Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbigniew Kot - nowy burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego

Utworzony przez z Mca, 30 listopada 2014 r. o 23:25
Panie Zbigniewie, gratulujemy Panu sukcesu. Mamy nadzieję, że tchnie Pan nowe życie w Międzyrzec. Życzymy Panu i sobie, żebyśmy za cztery lata mogli pozytywnie ocenić Pana pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie lekko , bo miasto jest podobno bardzo zadłużone, ale może wreszcie skończy się arogancja władzy, kolesiostwo, buta, pozorowana demokracja!   A to jest ważniejsze niż ścieżki, kajaki, jeziorka,Zacisze, imprezy dla grona biernych, ale wiernych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie lekko , bo miasto jest podobno bardzo zadłużone, ale może wreszcie skończy się arogancja władzy, kolesiostwo, buta, pozorowana demokracja!   A to jest ważniejsze niż ścieżki, kajaki, jeziorka,Zacisze, imprezy dla grona biernych, ale wiernych!
Podobno zadłużenie sięga 22 milionów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zbigniewie, gratulujemy Panu sukcesu. Mamy nadzieję, że tchnie Pan nowe życie w Międzyrzec. Życzymy Panu i sobie, żebyśmy za cztery lata mogli pozytywnie ocenić Pana pracę.
 
Podobno zadłużenie sięga 22 milionów. 
Serdeczne GRATULACJE i wytrwałości w likwidacji patologii w rządzeniu Miastem,rzeczywiście jest piękne i zasługuje na lepszą władzę pozbawioną buty,chamstwa i kolesiostwa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję. Głosowałam na Pana, bo liczę, że zrobi Pan porządek w urzędzie i mieście. Nie dało się już patrzeć na układy, układziki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy sposób na grzyba ,to kot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzyba trudno się pozbyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są preparaty co zniszczą go do korzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są preparaty co zniszczą go do korzenia
Najlepszym tego dowodem jest Ługowski. To jest dobry preparat. Zniszczył Grzyba na całej lini
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz ks. Brzozowski będzie łasił się do Kota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że młody L. będzie zastępcą Kota. To będzie fajnie wesoło  PSL górą- żadnych zmian w PUK. PIS znowu dał ciała albo inną cześć.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot został Burmistrzem A zgadnijcie kto bedzie rządził Międzyrzecem.... zielono mi och jak zielono mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot został Burmistrzem A zgadnijcie kto bedzie rządził Międzyrzecem.... zielono mi och jak zielono mi
Zielono było przez 8 lat i ci nie przeszkadzało? Pewnie wtedy też siedziałeś u koryta a teraz się urwie hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot został Burmistrzem A zgadnijcie kto bedzie rządził Międzyrzecem.... zielono mi och jak zielono mi
 
Kot został Burmistrzem A zgadnijcie kto bedzie rządził Międzyrzecem.... zielono mi och jak zielono mi
Jeżeli w PUK będą nadal rządzić Wojtek i Jarek to generalnie można będzie powiedzieć: ,,nic się nie stało", a sukces wyborczy Pana Kota będzie można uznać za chwyt socjotechniczny, wynikający z wahadła nastrojów większości mieszkańców zniesmaczonych grzybem. Istotne będzie stanowisko Pana Kota wobec speca od kultury z szuwarów oraz miejskie administracji oświaty. Jest tego sporo, zobaczymy jakie będą ruchy i czy nowe plecaki zastąpią stare.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jeżeli w PUK będą nadal rządzić Wojtek i Jarek to generalnie można będzie powiedzieć: ,,nic się nie stało", a sukces wyborczy Pana Kota będzie można uznać za chwyt socjotechniczny, wynikający z wahadła nastrojów większości mieszkańców zniesmaczonych grzybem. Istotne będzie stanowisko Pana Kota wobec speca od kultury z szuwarów oraz miejskie administracji oświaty. Jest tego sporo, zobaczymy jakie będą ruchy i czy nowe plecaki zastąpią stare.  
Kto pierwszy do wywalenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jeżeli w PUK będą nadal rządzić Wojtek i Jarek to generalnie można będzie powiedzieć: ,,nic się nie stało", a sukces wyborczy Pana Kota będzie można uznać za chwyt socjotechniczny, wynikający z wahadła nastrojów większości mieszkańców zniesmaczonych grzybem. Istotne będzie stanowisko Pana Kota wobec speca od kultury z szuwarów oraz miejskie administracji oświaty. Jest tego sporo, zobaczymy jakie będą ruchy i czy nowe plecaki zastąpią stare.  
 
  Jeżeli w PUK będą nadal rządzić Wojtek i Jarek to generalnie można będzie powiedzieć: ,,nic się nie stało", a sukces wyborczy Pana Kota będzie można uznać za chwyt socjotechniczny, wynikający z wahadła nastrojów większości mieszkańców zniesmaczonych grzybem. Istotne będzie stanowisko Pana Kota wobec speca od kultury z szuwarów oraz miejskie administracji oświaty. Jest tego sporo, zobaczymy jakie będą ruchy i czy nowe plecaki zastąpią stare.  
Kilka pytań do Pana Burmistrza KOTA Czy nowa rada wykaże się rozwagą? Czy ludzie skompromitowani mają odrobinę honoru i w budowaniu nowych relacji ustąpią miejsca ludziom spoza starego układu? Czy w nowej radzie będzie nowa jakość? Czy zwycięży logika pracy dla dobra wspólnego? Czy zostanie osiągnięty konsensus do współpracy byłych członków rady z nowym burmistrzem. Czy istnieje jakiś czynnik destrukcyjny? Czy Pan Kot spełni się w roli stratega, który zbuduje nowy wymiar relacji z samorządowcami i będzie dobierał ludzi wg. kompetencji? Czy nadal będzie dominował człowiek partii? Czy nowa rada i burmistrz dokona rozliczenia tych działań, które spowodowały bezsensowne zadłużenie miasta? Jakie będą kryteria doboru dyrektorów w szkołach i spółkach miasta? Czy zastępcą, sekretarzem będą ludzie z klucza koalicji wyborczej? Jak Państwo uważacie, czy na te pytania Pan Kot powinien publicznie odpowiedzieć? Może znajdzie się odważny radny, który zada te pytania Panu Kotowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Kilka pytań do Pana Burmistrza KOTA Czy nowa rada wykaże się rozwagą? Czy ludzie skompromitowani mają odrobinę honoru i w budowaniu nowych relacji ustąpią miejsca ludziom spoza starego układu? Czy w nowej radzie będzie nowa jakość? Czy zwycięży logika pracy dla dobra wspólnego? Czy zostanie osiągnięty konsensus do współpracy byłych członków rady z nowym burmistrzem. Czy istnieje jakiś czynnik destrukcyjny? Czy Pan Kot spełni się w roli stratega, który zbuduje nowy wymiar relacji z samorządowcami i będzie dobierał ludzi wg. kompetencji? Czy nadal będzie dominował człowiek partii? Czy nowa rada i burmistrz dokona rozliczenia tych działań, które spowodowały bezsensowne zadłużenie miasta? Jakie będą kryteria doboru dyrektorów w szkołach i spółkach miasta? Czy zastępcą, sekretarzem będą ludzie z klucza koalicji wyborczej? Jak Państwo uważacie, czy na te pytania Pan Kot powinien publicznie odpowiedzieć? Może znajdzie się odważny radny, który zada te pytania Panu Kotowi?  
Pójdź na sesję i część tych pytań zadaj radnym, bo nie burmistrz na nie powinien odpowiadać, a właśnie miejscy rajcy. Resztę możesz sam zadać burmistrzowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójdź na sesję i część tych pytań zadaj radnym, bo nie burmistrz na nie powinien odpowiadać, a właśnie miejscy rajcy. Resztę możesz sam zadać burmistrzowi.
 
Pójdź na sesję i część tych pytań zadaj radnym, bo nie burmistrz na nie powinien odpowiadać, a właśnie miejscy rajcy. Resztę możesz sam zadać burmistrzowi.
O.k. nie mam takiej możliwości. Ale chcę funkcjonować przez internet i jak będzie można, to będę oglądał transmisję w telewizji kablowej. Pomyśl o tym, czy taki standard jest możliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  O.k. nie mam takiej możliwości. Ale chcę funkcjonować przez internet i jak będzie można, to będę oglądał transmisję w telewizji kablowej. Pomyśl o tym, czy taki standard jest możliwy.  
Myślę, że są możliwe retransmisje (co do transmisji na żywo to nie wiem) sesji rady w Międzyrzeckiej Telewizji Kablowej(chyba teraz ma inną nazwę), jeśli by się tylko jej właściciel z naszymi władzami dogadał. Wiem, że puszczał relację z wizyty kard. Dziwisza, była też retransmisja jakiejś sesji. W ogóle uważam, że w takiej współpracy jest potencjał i nie rozumiem dlaczego ani burmistrz Lesiuk, ani burmistrz Grzyb nie próbowali tego wykorzystać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  O.k. nie mam takiej możliwości. Ale chcę funkcjonować przez internet i jak będzie można, to będę oglądał transmisję w telewizji kablowej. Pomyśl o tym, czy taki standard jest możliwy.  
I to jest właśnie Podlaska specyfika "rozmowy" z władzą - ja "internetowy ludek" - piszę, teoretycznie oczekuję odpowiedzi od jakiegoś internetowego "ludka". Nie mam możliwości być na sesji Rady (gdyż jak podejrzewam jestem pracownikiem instytucji podległej UM). Ludzie ogarnijcie się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 36

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...