Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo kiełbasa wyborcza!!! biedny MOSIR przy takim zadłużeniu jeszcze każą spółeczce miejskiej za 1 zł wpuszczać, a kto pokryje straty spółeczki? Mieszkańcy. a teraz na poważnie niestety pachnie to na prawdę grillowaną wyborczą, kiełbasą nie gazetą, idea jest szlachetna, popieram, ale nie w tym czasie (nie mam na myśli wakacji) i w ten sposób, taka inicjatywa powinna być dawno przyjęta przez radę miasta, jeżeli miasto myślałoby o mieszkańcach, a nie opierać się na wniosku...złożonym przed wyborami samorządowymi do spólki podległej obecnemu prezydentowi, bardzo mi z tego powodu przykro...na prawdę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo kiełbasa wyborcza!!! biedny MOSIR przy takim zadłużeniu jeszcze każą spółeczce miejskiej za 1 zł wpuszczać, a kto pokryje straty spółeczki? Mieszkańcy. a teraz na poważnie niestety pachnie to na prawdę grillowaną wyborczą, kiełbasą nie gazetą, idea jest szlachetna, popieram, ale nie w tym czasie (nie mam na myśli wakacji) i w ten sposób, taka inicjatywa powinna być dawno przyjęta przez radę miasta, jeżeli miasto myślałoby o mieszkańcach, a nie opierać się na wniosku...złożonym przed wyborami samorządowymi do spólki podległej obecnemu prezydentowi, bardzo mi z tego powodu przykro...na prawdę    --------------------------------------------------------------------------------------   To już coś znacznie gorszego - to przedwyborcza padlina.   Tak wygląda sprawa finansowania korzystania z basenu przy ul. Łabędziej w 2014 roku: "W ramach zawartej w dniu 26.06.2014 r umowy Nr 202/ST/14 zakupiona została usługa udostępnienia obiektów sportowych przy ul. Łabędziej w Lublinie w okresie od 25.08.2014 r do 31.12.2014 r na kwotę 300.000 zł . Kompleks obiektów w skład którego wchodzą: kryta pływalnia i sala sportowa będą w ramach zakupionych usług udostępnione 10 szkołom prowadzonym przez Gminę Lublin w ramach zajęć z wychowania fizycznego oraz pozalekcyjnych zajęć sportowych oraz programu „Umiem pływać”."   W tym samym czasie 140 tysięcy złotych przeznaczono na "skup łez" dla... bezrobotnych: "Szok i upokorzenie! Rząd płaci za łzy bezrobotnych, zamiast dać im pracę!   Wrzuć sobie w Google powyższe hasło, a zobaczysz na co wydano 70 tysięcy złotych ministerialnych dotacji + 70 tysięcy z budżetu naszego miasta.   To już nie jest wyborcza kiełbasa, a przedwyborcza padlina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...