Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakłady Azotowe w Puławach: Będzie praca dla 35 osób

Utworzony przez obiektywny, 11 marca 2011 r. o 21:36
nie sra*cie żarem, te miejsca juz dawno obsadzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą miejsca już obstawione dla swoich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już 2 lata czekam na prace w ZA Puławy i nic ... cisza więc skąd te 100 osób znalazło tam zatrudnienie może mi ktoś odpowie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie te 35 stanowisk to już dawno obsadzone , ja wiem że przyjmują ale samych swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skonczylem studia chemiczne, nie ma tam pracy dla mnie i dla innych bo teraz po Chemiku biora na staz do pracy bez wyksztalcenia wyzszego, oni pracuja i jednoczesnie robia zaoczne. wiec poco im ktos z wyzszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziłbym nie pisać takich bzdur i nie drażnić ludzi którzy poszukują pracy.Przecież wiadomo ze zatrudnienie znajdują członkowie rodzin pracowników lub 'po znajomości". Przeciętny pracownik na pewno się nie zatrudni bo nie ma żadnych szans.Kuzyn mój już dwa razy "startował" przeszedł te testy i nic - bo nie miał znajomości ani "pleców".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem na skalę masową danych osobowych z ewidencji ludności i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych. Grupą przestępczą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz- były działacz PZPR oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Puław. Grupa przestępcza fałszowała podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych. Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzyści materialne. Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach oraz Biuro Poselskie Jarosława Żaczka w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz, pełniąca również funkcję asystenta społecznego w Biurze Poselskim Jarosława Żaczka w Puławach. Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tysięcy do 100 tysięcy podpisów. W mieszkaniu Małgorzaty Górskiej Lenartowicz policja przeprowadziła rewizję i skonfiskowała dowody przestępstwa. Sprawą przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej z Puław zajmuje się Wydział ds. Walki z Korupcją i Przestępczością Zorganizowaną w Lublinie- sprawa karna V Ds. 61/06/S. Każdy obywatel Puław który spotkał się z przestępstwami tego rodzaju ma obowiązek zawiadomienia Policji i Prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura!!!!Jaka praca, dla kogo????mam skończone chemiczne studia wyższe na renomowanej uczelni i przez 2 lata próbuję się tam wcisnąć!!!faktycznie jest tak,że przyjmuje się absolwentów szkół technicznych, a wykształconych ludzi NIE!!!podejżewam że to z powodu zbyt dużej konkurencji jaką byśmy stworzyli w firmie. Wiem bo sama byłam na kilku rozmowach na których wydawało mi się że wypadałam świetnie, ale zawsze znaleźli jakiś powód, który tłumaczę tym,że byłam poprostu za dobra!!!!Zresztą nie wiem jak to jest!!!Znajomości, tak jak najbardziej, ale chyba najlepsze w kadrach, gdzie wiedzą które papiery położyć na odpowiednim biurku a które poprostu wyrzucić!!!Jest to szalenie przykre i niesprawiedliwe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Comme Sac Longchamp Pliage les balises Euro très haut de gamme faire un effort pllysfmac mafctiapl pour tirer profit de Chines à sac longchamp échéance des Sac longchamp pliage marchés de grande classe, Sac longchamp Shanghai s'est longchamps pas cher développée pour devenir un choix à la mode juste pour maisons pour s'assurer que vous hôte ou hôtesse montre la création de plus de l'ancienne, au moyen de Sac a main Longchamp Lorry Cleef & Arpels la marque à côté de vous assurer que vous sai Sac Longchamp un fabuleux rétrospective.Commandé par Sac Longchamp la résidence Firdaws tendance (paradis à l'intérieur de l'arabe), introduit par simple Kadyrova Solde Sac a main Longchamp Soldes Sac Longchamp trois ans dans le passé, il était absolument les initiales de longchamps pas cher ces sortes de présents pour votre tag extérieur Longchamps Pas Cher Tchétchénie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...