Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znam dobrą wróżkę! Wierzycie we wróżby?

Utworzony przez Ilona, 27 lipca 2011 r. o 18:50
Słuchajcie byłam niedawno u wróżki, którą poleciła mi kol. Podobno jej spełniło się, to co wróżka jej przepowiedziała. Wczoraj rozwiązałam test na http://formlinkus.com/news0042.php To samo przepowiedziała mi wcześniej wróżka! Czy mam w to wierzyć? Może wybrać się do innej wróżki? Co o tym sądzicie? Czy macie podobne doświadczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilona napisał:
Słuchajcie byłam niedawno u wróżki, którą poleciła mi kol. Podobno jej spełniło się, to co wróżka jej przepowiedziała. Wczoraj rozwiązałam test na http://formlinkus.com/news0042.php To samo przepowiedziała mi wcześniej wróżka! Czy mam w to wierzyć? Może wybrać się do innej wróżki? Co o tym sądzicie? Czy macie podobne doświadczenia?
SPADÓWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyłudzanie kasy! jeden sms to ok 30zł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panienko spamujaca przepowiadaniem smierci - miej na uwadze, ze niektorzy zostali oszukani za wpisywanie takich bzdur: odano: 06.07.2011 | Dodał: andrzejek76 Nazwa: Katarzyna Kuncewicz Chciałem wszystkich przestrzec przed portalem http://linksreklama.com który niby oferuję pracę przez internet a jest to jeden wielki pic na wodę !!! Przed tym jak zostaniesz zarejestrowany na tym portalu w ich bazie i zanim dostaniesz jakiekolwiek zlecenie musisz rozwiązać test który ci sprawdzą jak wyślesz sms za jedyne 30 zl później dostajesz zlecenie dotyczące rozreklamowania pewnego serwisu na forach itd. w postaci 30 postów za które obiecują wynagrodzenie i tylko na obietnicach się kończy. Jak zrobią kilku ludzi w konia pewnie zmienią nazwę i dalej będą to robić więc pamiętajcie jeżeli chodzi o rozreklamowanie jakiegoś portalu który przepowiada śmierć już wiadomo co i jak… lepiej unikać szczególnie (Katarzyna Kuncewicz) PRZESTRZEGAM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodzę się, chodzę osobiście do tej z www.okulta.com.pl od 2 lat i jest sprawdzalna a więc coś w tym jest jednak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w XXI wieku wierzyc w gusla? Rozumiem, ze w 1910r ludzie dawali sobie wyciagnac portfel przez cyganke na bazarze, ale teraz? czy ty masz cokolwiek we łbie, czy gowienko by wierzyc w takie brednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można mienić się katolikiem, prawosławnym, protestantem i wierzyć w gusła i wróżby??? To jest niepojęte!!! Diabeł nie śpi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIERZĘ TYLKO DLATEGO,ŻE SAMA KORZYSTAŁĄM I JESTEM POZYTYWNIE ZASKOCZONA WRÓŻBĄ ,RZETELNA,WNIKLIWA ANALIZA,WRÓZBA OBSZERNA,KONTAKT MIŁY,KULTURA,CIERPLIWOSC I PROFESJIALIZM,MILA OSOBA,ALE NAJWAZNIEJSZE ZE WROZBA NIEZWYKLE TRAFNA ,RZECZYWISTA BEZ BAJEK ZADNYCH wrozkazinaida@wp.pl aha, i tanio przezde wszystkim,nie ma mowy o naciaganiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchajcie,wszystko zalezy od tego na kogo sie natrafi!! nie mozna uogolniac,nie da sie ja juz nie jedna wrozke poznalam,ale kazda i nna,wybralam jedna wiarygodna..trzeba najpierw sprobowac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też mam doswiadczenie pozytywne jesli chodzi o wrozby.skusilam sie na wrozke,bo ma wielel dobrych opinii,rowniez na allegro poisza o niej bardzo wylewnie,dziekuja i polecaja,wiec czemu nie sprobowac? wrozba kosztuje niewiele,tak wlasciwie to symboliczna kwota. mialam problemy z praca oraz relacjami w rodzinie,ale nie wiedzialalm jakw ybrnac o co chodzi i w ogole,bylam ciekawa czy czegos przezde mna sie nie ukrywa. wrozka wywrozyla mi najpierw ,iz strace prace w e wskazanym czasie..niesttey tak sie stalo:( oraz,ze malzonek planuje jakis wykjazd,usmiechnelam sie,ale po paru tyg.okazalo sie,ze poznal jakas kobiete przez internet i chce sie wyprowadzic do innego miasta do niej! wrozka powioedziala szczera prawde,kupilam jeszcze jedna wrozke aby pomogla zapobiec. Napisala ,ze ktos z rodziny pomoze mi znalezc prace,ale ze maz odejdzie ode mnie. I tu moj wojek wyslala mnie do znajomego,ktory dal mi prace w sklepie. Z mezem jestem juz w separacji. Duzo pisze z ta panai wrozka,zawsze doradzi poza wrozba, podpowie i podtrzyma a duchu,wiec dlaczego jej nie pocgwalic,polecic? nie rozumie glupich komentarzy..to osoba godna uwagi i szacunku,serdeczna,ma niesamowity dar i bardzo chce pomoc,poswiecial mie duzo czasu..http://www.wrozkazinaida.aq.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie nikt nie przebije w oszustwach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej wróżą cyganki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też doskonale wróżę. PIS nigdy już nie wygra wyborów, mimo, że za Ziobera nie zamknął oszusta z Amber Gold.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA TEZ ZNAM NARDZO DOBRA WROZKE I CO WAZNE SPRAWDZONA,BO JAK DO TEJ PORY TYLKO JEJ PRZEPOWIEDNIA ZGODNA JEST Z REALIZAMI,PRZESZLOSC I TERAZNIEJSZOSC ZGODNA BARDZO,ZEBYNIE POWIEDZIEC CALKOWICIE,ODNOSNIE PRZYSZLSOCI KTORA ODKRYLA,MA NIESTETY RACJE,WIEM ZE TO SIE POTWIERDZI,PANI ZINAIDA TO KONKRETNA WROZKA,NIE TAKA JAK TE ,DO KTORYCH WCZESNIEJ CHODZILAM,TYLKO ONA ODKRYLA PRAWDE I NIE KLAMALA,WSZYSTKO SIE ZGADZA,ONA NIEWIARYGODNEI TRAFNIE OCENIA OSOBE,WSZYSTKO NA PLUS WIEC MOGE POLECIC,SZCZERA I MILA OSOBA http://www.wrozkazinaida.aq.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrozka zinaida zdecydowanie zasluguje na miano prawdziwej wrozki,podpisuje sie pod tymi wszystkimi pozytwnymi komentarzami na jej temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eleni napisał:
wrozka zinaida zdecydowanie zasluguje na miano prawdziwej wrozki,podpisuje sie pod tymi wszystkimi pozytwnymi komentarzami na jej temat.
a ja znam pósła Abramowicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja osła fionowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktośbył u tej z www.okulta.com.pl ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dla mnie tylko ciemniak wierzy we wróżby, przepowiednie i że będzie żył po śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uwazam,ze wrozka co bierze 100-200 zl za spotkanie to wielka przesada i w tej osobie wiele dobroci nie ma,Ja place mojej wrozce okolo 30zl a otrzymuje gleboka analize od niej,wskzowki ,rady ,a to co przepowie sprawdza sie nawet jesli zle,nie lekcewazy i nie ignoruje po wrozbie,nawet prze tel.porozmawia i widac ,ze przejeta DLATEGO TO JEST BARDZO DOBRA I SPRAWDZONA DLA MNIE WROZKA -wrozkazinaida@wp.pl lub pozostaje strona,ja znalazlam na forum,potem nastronie inne namairy:) Powodzenia. W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...