Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginiony Wojciech Ziętal był widziany w Lublinie?

Utworzony przez ja, 21 listopada 2012 r. o 20:25 Powrót do artykułu
Wydaje mi się, że widziałem go dzisiaj koło 13 na drugim piętrze w Plazie naprzeciwko cinemaCity zjeżdżał schodami w dół... ale nie jestem pewien wzrost by się zgadzał i te charakterystyczne wyraźne rysy twarzy, podobny do bramkarza T.Kuszczaka i to przykuło moją uwagę, ale pewności nie mam.... Może na moniotoringu sprawdzic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,jesli nie jestescie pewni, czy chlopak ktorego widzicie to zaginiony Wojtek ,prosze,dzwoncie niezwlocznie pod 112,policja pojawi sie napewno,gdyz w calym kraju znaja sprawe,wystarczy powiedziec ze chodzi o zaginionego Wojciecha Ziętala!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś twierdzi że Go widział to przecież może podejśc i zapytać chłopaka jak ma na imię skąd jest?nie zaszkodzi tak?i wtedy wezwać pomoc??!! A przynajmniej nie będziecie rodziny wprowadzać w błąd i siać zamieszanie skoro pomylicie kogoś z nim!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko się odnalazł cały i zdrowy ! Trzymam kciuki ! Wojtek wróć do domu i pamiętaj, że są inni którzy też się o Ciebie martwią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby się znalazł cały i zdrowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co ? wiadomo coś, że faktycznie Wojtek był widziany w Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina moderatora. Nie wolno zamieszczać tak podłych komentarzy w tak poważnej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam. Nie wszystko daje rade wyłapywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już tyle dni minęło od zaginięcia Wojtka i ani śladu po nim ! Może kamery monitoringu na dworcu metra, PKS bądź PKP w Warszawie zarejestrowały Wojtka gdzie się udaje, czy aby na pewno na środek lokomocji, może w innym kierunku gdzieś poszedł ? To już za długo trwa i do tej pory nikt, nigdzie tak na prawdę go nie widział. http://maja-danilewicz.blog.spot.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
{*} :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak słów oby złapano tych bandytów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naciśnij zielony guzik i przekonaj się jak łatwo zarabiamy pieniądze. http://pieniazek.latwy.pl  Jeśli umiesz czytać, jeśli nie to szkoda Twojego czasu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...