Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamiast centrum budowlanego będzie całodobowy klub fitness

Utworzony przez Madzia, 12 listopada 2014 r. o 09:58 Powrót do artykułu
Przykre jest to że sieciówki wypierają małe firmy/kluby, ale z drugiej strony sama w sieciówce pracuję (dyskont spożywczy) teraz przedłużyli nam godziny pracy do 23.00 a po tej godzinie juz nigdzie w Lublinie ani siłowni, ani zajęć sportowych nie uświadczysz.. Całodobowy klub, jest dla mnie świetnym rozwiązaniem...jeśli nie uda się wykonać treningu przed pracą zawsze po niej będę mogła nadrobić. Z pewnością będę korzystać...i chyba nie tylko ja, bo coraz więcej osób ma ten problem - że kończą pracę późno i pozostaje jedynie bieganie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego to jest na bialskiej stronie, a nie ma o satysfakcji zycia? posprzatac trzeba;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak będzie stacja roweru miejskiego koło klubu to sam będę przyjeżdżał!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genialne. Wymusi to samo na fabryce-formy, pure i gacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie skonczy sie cenowy monopol cube
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@egz cube to tylko do lansowania się. Lepiej iść na normlaną siłownię osiedlową, gdzie nie ma znaczenia czy na koszulce i spodenkach masz znaczek najki i adibasa tylko to, że chesz ciwczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytnik linii papilarnych? jak dla mnie jest to podejrzane i obawiałbym się że moje odciski placów będą użyte w celach przestępczych. Czy wolno siłowni przetrzymywać odciski palców, to chyba nie jest  bezpieczne. Czy nie można zrobić normalnej karty wstępu ze zdjęciem?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytnik linii pewnie po to żeby na jeden karnet nie wchodziło pięciu Sebix'ów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie. Przez wiele lat chodziłem do różnych klubów. Klitki, brak powietrza, brud! To Polskie biznesy. Może wreszcie będzie czysto a sale do siłowni będą hangarami a nie chatkami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie!!!!! W cube byłam od początku, karnet odnawialm co 6 mcy a i tak nie jialam sznas na zejście poniżej 100 zł przez tyle lat chociaż pisałam do menadżerki. I ta szatnia.....ciasna jak sławojka!!! Przeciskanie się, wąchanie cudzych pach i ten brud w łazince. I paniusie w recepcji z wielką łwchą podające kluczyk do szafi w kącie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...