Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak to powiedział mój kuzyn który jest żołnierzem. W przypadku wybuchu wojny z Rosją, połowa szeregowych zawodowych będzie nacpana i pijana, a druga połowa na l-4. I niestety chyba miał rację ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to powiedział mój kuzyn który jest żołnierzem. W przypadku wybuchu wojny z Rosją, połowa szeregowych zawodowych będzie nacpana i pijana, a druga połowa na l-4. I niestety chyba miał rację ?
Ty myślisz że z tej drugiej strony [ sovietów ] będzie inaczej,tam mają butapren z przydziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trepom sie z nudów w głowach przewraca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wielkie mi halo, amerykę odkryli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..normalka , on jest teraz Pan Zolnierz.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podchorążowie których zatrzymano zostali wypuszczeni następnego dnia. Testy na obecność narkotyków które im przeprowadzono ( slina, mocz i krew ) nie wykazały NIC!  Niczego również nie znaleźli przy chłopakach, w ich pokojach ani jakichkolwiek miejscach z którymi byli powiązani! Zatrzymali zostali przez pomówienia jednego byłego podchorążego który najwidoczniej miał żal że został wywalony na zbity pysk ze szkoły. Tyle w temacie, dziękuję za uwagę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podchorążowie których zatrzymano zostali wypuszczeni następnego dnia. Testy na obecność narkotyków które im przeprowadzono ( slina, mocz i krew ) nie wykazały NIC!  Niczego również nie znaleźli przy chłopakach, w ich pokojach ani jakichkolwiek miejscach z którymi byli powiązani! Zatrzymali zostali przez pomówienia jednego byłego podchorążego który najwidoczniej miał żal że został wywalony na zbity pysk ze szkoły. Tyle w temacie, dziękuję za uwagę.
A czy to była ich ślina,krew i mocz ? czy było tak jak zawsze w przypadku mundurowych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...