Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwrot podatku z zagranicy

Utworzony przez Tax-Pol, 19 lipca 2013 r. o 11:03
Pomożemy Ci w odzyskaniu podatku z zagranicy. Prowadzimy rozliczenia z Holandii, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Najniższa prowizja na rynku, 7% netto! Żadnych ukrytych opłat. Zapraszamy na: http://tax-pol.pl/formularz.php?kod=forum Wchodząc na podany link i wypełniając formularz na stronie firmy Tax-Pol otrzymają Państwo rabat na usługę w wysokości 5%! Pozdrawiamy, Zespół Tax-Pol    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozliczałam sie po raz kolejny z Holandii. Z firma EU Service. Ze swej strony polecam tę firmę wszystkim. Nic nie trzeba wiedzieć na temat zwrotu podatku, a tylko wypełnić proste dokumenty i je wysłać do tej firmy, a sama się zajmie resztą. Po ok. 4 miesiącach - w moim przypadku , calkiem to szybko    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozliczałam sie po raz kolejny z Holandii. Z firma EU Service. Ze swej strony polecam tę firmę wszystkim. Nic nie trzeba wiedzieć na temat zwrotu podatku, a tylko wypełnić proste dokumenty i je wysłać do tej firmy, a sama się zajmie resztą. Po ok. 4 miesiącach - w moim przypadku , calkiem to szybko
EU Service jest mi dobrze znane. Dostalam po 3 mc , czyli nawet szybciej niz Ty:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki za polecenie eu service. wysłałem im juz dokumenty, zapewnili mnei że wszystko ogarną ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki za polecenie eu service. wysłałem im juz dokumenty, zapewnili mnei że wszystko ogarną ;)
o to daj znac ile czekales na zwrot:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ze 3 miesiące to się czeka, także jeszcze trochę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to i tak całkiem spoko. ja to mogę czekać nawet dłuzej, byleby to ktoś zrobił za mnie, więc EU service wydaje sie dobrą opcją :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozliczam sie w firmie TimeTax. Zalatwiaja wszystkie formalności a pieniądze przysyłaja w ciągu 3 miesiecy. Polecam ich usługi :) www.timetax.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry kontakt jest z biurem ze strony fenixtax.pl. Przy okazji możesz sobie szybko wyliczyć ile tam pieniędzy Ci przysługuje za ostatni rok. Wiem, że pomagają też w temacie zasiłków, dodatków, jakiś rozłąkowych i tak dalej. Jest trochę pieniędzy do wyciągnięcia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z koleji mogę polecić ******jubira-podatki.pl/ od lat z nimi wpółpracuję i nigdy problemów nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...