujace organizat...
Utworzenie gieldy staroci w Swidniku to fantastyczny pomysl , brawo radny Pan Doroba i władze miasta - jestem kolekcjonerem i zawsze chetnie przyjezdzam na gieldy do Lublina chociaz mam 150 km do przejechania , bo są wspaniałe jezeli nie bedzie padalo to chetnie przyjade na gielde do Swi...
Rzeczywiscie zlapali wielkiego groznego przestepce, stare miedziaki ,pordzewiale wielki skarb to chore , niech lapia lepiej licznych groznych oszustów okradajacych starszych ludzi , bandytow i zlodziei a nie pasjonata historii.A swoja drogą ten c co zadenuncjowal jako ANONIMOWY informato...
Swietna wiadomosc , nareszcie bedzie mozną uczstniczyc we wspaniałej gieldzie staroci w Lublinie 30 maja.Juz nie moge sie doczekac, oby tylko pogoda dopisala.Zapraszam na moje stanowisku u podnóża zamkowego , bede mial sporo nowych zabytkowych książek, w tym przewodniki regionalne , geografi...
W niedziele 28 lutego 2021 od rana uczestniczylem jako wystawca w długo oczekiwanej gieldzie staroci w Lublinie przy Placu Zamkowym.Na szczescie nie padalo , chociaz od rana panowalo przenikliwe zimno, potem było troszeczke cieplej.Oceniam iz wystawców było okolo 90% nieco mniej niz w na...
W niedziele 20 grudnia 2020 od rana uczestniczyłem po raz pierwszy jako wystawca w gieldzie staroci w Puławach -ostatniej w tym roku.Na impreze przy ulicy Deblinskiej 22 przybylo ok 70-ciu wystawców z róznorodnym towarem- szkło, porcelana, meble, ksiazki, mapy, elementy dekoracyjne mieszkan i w...
Serdecznie zapraszamy na fajną giełde staroci w niedziele 20 grudnia 2020 r do Puław na plac targowy przy ulicy Dęblinskiej 22 .Dzieki wspaniałej współpracy Lubelskiego Klubu Kolekcjonera na czele z niezastąpioną Panią Elą i wladzami Pulaw -Nieruchomosci Pulawskie bedziemy mieli przyjem...
Wszyscy siedzimy w domach, brak handlu i zarobków, siada tez nasza psychika .Wladze Lublina NIESTETY nie pozwoliły na organizacje wspanialej gieldy staroci w Lublinie przy Placu zamkowym 29 listopada 2020 choc w Puławach niedawno gielda odbyla sie bez problemów.Podobno w Elizówce targi odby...