Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zakup auta

Utworzony przez em-es, 13 maja 2014 r. o 10:09
Witam, zastanawiam się nad zakupem „większej” Toyoty. Z uwagi na bezawaryjność i niezawodność marki o której już się przekonałam. Toyota Auris kombi. Samochód, wygląda na nieduży z zewnątrz, ale oglądałam w salonie ma wiele miejsca dla pasażerów i pojemny bagażnik. Czy uważacie, że sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, ale też w czasie wakacyjnych wyjazdów?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, zastanawiam się nad zakupem „większej” Toyoty. Z uwagi na bezawaryjność i niezawodność marki o której już się przekonałam. Toyota Auris kombi. Samochód, wygląda na nieduży z zewnątrz, ale oglądałam w salonie ma wiele miejsca dla pasażerów i pojemny bagażnik. Czy uważacie, że sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, ale też w czasie wakacyjnych wyjazdów?
Tojka Auris to trafny wybór!. Jestem szcesliwa posiadaczka Auriski i jak dla mnie to nie zawodne autko. Tez mi chodzilo o pojemnosc poniewaz woze swoje pociechy, przede wszystki Auriska ma bardzo pojemny bagaznik a jak potrzebujesz jeszce wiecej  miejsca to skladasz tylne siedzenia i robi spora pojemnosc,autko fajnie sie prowadzi doskonale sie sprawdza na dluzszych trasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogę śmiało powiedzieć że auris w kombi to był trafny wybór. Bagażnik jest naprawdę duży ma aż 530 spokojnie można przewiezc pralkę ;-) Jako samochód rodzinny sprawdza się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam mam przekonanie tylko do niemieckich samochodów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...