Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwolnienia w Telewizji Lublin. Dziennikarze skarżą się na zarobki

Utworzony przez Janusz, 24 czerwca 2010 r. o 22:22
Nie płace abonamentu i mam TVP głęboko w poważaniu. Niech pocałują mnie w D. o tym to mają pojęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też nie płacę i nie mam zamiaru płacić a te mądrale z raabego już głowy wysoko nie podniosą i zobaczą jak się żyje w miescie inspiracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz napisał:
Nie płace abonamentu i mam TVP głęboko w poważaniu. Niech pocałują mnie w D. o tym to mają pojęcie.
To co w normalnej demokracji jest przestepstwem i glupota - tu staje sie cnota? Masz sie czym chwalic!!! Ja w przeciwienstwie do Ciebie nie tylko abonament TVP place, ale na ten przyklad w przeciwienstwie do posla Palikota - rowniez w kraju podatki i na ZUS skladki. Daj TVP tyle kontraktow i reklam, ktore komercyjne stacje maja od spolek przez ludzi WSI kontrolowanych - zobaczysz czym bedzie publiczne radio i telewizja, a czym wspierana przez byle sluzby komercyjna medialna machina. Mleko przez liderow PO w mediach publicznych rozlane juz zostalo i do czasu az wyjda z niego "lody" bedzie tylko gestnialo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tak z tym WSI nie wyjeżdzał kolego odrazu, stacje komercyjne same zarabiaja na siebie! Telewizja publiczna wybacz funkcjonuje za pieniadze publiczne, na ktore skladaja sie ludzie placacy abonament, jesli Tak bardzo Cie w oczy kole,ze stacje prywatne sie rozwijaja i radza sobie na rynku to jest tylko twoj problem, plac abonament i ogladaj telewizjie publiczna w obecnym kształcie a nie najezdzaj na stacje komercyjne, dales im pieniadze? nie ?,wiec grzecznie pytam CZEGO?, zazdrosc nie zna granic. Ogarnij sie czlowieku. Zdanie "- Pracownik stacji Polsatu i TVN wypracowuje 20 razy większy zysk niż nasz, mimo, że to TVP ma większy udział w rynku - mówi "gazecie Wyborczej" wysoko postawiony członek władz telewizji publicznej. - Z tego wynika, że nasza organizacja pracy jest mało efektywna." nie jest zdaniem wyssanym z palca, a to oznacza,ze im wszystkim jest tam po prostu za dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiemu winien PiS, który w KRRiT ma większość niestety. Znam osobiście jedną z dziennikarek TVP Lublin i to co się tam dzieje to paranoja. Ludzie pracujący w TVP muszą dorabiać sobie gdzie indziej bo za ten chłam co serwują ludzie nie chcą płacić abonamentu i wcale im się nie dziwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie napiszecie, że za tego samego newsa zrobionego do Panoramy Lubelskiej, a puszczonego w innym programie informacyjnym (Teleexpress, Panorama, Wiadomości itd.) jego autorzy otrzymują dodatkowe wynagrodzenie. Bez tego informacja o zarobkach jest nie pełna. W TVP Lublin zgrywają biedaków, a wystarczy popatrzeć jakimi samochodami jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chyba nie wyrzucą ks.Surmacza i tych pięknych programów z zakonnicami co jeszcze dzieci nie biją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechowalnia dla 90 osób ! Co one tam robią ? Do tego kolos budynek i zero telewizji, bo to co nadają to najgorsze badziewie jakie jest . To poziom sprzed 30 lat !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w telewizji pracę straci 22 osoby." W DW też przydałoby się odświeżenie i zatrudnienie kogoś kto potrafi formułować poprawne zdania po polsku: w telewizji pracę stracą 22 osoby. Po raz kolejny oferuję się jako edytor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lostman napisał:
Ja bym tak z tym WSI nie wyjeżdzał kolego odrazu, stacje komercyjne same zarabiaja na siebie! Telewizja publiczna wybacz funkcjonuje za pieniadze publiczne, na ktore skladaja sie ludzie placacy abonament, jesli Tak bardzo Cie w oczy kole,ze stacje prywatne sie rozwijaja i radza sobie na rynku to jest tylko twoj problem, plac abonament i ogladaj telewizjie publiczna w obecnym kształcie a nie najezdzaj na stacje komercyjne, dales im pieniadze? nie ?,wiec grzecznie pytam CZEGO?, zazdrosc nie zna granic. Ogarnij sie czlowieku. Zdanie "- Pracownik stacji Polsatu i TVN wypracowuje 20 razy większy zysk niż nasz, mimo, że to TVP ma większy udział w rynku - mówi "gazecie Wyborczej" wysoko postawiony członek władz telewizji publicznej. - Z tego wynika, że nasza organizacja pracy jest mało efektywna." nie jest zdaniem wyssanym z palca, a to oznacza,ze im wszystkim jest tam po prostu za dobrze.
Oczywiscie masz rację! Stacje komercyjne same sobie ukradły pierwszy milion i rozwijają sie zgodnie z linią tej polskojęzycznej gazety co to w nia orzeł nie poleci. A ta zakichana TVP Lublin ośmiela sie robic programy dla TVP Historia, ktore nie sa zgodne z linia j.w. Zlikwidować! Nauczyć gdzie jest jedyna racja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gs napisał:
Ale chyba nie wyrzucą ks.Surmacza i tych pięknych programów z zakonnicami co jeszcze dzieci nie biją
Gratuluję, zamiast mózgu masz plewę, jesteś b. dobrym odbiorca komercji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie niskie płace ,jak się tak kiepsko zarabia to się nie biega w olimpie w najdroższych sklepach ,walizki samsonite innej firmy be .Pozatym całe rodziny pracują i nikt nie myśli o szukaniu innej pracy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Szunaj~ napisał:
To co w normalnej demokracji jest przestepstwem i glupota - tu staje sie cnota? Masz sie czym chwalic!!! Ja w przeciwienstwie do Ciebie nie tylko abonament TVP place, ale na ten przyklad w przeciwienstwie do posla Palikota - rowniez w kraju podatki i na ZUS skladki. Daj TVP tyle kontraktow i reklam, ktore komercyjne stacje maja od spolek przez ludzi WSI kontrolowanych - zobaczysz czym bedzie publiczne radio i telewizja, a czym wspierana przez byle sluzby komercyjna medialna machina. Mleko przez liderow PO w mediach publicznych rozlane juz zostalo i do czasu az wyjda z niego "lody" bedzie tylko gestnialo.
Misiu, telewizje rozbija banda nierobów z pisuaru, od momentu wejścia tam z ludźmi z sld. Zawsze w tv opozycja miała swojego przedstawiciela (w radzie konkretnie), jak pisuary się dorwały do chlewa, olały tą zasadę, podział lupów z sld i rządzą. Ja też chcę otworzyć sklep w centrum miasta, tylko nikt nie zapewnia mi darmowego haraczu w postaci abonamentu. Na szrot z nimi i tak nic tam do oglądania nie ma....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Gratuluję, zamiast mózgu masz plewę, jesteś b. dobrym odbiorca komercji.
nie interesują mnie: msze, serial plebania, ojciec tadeusz, ojciec wirgiliusz i cała reszta tej hołoty. Za co mam płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 osob co oni tam robia .Zwolnic polowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-dziękujcie rządowi za niszczenie TVP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młoda mamusia napisał:
PO-dziękujcie rządowi za niszczenie TVP
Ja dziękuję. Po co mi taka tv. Na szrot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 osób !! O kurczę, a na ekranie to widać, że góra 10 tam pracuje. No to nic dziwnego, że rachunek się nie zgadza. Ciekawe co robi pozostałe 80 osób ? To koniecznie trzeba restrukturyzować !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No programy co robi TVP3 to żenada... Panorama Lubelska i prognoza pogody w której Pani prowadząca za bardzo nie wie co może być jutro. Ogólnie zwolnić połowe bo szkoda kasy z abonamentu na coś tak żałosnego. Wtedy jak będzie ich mniej wezmą się do roboty i będą programy na poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybiorca napisał:
90 osób !! O kurczę, a na ekranie to widać, że góra 10 tam pracuje. No to nic dziwnego, że rachunek się nie zgadza. Ciekawe co robi pozostałe 80 osób ? To koniecznie trzeba restrukturyzować !!
Laiku, przeczytaj listę nazwisk ot chociażby po "panoramie lubelskiej" a przekonasz się gdzie są ci ludzie. Gdybyś miał minimalna wiedzę na temat mediów to byś wiedział , że przed kamera pracuje około 10% wszystkich pracowników. Dźwiękowcy, operatorzy, montażyści, charakteryzatorzy, scenografowie, informatycy, wydawcy, depeszowcy, sprzątaczki, sekretariat, księgowość, kadry itp itd. Telewizja to nie tylko to co widać w okienku odbiornika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...