Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójstwo w Rakowiskach. "Nie sprawiali problemów, ale często wagarowali"

Utworzony przez absolvent, 16 grudnia 2014 r. o 21:58
postawa tej całej dyrekcji jest żenująca, gówniarze bywali w szkole gościnnie a dyrekcja nie widzi w tym żadnego problemu. za moich czasów w kraszewskim jak ktos opuscil kilka godzin to zaraz bylo szczegolowe wyjasnianie przyczyn. no ale za moich czasow to pan szubarczyk byl tylko informatykiem z bożej łaski..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sprawiali kłopotów i problemów bo ich nie było,szkoła przez szereg chorych reform jest instytucją która tylko uczy a cała reszta to ściema ,kiedyś było 8 klas i jak podpadłeś w 4-5 to cię do 8 klasy utemperowali i zrobili człowieka a teraz jest za liberalnie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele coś kręcą, dzisiaj w mediach pojawiła się informacja o problemach z prawem tej dziewczyny, aoni mówią,że nie sprawiała problemów......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko szkoła jest winna - choć najprościej jest rzucić kamień w tę instytucję - uważam, że w chwili obecnej uczeń ma prawa - a nie ma obowiązków i to jest największa bolączka systemu oświaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dyrektorka Platerki ma problem. Alicja i Stasio z pisu są już na tropie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. Człowiek przeżywał stres że się spóźnia, i dyscyplina była, i jakość nauczania jakaś lepsza. Byłam dumna że skończyłam to liceum z wyróżnieniem, ale dzisiaj mam nadzieję że moje zdjęcie już nie wisi na korytarzu - teraz z tego co słyszę od miejscowych to już jest zupełnie inna szkoła :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak funkcję dyrektora szkoły sprawuje hydraulik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...