Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zaręczyny

Utworzony przez michało, 3 października 2014 r. o 10:38
nie wiem czy w dobrym dziale :D ale mam problem. Chcę się oświadczyć dziewczynie, ale nie iwem gdzie ją zabrać. Ma być wyjątkowo, spokojnie i przytulnie. Macie jakies sprawdzone miejsca w polsce? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabierz ją do jakiegoś pięknego ośrodka w górach, jakieś spa, masaże, wino, romantyczne kolacje, gdzieś na uboczu. Będzie zachwycona 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale pytam właśnie gdzie dokładnie. Bo takei coś też mi chodziło po głowie, ale nie wiem gdzie dokładnie możemy się wybrać :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja żonka z koleżankami kiedyś była w spa "nad wodospadem" i była bardzo zadowolona. Sprawdz ich może. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki. Jakby ktoś miał inne propozycje to czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nada się jako tło dla takiego ważnego wydarzenia jakaś mała, urokliwa miejscowość turystyczna typu Sandomierz czy Kazimierz Dolny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...