Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pięknie zareklamowaliście nowy przybytek obłudy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowe dziwki, nowy klub - jedziem tam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje ty piwo za 15zł a ona drinka za 178zł bo ona tylko takie pije Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostałam propozycje pracy w tym klubie i zastanawiam się czy sprobowac? :blush: może jest ktoś tutaj, kto tam pracował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostałam propozycje pracy w tym klubie i zastanawiam się czy sprobowac? :blush: może jest ktoś tutaj, kto tam pracował?
Ja robiłam i dradzam,na dzień dobry,na śniadanie,obiad,kolacje musisz tam loda robic szefom i ochronie,grosza z tego nie ma,a dziąsła już zebów nie trzymaja,ochyda !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłam i dradzam,na dzień dobry,na śniadanie,obiad,kolacje musisz tam loda robic szefom i ochronie,grosza z tego nie ma,a dziąsła już zebów nie trzymaja,ochyda !!!!
chyba nie wiesz o czym mowisz ;) pytam prace w klubie a nie o twoich ekscesach zyciowych :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie wiesz o czym mowisz ;) pytam prace w klubie a nie o twoich ekscesach zyciowych :)
Niby nie wiesz idiotko na czym ta praca polega,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Mela ja tam pracuje jako barmanka, jest naprawdę spoko, a nad jakim stanowiskiem się zastanawiasz?Najlepiej zarabiają hostessy i tancerki ale kelnerki tez nie mają źle:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha to mnie kolezanko rozbawiłaś :P powiedz gdzie niby takie rzeczy widziałaś? BO za Twoje sny nie odpowiadamy :P moze pomyliłas klub z burdelem w którym wczesnie pracowałas:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha to mnie kolezanko rozbawiłaś :P powiedz gdzie niby takie rzeczy widziałaś? BO za Twoje sny nie odpowiadamy :P moze pomyliłas klub z burdelem w którym wczesnie pracowałas:))))
Naganiaj,naganiaj klijentki,na to już jest paragraf, za stręczycielstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha to mnie kolezanko rozbawiłaś :P powiedz gdzie niby takie rzeczy widziałaś? BO za Twoje sny nie odpowiadamy :P moze pomyliłas klub z burdelem w którym wczesnie pracowałas:))))
Bu ha,ha,ha ale ty natomiast to masz poczucie humoru,a tępa jesteś jak DZIDA. Każda du pa wie że KLUB to bardziej cywilizowana nazwa BURDELU !!!! no chyba że u was na wsi jest inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby nie wiesz idiotko na czym ta praca polega,bu,ha,ha  
Bu ha,ha,ha ale ty natomiast to masz poczucie humoru,a tępa jesteś jak DZIDA. Każda du pa wie że KLUB to bardziej cywilizowana nazwa BURDELU !!!! no chyba że u was na wsi jest inaczej.
a na wsi jak na ciebe mowia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy praca promotorki jest lepiej opłacalna czy praca hostessy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy tak i tak musisz rąbać loda,takie sa zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rąbałas? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rąbałas? :)
Zależy kto pyta ? Miękka Pyta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KLUB- to taka zakamuflowana,lepsza,ładniej brzmiąca,unijna nazwa burdelu,nie ma co się sprzeczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rąbałas? :)
Niestety to jest przykre ale każda,powtarzam każda musi przez to przejść,od tego zależą zarobki i przychylnośc szefa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadacie glupoty ;) pewnie mowicie tak bo was nie wpuscili bo nie macie lat albo was nie zatrudnili, bo jesteście nie dość ładne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gadacie glupoty ;) pewnie mowicie tak bo was nie wpuscili bo nie macie lat albo was nie zatrudnili, bo jesteście nie dość ładne :)
Majka !!  a ty uważasz się za zbyt ladną ? to jest twoja ocena czy samców,bo to jest bardzo ważne,chodzi o twoją taką wysoką samoocenę ? ile fajek wyszarpałaś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...