Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zajazd Gościnny w Konopnicy (recenzja)

Utworzony przez Katarzynka, 2 listopada 2012 r. o 18:35 Powrót do artykułu
Zajazd Gościnny jest cudowny, pełen fantastycznych i kompetenych ludzi, jedzenie wyśmienite, wystrój, atrmosfera nie do opisania!!! Byłam tam na weselu, robiłam tam przyjęcie po chrzcinach córci:))) dekoracje i miejsce dla dzieci i zachwyt gości mówi wszystko o tym miejscu!!!!! Bardzo serdecznie pozdrawiam i życze wszystkiego najlepszego i napewno tam jeszcze wróce!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej zaciekawił nas eksperyment z ruskimi. Musimy kiedyś wypróbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie, fajne są przystępne ceny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam tam na kilku imprezach; tanim kosztem wykonane przekąski, średniej jakości obiad, ogólnie słabo, nie rozumiem zachwytu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby mi sie tylko chciało to te dania jestem zrobic za połowę tej kwoty, wyszukane nazwy smaku nie czynią ale ludzie na to idą, a perła tylko zielona najlepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na Sylwestrze, R E W E L A C J A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na Sylwestrze, R E W E L A C J A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowałam tam banda oszustów... a i smacznego wam życze... w pieczywie mole spozywcze a jedzenie przerobione...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę Panie Sulisz, że cały czas krąży Pan po regionie i na "krzywy" ryj jada po restauracjach. Już legendy o Panu krążą po Lublinie wśród szefów kuchni i właścicieli lokali jak to z całą rodziną bankiet za darmo chciał pan organizować za dobre słowo w gazecie wstyd....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klika napisał:
Widzę Panie Sulisz, że cały czas krąży Pan po regionie i na "krzywy" ryj jada po restauracjach. Już legendy o Panu krążą po Lublinie wśród szefów kuchni i właścicieli lokali jak to z całą rodziną bankiet za darmo chciał pan organizować za dobre słowo w gazecie wstyd....
taaak, jestem w stanie w to uwierzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizowałem tam już drugą imprezę rodzinną (chrzciny) i po raz drugi jestem w 100% zadowolony z obsługi, jedzenia i wystroju. Gorąco polecam lokal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizowaliśmy z mężem imprezę urodzinową naszej mamy w zajeździe. Jesteśy bardzo zadowoleni i polecamy. Obsluga wyprzedała nasze prosby i mysleli nawet o szczegółach o których my bysmy nie pomyśleli. Kelnerki uprzejme i skromne, a jedzenie bardzo smaczne, po przyjęciu podziękowaliśy Szefowej kuchni, widać, że kobieta z doświadczeniem i zamiłowaniem. I jako miłe zaskoczenie na koniec-dostaliśmy zniżkę z racji tego ze mieliśmy swoje wesele w Zajeździe parę lat temu. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...