Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Całe zamieszanie to pokłosie niekompetencji Wydziału Nieruchomości i Skarbu Państwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.Ta jednostka to modelowe "Państwo w Państwie" i prywatny folwark kierownictwa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ludzkiej krzywdzie zbudowane, tak samo jak kozłówka itp. ciekawie skąd mieli tyle pieniędzy, tak jak i teraz, dobrze mają się ci co kombinują, bo ja pracuję już 36 lat za 1400 zł i karzą mi się jeszcze cieszyć, że mi płacą, bo jeszcze trochę to będę pracować za darmo i  płacić za to, że mnie jeszcze  wpuszczą do zakładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddać Zamoyskim,oddać żydom i zgaśić światło w pisdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawić w spokoju. Nikomu nie oddać. Chyba lepiej żeby pomału zamieniło się w ruinę jak wiele innych zabytków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam , że trzeba oddać. Skąd wzieli - to jest ród który ma 700- letnią tradycję , więc nie piszcie głupot. Ciekawe jakby komuś coś zabrano a póżniej każdy by miał to gdzieś. Jeżeli należało do nich to należy zwrócić , inaczej jest to kradzież. Oni dobrowolnie nieoddali tego majątku tylko jakimś głupawym dekretem pozbawiono ich majątku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekompetencja Wydziału Nieruchomości i Skarbu Państwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego jest porażająca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam , że trzeba oddać. Skąd wzieli - to jest ród który ma 700- letnią tradycję , więc nie piszcie głupot. Ciekawe jakby komuś coś zabrano a póżniej każdy by miał to gdzieś. Jeżeli należało do nich to należy zwrócić , inaczej jest to kradzież. Oni dobrowolnie nieoddali tego majątku tylko jakimś głupawym dekretem pozbawiono ich majątku.
W tym cały problem: w niby "wolnym" państwie nadal w gestii Skarbu Państwa znajdują się majątki zagrabione przez to państwo. W 1944 ograbiono ludzi z dorobku ich życia. Do tej pory nie naprawiono krzywd. Jedyną nacją, której udaje się i to wielokrotnie, odzyskiwać to samo mienie, są żydzi. O rodakach innego wyznania jest dziwna cisza - tak, jakby w obliczu panującego w "wolnym" kraju prawa, byli gorszymi obywatelami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj też powinno się pozbawić majątku tych bogaczy, bo skąd mają, mieliśmy dostać po 100 milionów, nie dostaliśmy i gdzie te pieniądze, o to normalne, że ci przy korycie zadbali o siebie, a my na dole cieszymy się, ze starczyło na chleb. Niemiec płaci 8,5 euro za godzinę, a my parobki 8 zł nie mamy na godzinę i to jeszcze nie wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj też powinno się pozbawić majątku tych bogaczy, bo skąd mają, mieliśmy dostać po 100 milionów, nie dostaliśmy i gdzie te pieniądze, o to normalne, że ci przy korycie zadbali o siebie, a my na dole cieszymy się, ze starczyło na chleb. Niemiec płaci 8,5 euro za godzinę, a my parobki 8 zł nie mamy na godzinę i to jeszcze nie wszyscy.
Będą nas teraz zbroić przeciwko sovietom,dostaniemy qiwery,będzie więc szansa wyrównać wszystko przed pójsciem na Iwana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą nas teraz zbroić przeciwko sovietom,dostaniemy qiwery,będzie więc szansa wyrównać wszystko przed pójsciem na Iwana.
  spieprzają, niech wałęsa, komorowski i inni ci przy korycie mający większą ilość dzieci i niech idą z tą ze swoją gromadą, a jak mało no to niech chłopy wymienią sobie na młodsze i jeszcze mogą powiększyć przyrost naturalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIĘTE PRAWO WŁASNOŚCI- oddać co ukradzione właścicielom !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są efekty braku nadzoru nad Wydziałem Nieruchomości i Skarbu Państwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Ta jednostka to "Państwo w Państwie" nie szanowanie interesantów, postępowania toczące się latami, brak poszanowania podstawowych przepisów K.P.A. to norma w działalności tego Wydziału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo winno w mądry i inteligentny sposób chronić zabytki, które częstokroć czekają na konserwację, a nie latami czekać aż podupadną zupełnie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...