Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaskakujące transfery przed wyborami. Kto weźmie powiat puławski?

Utworzony przez Paweł Rafalski, 13 października 2014 r. o 18:54 Powrót do artykułu
Jeśli znudziły Ci się te same twarze, to postaw na młodych, wykształconych z niewielkich miast ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli znudziły Ci się te same twarze, to postaw na młodych, wykształconych, z niewielkich miast ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście transfery zaskakują, I to z grubej rury. Jednak w Polsce nie  brakuje kameleonów :). Z drugiej strony zastanawiam się nad etyką niektórych startujących. Ot choćby Pani Kłopotowska. Kombinacje ze sprawozdaniem z działalności przychodni w Janowcu, żenujące komentarze prowadzące do sprawy sądowej....... Pani Grzeszczyk....cierpiąca na "chorobę filipińską" , "awansowana" ostatnio z tego powodu ze szkółki do kuratorium...... oj marna ta puławska platforma. Na innych listach też oklepane nazwiska, dobijające się do władzy od lat. Tak samo jak do Rady Miasta.  Ciężki wybór w tych wyborach...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym nieśmiało zauważyć, że chyba po raz pierwszy w tak wyraźny sposób zaznaczają swoją obecność ludzie młodzi, bezpartyjni. Tak wiem, że zaraz posypią się gromy na SIS "Teraz", moim zdaniem nieuzasadnione, ale każdy ma prawo do swojego zdania. Jako osoba młoda, wykształcona (historyk UJ, magistrant prof. Andrzeja Nowaka, najprawdopodobniej kandydata na prezydenta RP w 2015 r.) zdecydowałem się głosować przede wszystkim, by walczyć z reliktami komuny w naszych środowiskach. Uważam, że potrzebny jest wyraźny głos sprzeciwu w sprawach upamiętniania wątpliwych bohaterów z czasów PRL-u, którzy mają za sobą przeszłość w strukturach sowieckiego imperium. Chcę promować wartości patriotyczne. Nie znaczy, że do tego chciałbym się ograniczać. Od czegoś trzeba jednak zacząć, np. od zwykłej ludzkiej przyzwoitości w życiu publicznym. Paweł Rafalski SIS "Teraz" okręg 5, miejsce nr 3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie na listach to jakas kpina. Grobel i Wójcikowa całe zycie startowali do rady miasta teraz do powiatu. A wiadmo, że i tak on zostanie Prezydentem a ona znowu wiceprezydentem. Ale po co ida do powiatu? to oszukiwanie wyborców jest! Po PeŁo nie spodziewałem się niczego matka Czernika znana z tego, że jest jego matką, Niklewicz lepszy cwaniak chudsza kopia M. Kamińskiego pójdzie tam gdzie jest kasa. Robią jakieś dziwne spotkania w szkole gdzie jak wiadomo polityka nie powinna mieć wstępu. Gorgol z PeŁO do PiS-u uciekł i nikomu to nie przeszkadza. Kurcze same zgrane nazwiska i ludzie którzy już byli, na samych wysokich miejsach na tych listach.          
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste, nie głosować na starych cwaniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiedzieć o starym komuchu pierwszym sekretarz komitetu pzpr w ZA Puławy panu Andrzeju Burku 4 miejsce na liście PO do powiatu. Śmiech. PO żal Was, partia bez honoru. Ciekawe panie Pawle Nakonieczny czy Pana Tata o to walczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiedzieć o starym komuchu pierwszym sekretarz komitetu pzpr w ZA Puławy panu Andrzeju Burku 4 miejsce na liście PO do powiatu. Śmiech. PO żal Was, partia bez honoru. Ciekawe panie Pawle Nakonieczny czy Pana Tata o to walczył?
Co powiedzieć o Gorgolu,który przeistoczył się w kameleona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste, nie głosować na starych cwaniaków.
otóż to postawić na nowe twarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym nieśmiało zauważyć, że chyba po raz pierwszy w tak wyraźny sposób zaznaczają swoją obecność ludzie młodzi, bezpartyjni. Tak wiem, że zaraz posypią się gromy na SIS "Teraz", moim zdaniem nieuzasadnione, ale każdy ma prawo do swojego zdania. Jako osoba młoda, wykształcona (historyk UJ, magistrant prof. Andrzeja Nowaka, najprawdopodobniej kandydata na prezydenta RP w 2015 r.) zdecydowałem się głosować przede wszystkim, by walczyć z reliktami komuny w naszych środowiskach. Uważam, że potrzebny jest wyraźny głos sprzeciwu w sprawach upamiętniania wątpliwych bohaterów z czasów PRL-u, którzy mają za sobą przeszłość w strukturach sowieckiego imperium. Chcę promować wartości patriotyczne. Nie znaczy, że do tego chciałbym się ograniczać. Od czegoś trzeba jednak zacząć, np. od zwykłej ludzkiej przyzwoitości w życiu publicznym. Paweł Rafalski SIS "Teraz" okręg 5, miejsce nr 3
Tu nie afisz wyborczy,żeby sobie robić reklamę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym nieśmiało zauważyć, że chyba po raz pierwszy w tak wyraźny sposób zaznaczają swoją obecność ludzie młodzi, bezpartyjni. Tak wiem, że zaraz posypią się gromy na SIS "Teraz", moim zdaniem nieuzasadnione, ale każdy ma prawo do swojego zdania. Jako osoba młoda, wykształcona (historyk UJ, magistrant prof. Andrzeja Nowaka, najprawdopodobniej kandydata na prezydenta RP w 2015 r.) zdecydowałem się głosować przede wszystkim, by walczyć z reliktami komuny w naszych środowiskach. Uważam, że potrzebny jest wyraźny głos sprzeciwu w sprawach upamiętniania wątpliwych bohaterów z czasów PRL-u, którzy mają za sobą przeszłość w strukturach sowieckiego imperium. Chcę promować wartości patriotyczne. Nie znaczy, że do tego chciałbym się ograniczać. Od czegoś trzeba jednak zacząć, np. od zwykłej ludzkiej przyzwoitości w życiu publicznym. Paweł Rafalski SIS "Teraz" okręg 5, miejsce nr 3
Człowiek z konserwatywnymi poglądami nie zostanie prezydentem Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...