Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapłaci 50 zł a nie 500 zł kary za rozwieszanie plakatów reklamowych

Utworzony przez Adam, 30 kwietnia 2014 r. o 17:19
Pan komendant powinien odpowiadać za składanie fałszywych zeznań, na co jest dowód w postaci nagrania z sesji Rady Miasta. Na sesji przyznał się, że nie proponował kobiecie mandatu w wysokości 100 zł, tylko 500 zł i powiedział to przy wielu świadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki z tego wniosek? Trzeba nagrywać nasze rozmowy ze "stróżami prawa"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne ta pani miała szczęście bądz jej ktoś pomógł.   Może zrobimy sondaż w których STRAŻACH MIEJSKICH KOMENDANCI KAŻĄ PISAĆ WYSOKIE MANDATY I TWIERDZĄ ŻE 50ZŁ TO NIE MANDAT PROSZE O WPISY ORAZ WYPOWIEDZI NA TEMAT PRZEŁOŻONYCH   MACIE CISNIENIE    CZY SAMI Z SIEBIE STRAŻNICY SĄ TACY BEZWZGLĘDNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawa, którzy radni wstawili się za kobietą. Myślę, że to cenna informacja dla wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwiska są w najnowszym numerze Słowa Podlasia, Też jest tam artykuł na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwiska są w najnowszym numerze Słowa Podlasia, Też jest tam artykuł na ten temat  
Jestem ciekawa, którzy radni wstawili się za kobietą. Myślę, że to cenna informacja dla wyborców
"Ośmiu radnych: Waldemar Paluszkiewicz, Robert Matejek, Zygmunt Ostapowicz, Mirosław Jung, Zbigniew Bernat, Jan Koza, Ryszard Łuciuk i Bogdan Ślósarski"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra... dali dla babci abolicję i tym samym dali innym do zrozumienia że jak się jazgotu narobi, to można olewać prawo i wszelkie zasady życia społecznego. Moje pytanie... ile kosztowało usunięcie tych plakatów i doprowadzenie niektórych powierzchni do stanu pierwotnego. Bo najlepiej... Polacy Nic Się Nie Stało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile zapłaci Krzysztof GRABCZUK za zawieszenie plakatów wyborczych na słupach w Krasnymstawie, Chełmie na Zółtańcach, odpowiadam NIC bo WŁADZY SIĘ NIE RUSZA. :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...