Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zniszczyli kamerę. Nagrał ich monitoring

Utworzony przez RabBinLadden, 3 marca 2015 r. o 09:31 Powrót do artykułu
totalna wiocha bezmózgich palantów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19 czerwiec 2014 no no nasza policja taka szybka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak sprawców nie znajdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAM ICH. TO PÓŁGŁÓWKI W KAPTURACH I ADIDASKACH KIBICE MOTORU LUBLIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatuś ich widać za takie numery nie lał pasem bo mu asia senyszyn naopowiadała anegdot na temat urazów w psychice po tym jak tatusie używają pasa w celach wychowawczych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku po tym jak zobaczyłem, że debile jednak istnieją. Oni naprawdę byli pewni, że nic ich nie nagra? Ja pitolę, ależ to trzeba być debilem. I dobrze. Teraz wyłapią tych jełopów i przykładnie ukarają. Takie debile jak te tutaj podpaliły budynki na stacji kolejowej "Puławy drewniane". Ja bym karał z największą surowością - dla przykładu. To pokazuje, że kamer powinno być jak najwięcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak sprawców nie znajdą
    Gówno wiesz. Nie takich jełopów się wyjmowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam byl chy a Rafal Szczypa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kolejny przykład, że sama kamera nie złapie złodzieja czy wandala. Fakt wandalizmu został nagrany i to wszystko. Mija "10 miesięcy a główki nie widać". Bez operatora taki monitoring to wyrzucenie pieniędzy ewentualnie "wspomożenie firmy szwagra".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...