Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwwolennicy pirolizy w Krzczonowie-Poszukiwani

Utworzony przez zwolennik pirozakladu, 23 listopada 2014 r. o 11:02
Szukam zwolennikow otwarcia zakladu pirolizy w Krzczonowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje wystawic liste osob za powstaniem zakladu pirolizy,tylko gdzie mozna ja wystawic Poprosze o propozycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje wystawic liste osob za powstaniem zakladu pirolizy,tylko gdzie mozna ja wystawic Poprosze o propozycje
Jak to gdzie ... Na forum! Ja jestem absolutnym zwolennikiem πirolizy. To jest szansa dla  Krzczonowa na nowe drogi. Tiry ze starymi oponami do spalarni rozkruszą resztki asfaltu w gminie. Następnie będą kolejne wybory i pojawi się pomysł aby nie spalać tych opon tylko wybudować wytwórnię asfaltu i do tegoż asfaltu zmielone opony dodawać. Tak czy siak musimy się przyzwyczajać do widoku hałd łysych (jak Leniak) opon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok nie wyrok ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy robimy akcje zbierania podpisow pod uruchominiem zakladu szukam chetnych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy robimy akcje zbierania podpisow pod uruchominiem zakladu szukam chetnych ?
A ile płacisz za podpis ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile płacisz za podpis ?
nazwiska z listy powinny być brane pod uwagę przy zatrudnianiu w Pireco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym poszedł dalej , i utworzył grupy poparcia. Każdy chętny do pracy lata po wsi ze swoją listą, a zwolennicy pirolizatorni wpisują się tylko na jednej liście podając datę i godzinę wpisu. Z największym poparciem przyjąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za chętnie podpisze liste za powstaniem  zakładu!!! A PAni W do lasu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co? naciskajcie wójt żeby nie wydała zgody !!!! Pireco weźmie sobie parę baniek odszkodowania i sobie pójdzie, jak gmina zapłaci to się chłopakom już nie będzie chciało inwestycji robić. I wszyscy zadowoleni, pseudoEkolodzy - bo inwestycji niema, Pireco bo i tak kasę zarobi tylko wy szaraczki dalej na zasiłku. Dalej będziecie swoich Wójcików, Bogdańskich, Kaliniaków i innych słuchać i dalej u nich będziecie za psi grosz zapieprzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wymieniłeś Leniaka a przecie to filar oponentów pirolizy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co? naciskajcie wójt żeby nie wydała zgody !!!! Pireco weźmie sobie parę baniek odszkodowania i sobie pójdzie, jak gmina zapłaci to się chłopakom już nie będzie chciało inwestycji robić. I wszyscy zadowoleni, pseudoEkolodzy - bo inwestycji niema, Pireco bo i tak kasę zarobi tylko wy szaraczki dalej na zasiłku. Dalej będziecie swoich Wójcików, Bogdańskich, Kaliniaków i innych słuchać i dalej u nich będziecie za psi grosz zapieprzać.
ktoś ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tom pirolizom ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...