Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie jestem zwolennikiem kary śmierci, ale w tym przypadku żałuję, że nie ma tej kary w kodeksie karnym. Teraz my, podatnicy, bedziemy utrzymywać tą dwójkę zwyrodnialców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za zdziczenie, normalnie w pale się nie mieści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu powinni ich dać na krzesełko elektryczne! Dla takich psychopatów nie powinno być litości, nie powinni chodzić pośród żywych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również jestem za karą śmierci w tym przypadku.Zrobili to ,bo mieli ochotę!?Straszne,własne dziecko może być zdolne do takich czynów.Szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów na temat tego artykułu. I co raz więcej będzie takich sytuacji, Bo to zdziczenie społeczeństwa musi się gdzieś objawić. No w tym przypadku, to już skrajne wynaturzenie.Kara już powinna być wykonana, tylko tym sposobem potencjalny morderca by się zastanowił że mnie też to spotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOZYWOCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest, telewizja dla każdego! W każdym telefonie! Na przystankach zamontujcie ekrany!!! I każdy płaci abonament, nawet jak nie chce oglądać!!!! Będzie kasa na produkcję kolejnych filmów, w tym pełnych agresji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci to może nie bo nie nam decydować o życiu i śmierci ale dożywotnie ciężkie roboty na rzecz państwa koniecznie!!! 20 godzin dziennie 365 dni w roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOZYWOCIE
Jakie dożywocie?? Za nogi i powoli rozrywać , by długo zdychał. A tak będe jeszcze do nich dokładał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie , no świetna zabawa-żart?! przecież oni nie mają po 3 latka, że nie odróżniają fikcji filmowej od rzeczywistości... zwłaszcza,że to dotcyzy najbliższych-czyli rodziców-MASAKRA, tacy wynaturzeńcy nie mogą przebywać na wolności, bo są niebezpieczni dla innych, tylko dożywocie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ps. Po części uważam że to wina też rodziców, bo kto go tak wychował??????Taki człowiek jest jeszcze emocjonalnie nie dojrzały chodz ma 18 lat , są wyjątki że dzieci są dojrzałe w młodszym wieku. Rodzice na stanowiskach a dzieci ulica  , filmy ., wychowują , pochodzę z wielodzietnej rodziny (7rodzeństwa)  i znamy smak biedy ubustwa , niedostatku, a po mimo to żadne z nas nie jest degeneratem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu, gdy zawiesli karę smierci, rozmawiał z nami (wtedy jeszcze ucznami) nauczyciel fizyki na temat kary śmieci. Powiedział bardzo mądrą myśl: Kara smierci to wyzwolenie, bo zrobili coś, za co po jakiś czasie stracą życie. Ale oni mimo wszystko powinni zyć, tak zyć i każdego ranka spoglądając na swoją twarz myśleć o tym co zrobili. Ze swojej strony dodam, że tacy czy inni zwyrodniacy nie powinni przebywać w hotelach jakim są obecnie zakłady karne zgodnie z UE, lecz zarabiać ciężką, bardzo ciężką pracą na to żeby mieć co zjesć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej dwójce kara dożywotniego pozbawienia wolności raczej nie grozi, gdyż w polskim prawie zabronione jest jej orzekanie w stosunku do osób, które w chwili popełnienia czynu zabronionego nie miały ukończone 21 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej dwójce kara dożywotniego pozbawienia wolności raczej nie grozi, gdyż w polskim prawie zabronione jest jej orzekanie w stosunku do osób, które w chwili popełnienia czynu zabronionego nie miały ukończone 21 lat.
To przeczytaj Kodeks Karny jeszcze raz,tym razem dokładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czapa dla pary skurwysynów.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje słów by to skomentować...Powiem tylko tyle by w celi tej besti powiesić ogromne zdjęcia jego rodziców .Niech codziennie patrzy na nie w dzien i w nocy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ona nie grał w kadrze Polski do lat 15??? Czy to tylko podobne nazwisko i imię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie ich nazwiska.Ktoś znał ich ? Jacy byli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbiezność imienia i nazwiska ze sportowcem. Tamten jest trochę starszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Były amerykański przestępca Ramon Salcido opowiada : "Popełniłem straszne grzechy, zamordowałem siedem osób, w tym moją żonę i dwie córki. Gdy zostałem aresztowany,tłum ludzi wołał z zewnątrz więzienia: "Zabijcie go, zabijcie go!" Mijały dni i miesiące. Otrzymałem mnóstwo listów które przysyłali mi religijni ludzie. Najmniej zajmowałem się pismami nowozrodzonych chrześcijan. Pewnego dnia moje oko padło na pocztówkę, na której mogłem rozpoznać twarz uśmiechającego się dziecka, które mówiło: "Jezus Chrystus kocha Cię! I ja również!" Ta pocztówka pochodziła od ośmioletniej dziewczynki, która mi napisała, że nawet dla mnie istnieje nadzieja i że Jezus rzeczywiście mnie kocha. Dalej pisała, że wszystko co musiałbym uczynić, to wyznać moje grzechy, ukorzyć się i dokonać szczerej wewnętrznej zmiany usposobienia mojego serca w obliczu wszelkich cierpień oraz krzywd, które wyrządziłem tak wielu ludziom. Pisała też, że szczerze muszę wpuścić Jezusa Chrystusa do mojego życia. Podała mi różne miejsca biblijne. Gdy skończyłem czytać Ewangelię Jana 3:16-18 łzy spływały mi po policzkach. Zacząłem z nią korespondować i po pewnym czasie odwiedziła mnie w więzieniu. Strażnicy byli w szoku, że ta grzeczna, mała dziewczynka odwiedziła mnie, osobę, która przez prasę została opisana jako bezuczuciowe monstrum. W pokoju gościnnym objęła moje uwiązane ciało i rozmawiała ze mną o Słowie Bożym. Od tego dnia zmieniło się zachowanie strażników wobec mnie, gdyż mogli rozpoznać we mnie dziecko Boże." To krótkie świadectwo w prosty ale i jedynie słaby sposób pokazuje nam, jak bardzo Bóg nas kocha. Może żyjemy już parę lat z Panem i jesteśmy Jego własnością, ale istnieje wciąż niebezpieczeństwo, że moc Jego miłości nie jest nam świadoma. Możemy rozmawiać o najwyższych prawdach biblijnych i być w stanie je wytłumaczyć ludziom wokół nas, ale czy Jego miłość przenika nas dzisiaj tak jak w chwili naszego nawrócenia ? - Wtedy też dopiero będziemy w stanie jako wypełnieni miłością Boga świadczyć o Nim tak, ja ta mała dziewczynka, która z pewnością nas zawstydza, ale równocześnie jest dla nas pięknym i zachęcającym przykładem! Coś to będzie za chwila, gdy ujrzymy Jego twarz! Ta chwila, w której całkowicie pojmiemy jak mało byliśmy warci Jego miłości i równocześnie jak bardzo On nas umiłował!" , codzienne życie pokazuje czy ktoś prawdziwie wierzy, prawdzie nawrócił się czy to była tylko chwilówka albo udawanie. ________ Google : FORUM JEDYNY SPRAWIEDLIWY SĘDZIA ______ youtube : 100 powodów dla których ewolucja jest głupia   . Charis2007@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...