Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zachowanie przewodniczącego rady miasta Międzyrzec Podlaski

Utworzony przez gdzie ja żyje?, 31 sierpnia 2012 r. o 12:39
Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego jak oceniacie ostatni wybryk pana przewodniczącego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla niezorientowanych: proszę się zapoznać z ostatnim wydaniem Tygodnika Podlaskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://tygodnikpodla...si-w-midzyrzecu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ten przewodniczący to nie z pisu tylko z innego gangu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku.Dawid zaatakował Goliata,a ten broniąc się zrobił mu z nosa pędzel i "rozbujał"mózg.Lekarz w izbie przyjęć zlekceważył stan pacjenta ,a panowie policjanci biegutkiem zapuszkowali go na 48 godz.przyjmując smieszne i absurdalne tłumaczenia Goliata za pewnik.Ciekawe czy pozbierali butelki, które rzucał Dawid w kierunku Goliata.Sprawa jest juz przesądzona,a Goliat nawet nie zamierza tłumaczyć się z zaistniałej sytuacji,bo to oznaczałoby zniżenie do poziomu poniżej jego mniemania o sobie.O takiego dyrektora i wychowawcę młodzieży postarali się samorządowcy.A swoją drogą jeśli Dawida poddano badaniu krwi na zawartość alkoholu to dlaczego nie zrobiono tez badania Goliatowi.To daje do myślenia,ale wniosek jest prosty;wielki Goliat-karateka nadużył swojej siły waląc pięścią w twarz znikomej postury Dawida. Tak wygląda nonszalancja władzy i służalczość podległym jej funkcjonariuszy.Wstyd i hańba. Nie patrzmy na to obojętnie.Uczmy kultury władzę kulturalną inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale ten przewodniczący to nie z pisu tylko z innego gangu ? [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1346416255' post='669166'] Ale ten przewodniczący to nie z pisu tylko z innego gangu ?
To "przylepka"prawdopodobnie partii chłopskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ja żyje? napisał:
Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego jak oceniacie ostatni wybryk pana przewodniczącego?
Pan przewodniczący pokazał tylko swoją prawdziwą kulturę i naturę .Ale koledzy na czele z powiatowym dr.prawa i burmistrzem ukręcą sprawę i jak w przysłowiu "winnym będzie cygan".Jakby miał odroinę kultury /niezbędnej pedagogowi/ to by zrezygnował z funkcji wymagającej nienagannej moralnej postawy. Ale on jest przecież związany z partią i ludzmi,którzy to co ludzie mówią mają w głębokim poważaniu --do wyborów jeszcze dwa lata-.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ja żyje? napisał:
Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego jak oceniacie ostatni wybryk pana przewodniczącego? [/quote] [quote name='gdzie ja żyje?' timestamp='1346409549' post='669114'] Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego jak oceniacie ostatni wybryk pana przewodniczącego?
myślę,że gdyby był w porzadku sam by poprosił o badanie krwi na zawartość,Mam prawo sądzić,iż nie był wtedy w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem policjanci osadzili pobitego człowieka w areszcie baz badania lekarskiego.I dlaczego to lekarz dyżurny nie zbadał go.Ta sprawa wymaga dokładnego dochodzenia prokuratorskiego.Ale czarno to widzę dla poszkodowanego"napastnika".Dlaczego kulturalny Przewodniczący Rady Miasta wdawał się w szarpaninę z podpitym mieszkańcem.Powinien go ominąć i nie dyskutować.Coś jest na rzeczy,a tłumaczenie kulturalnego jest i dziwne i śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamkneli go żeby gość wiedział kto tu rządzi i żeby mieć czas na uzgodnienie wersji policyjnej z wersją Szanownego Pana Przewodniczącego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy tu chodzi o przyszłego dyrektora ekonomika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qu. napisał:
czy tu chodzi o przyszłego dyrektora ekonomika [/quote] [quote name='qu.' timestamp='1346568358' poszzt='669606'] czy tu chodzi o przyszłego dyrektora ekonomika
nie przyszłego ale od 1.09.--- rządzącego !!!!!!!!!!!!!!! czyli trzeba powiedzieć obecnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Może chciał w ten sposób dać do zrozumienia młodzieży i pracownikom,że będzie jako szef trzymał dyscypkinę"a jak ktoś podpanie to piąchą w r.....ja i na policję/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie kto nami rządzi.Taki wstyd.To się w głowie nie mieści.Czyżby takie postępowania co niektórzy mieli w genach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekonomista napisał:
nie przyszłego ale od 1.09.--- rządzącego !!!!!!!!!!!!!!! czyli trzeba powiedzieć obecnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Może chciał w ten sposób dać do zrozumienia młodzieży i pracownikom,że będzie jako szef trzymał dyscypkinę"a jak ktoś podpanie to piąchą w r.....ja i na policję/
popieram przewodniczacego niebedzie byle jaki gnoj podskakiwal i szukal zaczepki na ulicy takich jak przewodniszacy to powinno byc co drugi to moze bylby spokoj na ulicach a nie strach przejsc bo szukaja wrazen brawo panie przewodniczacy jestem z toba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki przewodniszczący jak piszesz to i Ciebie może spotkać. Potem powie że szukałeś wrażeń. A on sobie tylko przetrenował lewy sierpowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taki przewodniszczący jak piszesz to i Ciebie może spotkać. Potem powie że szukałeś wrażeń. A on sobie tylko przetrenował lewy sierpowy. [/quote]Bardzo podoba mi sie Twój tok myślenia.Tylko głupki myślą inaczej.[quote name='Gość' timestamp='1346611022' post='669776'] Taki przewodniszczący jak piszesz to i Ciebie może spotkać. Potem powie że szukałeś wrażeń. A on sobie tylko przetrenował lewy sierpowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jestem za przewodniczącym. pijaczysko się go czepiało to i w ryj dostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mijałem tego przewodniczącego pare razy, kiedy to jako przykładny ojciec pchał wózek z dzieckiem. Jest tyle w nim tyle pychy i wręcz pogardy dla osoby której nie zna i która chcąc nie chcąc na niego patrzy, że jakoś za każdym razem mam niesmak. Dlatego nie dziwi mnie ta sytuacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc za darmo nie dostał tylko za to że się "krzywo" popatrzył. To normalna sytuacja ale na wiejskiej zabawie. Może i kolesie mu pomogą wykaraskać się odwracając kota ogonem , ale takich błędów się nie popełnia jeśli chce się być kimś kto zasługuje na szacunek obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten przewodniczacy to przecie szwagier tego nauczyciela włefu co po pijaku w zeszłym roku potrącił chłopaka na partyzantów. Swoją drogą niezła familia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 47

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...