Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znaleźli ponad 6 tys. paczek papierosów bez akcyzy

Utworzony przez Gość, 19 kwietnia 2014 r. o 12:11 Powrót do artykułu
...narzedziem przestepstwa jest auto, a wiec moze po prostu zabezpieczac na wypadek orzeczenia przez sad kary konfiskaty ..... Nie wiemna ile, ale z pewnoscia kazdy zlodziej zastanowilby sie kilka razy, czy warto jest ryzykowac .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopiero ci przestępstwo, ma rację facet, bo w tym naszym pieprzonym kraju uczciwi klepią biedę, ja jestem tego przykładem, po 35 latach pracy w budżetówce mam 1400 zł netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest na granicy coś takiego jak pas zielony(nic do oclenia) i pas czerwony. wystarczy pojechac na granice w Dorohusku i zobaczyc jak wygladaja kolejki. Pas czerwony pod rzeke graniczna, pas zielony max 3 auta. Wyglada na to ze UE pozwala na wwoz wyrobow tytoniowych do Polski, a pozniej kara ich za posiadanie. Jak to powiedzial pewien Pan odprawiajacy mnie na pasie zielonym "Taka polityka" Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopiero ci przestępstwo, ma rację facet, bo w tym naszym pieprzonym kraju uczciwi klepią biedę, ja jestem tego przykładem, po 35 latach pracy w budżetówce mam 1400 zł netto
Dlatego tak cisnę i tyle razy mówię że tusk z tymi komucho-konfidentami musi odejść, tak dalej być nie może,bo inaczej nie ma żadnej przyszłości dla nas w tym dzikim kraju !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tak cisnę i tyle razy mówię że tusk z tymi komucho-konfidentami musi odejść, tak dalej być nie może,bo inaczej nie ma żadnej przyszłości dla nas w tym dzikim kraju !!!
  a myślisz, ze jak inni przyjdą do będą dbać o nas, to jesteś naiwna, był już pieprzony wałęsa i co, gdzie te obiecane 100 milionów, gdzie ta druga japonia,  za komuny twierdził, ze było źle to skakał przez  płot, teraz mamy jeszcze gorzej i co, nie skacze, także nie wierzę w nic, nawet w kościele się zastanawiam czy ksiądz odprawiając mszę nie jest gorszym grzesznikiem ode mnie i cz aby powinna słuchać kazania prowadzonego przez niego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tak cisnę i tyle razy mówię że tusk z tymi komucho-konfidentami musi odejść, tak dalej być nie może,bo inaczej nie ma żadnej przyszłości dla nas w tym dzikim kraju !!!
  i tak wuj to nic nie zmieni, nawet nie pójdę na wybory jak będą, szkoda tylko fleków  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Hrubieszowie handelek na całego idąc do zoologicznego na targowisku można papieroski kupić i tu i tu bez paragonów. i co to normalka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Hrubieszowie handelek na całego idąc do zoologicznego na targowisku można papieroski kupić i tu i tu bez paragonów. i co to normalka.
  szkoda ci to zacznij i ty handlować, jeżeli sprzedają nie kradzione to niech sprzedają, a że bez akcyzy, to i dobrze, bo i tak nas równo rząd robi w bambuko  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...