Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz co Saleta robił w puławskich Azotach

Utworzony przez jacek, 25 listopada 2014 r. o 22:08 Powrót do artykułu
Dajcie spokuj z tym saleta odechciewa sie oglądac,on ledwo łazi i gada przetargal 4 walizki na lotnisku w modlinie i ledwo gadal,emeryt je.....ny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie musi zarabiać na długi których ma fullllllllll. Ciekawe z kim podsoiuje umowę National G.??? Oj nieładnie panie pracusiu na wysokościach  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to co robił? Lansował się, a debile to oglądali lub dopiero zaczną. Ludzie w telewizji są same tępe programy dla bezmyślnych mas, wszystko kopiowane na wzór zachodni gdzie tępota społeczeństwa sięga zenitu. Kiedyś z TV można było się czegoś mądrego i sensownego dowiedzieć, obejrzeć fajny film, ciekawy i mądry serial, dziś tylko tępy lans jakichś nadętych celebrytów, niekończące się seriale o dupie marynie albo szmirowate widowiska z rozemocjonowanyną tępą widownią która ekscytuje się byle kim i byle czym... katastrofa. Przestałem płacić abonament zdrowych kilka lat temu i namówiłem do tego również moich znajomych bo nie oglądam szmiry i nie zamierzam za to płacić, a to że ktoś tak sobie ustanowił że to obowiązek to przepraszam ale nikt tego ze mną nie konsultował i jeśli płacę to chciałbym obejrzeć coś z sensem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy nosiłby te nakretki za  normalną stawkę. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Saleta tylko saletra, i nie ona robi tylko ją tam robią. Znaczy się produkują. Coś mi się chyba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzi tak jak wiekszosc popijajac darmowa oranzade
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy nosiłby te nakretki za  normalną stawkę. ?
ja tam nie wnikam ale normalna stawka w azotach to jest całkiem w porządku. szczególnie jak porównasz z tym co jest w okolicy. no i azoty jednak kilka tys osób zatrudniają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze kolega Marek z tych co "wiedza lepiej" :) Tylko jakos firma ma zyski i sie rozwija wiec pracownicy to może pija oranzade ale na przerwach albo po godzinach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzi tak jak wiekszosc popijajac darmowa oranzade
Nie raz nie ma czasu zjeść!ani po du*** się podrapać!a tu jakiś debil o oranżadzie pisze!!!Pewnie w ZA nie pracuje,a jak już to nie na produkcji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie raz nie ma czasu zjeść!ani po du*** się podrapać!a tu jakiś debil o oranżadzie pisze!!!Pewnie w ZA nie pracuje,a jak już to nie na produkcji!!!
Gryzipiórek,......albo "mistrz" :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To całe szczęście że mówicie o oranżadzie a nie o spirytusie czy bimbrze z mety na melaminie;) skąd ja to znam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy na Azotacha zapieprzają ale jest masa ludzi która tam sie opier..la I mówie to jako pracownik Zakładów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadaj zdrów, też pracuję w zakładach i już mnie śmieszą takie teksty. Chyba, że mamy inną definicję prawdziwej pracy. Bo jakby było tak jak mówisz to by nie tylko nie było produkcji na Azotach, ale i wyników by nie mieli takich jakie mają. Więc po co pisać głodne kawałki, jest firma która daje nam pracę także ją szanujmy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Dajcie spokuj z tym saleta odechciewa sie oglądac,on ledwo łazi i gada przetargal 4 walizki na lotnisku w modlinie i ledwo gadal,emeryt je.....ny
 Ty sobie daj spokój ze swoim spokojem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...