Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatrzymania za handel marihuaną (wideo)

Utworzony przez zdruzgotany, 10 lutego 2015 r. o 10:48 Powrót do artykułu
chociaż nie, ofiarami padło kilku panów z grubymi karkami. Zaginęło im 1kg "suszu roślinnego". Mam nadzieję, że w imię prawa policja zwróci im ich właśność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to chory kraj, i jak widzę takie newsy to cieszę się że wyjechałem z tego policyjnego kraju. Ludzie, czy wy jeszcze tego nie widzicie? Czy jesteście aż tak głupi żeby to zrozumieć? Czechy, Portugalia, Włochy, Holandia, część Niemiec, trzy Stany Ameryki Północnej (kolejne już wkrótce).. Dalej nie łapiecie? Zrozumcie, że alkohol i papierosy to tak naprawdę zło. Nie chce mi się więcej pisać, bo to i tak na marne.. Polska jest krajem, który trzyma się schematów. Rządzący nie mają pojęcia co jest ważne a co nie tak naprawdę, aby tylko napchać kieszenie. Smutne to. Stan Kolorado odnotował takie zyski z opodatkowania marihuany, że oddawał ludziom pieniądze ! Rozumiecie? Legalizująć, przestępczość maleje..   Pozdrawiam, Andy z Manchesteru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...