Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zespół ze Świdnika

Utworzony przez Anna, 25 października 2012 r. o 01:14
witam serdecznie. Czy ktoś może mi podpowiedziec cos na temat zespołu ze Świdnika???? nie mozna sie z nimi skontaktowac, nie ma ich strony internetowej, wzieli 50 % zaliczki a za 6 miesiecy mój ślub!!! co zrobić czy ktoś pomoże??? Zaufać im? czy szukac innego zespołu??? tyyyyle sie o nich naczytałam złego ;(
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2012 r. o 11:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukaj innego i to szybko!Wiem,że ci państwo mieszkają (blok wzdłuż placyku,boiska),klatka bodajże trzecia(nazwisko zresztą znasz).Jak masz umowę to warto rozważyć wizytę na policji,niestety...
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2012 r. o 11:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drugi nr do zespolu
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2012 r. o 11:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam czy byłaby możliwość skontaktowania sie z Tobą prywatnie?? chociaz mailowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ciekawa jestem czemu nagle 3 nie działąją tylko z internetu sie dowiaduje o 4 numerze ... nawet nie mają odwagi zadzwonić do klientów????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strona zesp. jest juz aktywna! 
Ostatnio edytowany 29 stycznia 2014 r. o 10:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
witam czy byłaby możliwość skontaktowania sie z Tobą prywatnie?? chociaz mailowo
mik851@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grali u mnie na wselu ,chrzcinach i oczepinach dałem 2 tysiace za występ i nie żal mi ani złotówki ,jeszcze raz zobacze komentarz z ich adresem prywatnym i wnoszę sprawde do sądu o rozpowszechnianie danych osobowych...tyle ,Tercia pozdrowienia z DGM'u :DD
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2012 r. o 11:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odradzam jakąkolwiek współpracę z zespołem, niesłowność i nieodbieranie telefonu to podstawa, zalecam też spisywanie wszystkiego na papierze bo po fakcie pieniądze są nie do odzyskania, temat rzeka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał napisał:
grali u mnie na wselu ,chrzcinach i oczepinach dałem 2 tysiace za występ i nie żal mi ani złotówki ,jeszcze raz zobacze komentarz z ich adresem prywatnym i wnoszę sprawde do sądu o rozpowszechnianie danych osobowych...tyle ,Tercia pozdrowienia z DGM'u :DD
A oczepiny to jakaś nowa oddzielna impreza?No,i fajna kolejność ... I nie broń gościa tak zażarcie,bo uczciwy on nie jest,popytaj w komisariacie.Jeśli ty nie miałeś kłopotów to dziękuj Bogu,czy komu tam chcesz.
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2012 r. o 11:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grali u mnie na weselu suuuper!!! Zadnych problemow!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwona napisał:
odradzam jakąkolwiek współpracę z zespołem, niesłowność i nieodbieranie telefonu to podstawa, zalecam też spisywanie wszystkiego na papierze bo po fakcie pieniądze są nie do odzyskania, temat rzeka...
a co ty byś chciała żeby nie dość że ci zagrają to jeszcze ci zapłacili. a może mają całkiem grać za darmo?to byłoby najfajniej.jak nie masz kasy to nie zamawiaj zespołu i nie miej pretensji. włącz bumboksa i się ciesz. a tak na marginesie to z tego co wiem to zawsze spisują umowy,bo też parę razy byli zrobieni w trabę.ludzie grają zajebiście bo na żywo i tylko to się liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
er napisał:
A oczepiny to jakaś nowa oddzielna impreza?No,i fajna kolejność ... I nie broń gościa tak zażarcie,bo uczciwy on nie jest,popytaj w komisariacie.Jeśli ty nie miałeś kłopotów to dziękuj Bogu,czy komu tam chcesz.
widać że często na tym komisariacie bywasz skoro policja powierza ci poufne informacje,i zapewne nie chodzisz tam w celach relaksacyjnych. może niech kazdy pilnuje SIEBIE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pewnie,dajmy przyzwolenie na bezkarne oszukiwanie ludzi i będzie bardzo miło i przyjemnie(zwłaszcza oszustom).Pilnuję siebie i właśnie dlatego temu panu nie powierzyłabym dziesięciu swoich własnych złotych.Popytaj ludzi przez niego oszukanych,jak to miło,kiedy gość w żywe oczy kłamie,kręci i nie wywiązuje się z umów. Życzę Ci,żebyś nigdy nie spotkała sie z takim traktowaniem.Trudno nazwać informacjami poufnymi,takie,o których wie każdy,kto o tym człowieku słyszał.A zapewniam Cię,że opisywane tutaj zdarzenia to promil jego"działalności".Nie wiem jak dobrze go znasz(rodzina?)ale jak twoim zdaniem nazwac faceta,który bez skrupułów oszukuje nie tylko potencjalnych klientów ale także bliskich znajomych? I żeby nie psuć sobie i tobie humoru-Wesołych i spokojnych Świąt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od oskarżeń są SĄDY!!!!!A NIE WYLEWANIE ŻALU TUTAJ.!!!i ZOSTAW TROCHĘ STRONY DLA INNYCH!!!!zakochałaś się w nim czy co??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w życiu,widziałaś go kiedyś?A ten wątek jest chyba założony w związku z tym panem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pomówienia grozić może kara grzywny, a nawet kara ograniczenia lub pozbawienia wolności nawet do roku czasu w przypadku gdy pomówienie danej osoby miało miejsce przy wykorzystaniu środków masowego komunikowania.. art 212 kodeksu karnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darku nie strasz bo sie ze....... Nikogo do sądu nie podasz bo sam byś na tym umoczył. W samym Świdniku znalazłoby się kilku chętnych żeby Cię pozwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tu chodzi o zespół (...)?
Ostatnio edytowany 29 stycznia 2014 r. o 10:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...