Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żołnierze Wyklęci patronem gimnazjum. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce

Utworzony przez Jerzy, 6 lutego 2014 r. o 19:59
Co na to "utrwalacze władzy ludowej" i ich potomkowie, tylko pytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko, utrwalacze i potomkowie niedługo zaczną tu szczekać, aby patrzeć... Ale tyle mogą, więc ich ujadanie jest pocieszne i żałosne zarazem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo głupie prostowanie historii,ale teraz bardzo poplątany okres naszej historii,zbyt wielu znawcówi pseudo historyków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Oby więcej takich inicjatyw !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)Chodzi o czynnik wychowawczy. Pokazujemy bezkompromisowe postaci, które dla ojczyzny poświęciły swoje życie (...)   To ważna forma uczczenia pamięci żołnierzy tak zwanej drugiej konspiracji, (…) która przyczyni się do popularyzacji tej trudnej i skomplikowanej tematyki dotyczącej polskiego podziemia niepodległościowego lat 1944–1956
Taaaaak, bezkompromisowe postaci, a sytuacja trudna i skomplikowana... dwoi się i troi, aby nie nazwać rzeczy po imieniu. Młodzi narwańcy oderwani od rzeczywistości, za nic mający życie ludzkie. Bezmyślnie przelana krew itd.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Utrwalacze", "Żołnierze Wykleci", a wy barany i tak nie macie co do garnka włożyc. Więc nadal żyjcie historią, którą serwują Wam "popaprańcy narodu", przepraszam "Wybrańcy Narodu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Utrwalacze", "Żołnierze Wykleci", a wy barany i tak nie macie co do garnka włożyc. Więc nadal żyjcie historią, którą serwują Wam "popaprańcy narodu", przepraszam "Wybrańcy Narodu"
Pewnie, że najłatwiej wyłączyć mózg, niczym się nie interesować, nie mieć żadnych wartości - tylko żreć i spać. Już bardziej szanuję "utrwalaczy" niż takie coś co sobą reprezentujesz - oni przynajmniej mają jakieś przekonania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spełnij fantazje w siecihttp://fw.pl/dziewczynki    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko, utrwalacze i potomkowie niedługo zaczną tu szczekać, aby patrzeć... Ale tyle mogą, więc ich ujadanie jest pocieszne i żałosne zarazem :D
Masz rację kolego. Mój dziadek był" żołnierzem wyklętym " Narodowych Sił Zbrojnych ( NSZ) Babcia mi mówiła, że dziadek żołnierz wyklęty NSZ nienawidził Ruskich , za to bardzo sobie chwalił współpracę z Niemcami. Babcia mi mówiła że podczas wojny dziadek ramię w ramię walczył razem z Niemcami przeciwko komunistom,  dziadka nie raz pijanego do domu przywozili  jego koledzy z gestapo i wnosili nieprzytomnego. Babcia mi mówiła że po zakończeniu II wojny św dziadkowi" żołnierzowi  wyklętemu" (NSZ )  nie chciało się pracować i odbudowywać kraju więc chował się ze swoim oddziałem (NSZ) w lesie. Babcia mi mówiła że dziadek " żołnierz wyklęty" pełnił w swoim oddziale funkcję bimbrowego czyli był odpowiedzialny za produkcję bimbru. Babci w tych czasach niczego nie brakowało gdyż dziadek że swoim oddziałem pod osłoną nocy napadał na wiejskich gospodarzy i rolników. Babcia mi mówiła że dziadek znosił do domu zrabowane ubrania,pierścionki, różnego rodzaju żywność . Babcia mi mówiła , że  wielu kolegów dziadka z oddziału NSZ mordowało wiejskich gospodarzy, paliło ich domostwa i gwałciło kobiety więc zostali złapani przez milicję i wojsko i po procesie zostali  skazani na karę śmierci. Dziadek tylko kradł i pił na umór więc dostał do odsiadki tylko 5 lat. Babcia mi mówiła że dziadek żołnierz NSZ po wyjściu z więzienia strasznie się rozpił i zmarł na marskość wątroby.Na łożu śmierci dziadek krzyknął " Niech żyją Narodowe Siły Zbrojne !!!! "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację kolego. Mój dziadek był" żołnierzem wyklętym " Narodowych Sił Zbrojnych ( NSZ) Babcia mi mówiła, że dziadek żołnierz wyklęty NSZ nienawidził Ruskich , za to bardzo sobie chwalił współpracę z Niemcami. ...
a teraz 1 marca mamy święto żołnierzy wyklętych i g.. możesz z tym zrobić :) Jeżeli twój dziadek faktycznie był taki jak piszesz, to widać wnuczek taka sama gnida :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację kolego. Mój dziadek był" żołnierzem wyklętym " Narodowych Sił Zbrojnych ( NSZ) Babcia mi mówiła, że dziadek żołnierz wyklęty NSZ nienawidził Ruskich , za to bardzo sobie chwalił współpracę z Niemcami. Babcia mi mówiła że podczas wojny dziadek ramię w ramię walczył razem z Niemcami przeciwko komunistom,  dziadka nie raz pijanego do domu przywozili  jego koledzy z gestapo i wnosili nieprzytomnego. Babcia mi mówiła że po zakończeniu II wojny św dziadkowi" żołnierzowi  wyklętemu" (NSZ )  nie chciało się pracować i odbudowywać kraju więc chował się ze swoim oddziałem (NSZ) w lesie. Babcia mi mówiła że dziadek " żołnierz wyklęty" pełnił w swoim oddziale funkcję bimbrowego czyli był odpowiedzialny za produkcję bimbru. Babci w tych czasach niczego nie brakowało gdyż dziadek że swoim oddziałem pod osłoną nocy napadał na wiejskich gospodarzy i rolników. Babcia mi mówiła że dziadek znosił do domu zrabowane ubrania,pierścionki, różnego rodzaju żywność . Babcia mi mówiła , że  wielu kolegów dziadka z oddziału NSZ mordowało wiejskich gospodarzy, paliło ich domostwa i gwałciło kobiety więc zostali złapani przez milicję i wojsko i po procesie zostali  skazani na karę śmierci. Dziadek tylko kradł i pił na umór więc dostał do odsiadki tylko 5 lat. Babcia mi mówiła że dziadek żołnierz NSZ po wyjściu z więzienia strasznie się rozpił i zmarł na marskość wątroby.Na łożu śmierci dziadek krzyknął " Niech żyją Narodowe Siły Zbrojne !!!! "
Dziadek i ty jesteście pochodzenia żydowskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa żołnierze wyklęci ( w niektórych regionach Polski mówi się żołnierze przeklęci ) pochodzi od tego że ludność wiejska wyklęła i przeklęła tych żołnierzy za ich mordy , gwałty, rabunki.  Ci żołnierze wyklęci zabierali gospodarzom często ostatni kawałek chleba aby mieć na zagrychę do wódy, którą całymi dniami pili w lasach  a pod osłoną nocy  szabrowali. Więc nie ma co się dziwić że swoich katów i oprawców wyklęli i przeklęli- stąd nazwa Żołnierze Wyklęci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa żołnierze wyklęci ( w niektórych regionach Polski mówi się żołnierze przeklęci ) pochodzi od tego że ludność wiejska wyklęła i przeklęła tych żołnierzy za ich mordy , gwałty, rabunki.  Ci żołnierze wyklęci zabierali gospodarzom często ostatni kawałek chleba aby mieć na zagrychę do wódy, którą całymi dniami pili w lasach  a pod osłoną nocy  szabrowali. Więc nie ma co się dziwić że swoich katów i oprawców wyklęli i przeklęli- stąd nazwa Żołnierze Wyklęci.
Ha ha ha ha jak tak to ja też jestem Żołnierzem Wyklętym  :D  Mata co niedzielę klnie na mnie że w sobotę wieczorem wracam do domu tak naj@bany że nie mogę wejść po schodach :D  I nie raz mnie przeklina , że jej pieniądze z portfela na wódkę podbieram. Od dzisiaj mamie powiem aby nazywała mnie Żołnierz Wyklęty  :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie po co ta napinka. Ja mam wyje***e na jednych i drugich. Mam gdzieś komuchów co sprzedali się ruskim tak samo mam w du*** morderców  i gwałcicieli z WiN, NSZ, ZWZ. Jedni i drudzy są siebie warci. Jedni i drudzy kręcili własne lody. Komuchy jak i żołnierze wyklęci popełnili po 1945 r wiele morderstw na cywilach.Srając nie chcę wspominać komunistów jak i żołnierzy wykletych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:ph34r: GRATULACJE a jak się czują rodziny ZAMORDOWANYCH przez waszych bohaterów, a dziwicie się Ukraińcom że czcza Banderowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy żołnierzy wyklęci??? To zwykła zgraj a bandytów była. Nierobów,ochlaptusów i brudasów. Nic w życiu nie umieli robić tylko strzelać do drugiego człowieka. Wojna się skończyła, a bandziory nie umieli odnaleźć się w czasie pokoju więc stworzyli sobie swoją małą wojnę a za cel obrali sobie prostych ludzi ze wsi na których się pastwili, gwałcąc ich córki, żony , matki. Strzelali po pijanemu jaki do kaczek do tych którzy im się sprzeciwiali. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy żołnierzy wyklęci??? To zwykła zgraj a bandytów była. Nierobów,ochlaptusów i brudasów. Nic w życiu nie umieli robić tylko strzelać do drugiego człowieka. Wojna się skończyła, a bandziory nie umieli odnaleźć się w czasie pokoju więc stworzyli sobie swoją małą wojnę a za cel obrali sobie prostych ludzi ze wsi na których się pastwili, gwałcąc ich córki, żony , matki. Strzelali po pijanemu jaki do kaczek do tych którzy im się sprzeciwiali. 
Nie wspomnę że gwałcili nierogaciznę i kradli babki , albo na odwyrtkę. Czego można sie dowiedzieć ze wspomnień Moczara, Korczyńskiego i innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce się załamują gdy czyta się niektóre niegodziwe komentarze.... Ale trudno --> to są problemy tamtych ludzi.___Cieszę się że cześć pamięci Żołnierzy Wyklętych się rozszerza. ---> CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!!! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...