Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo surowy wyrok, w sumie można powiedzieć że to był chuliganki wybryk. I żeby za wybryk iść na tyle lat do więzienia to chyba coś nie tak. Poza tym uważam że odszkodowanie dla rodziny dostali nawet za niskie powinni płacić ze dwa lub trzy razy tyle. Najlepiej niech płacą do samej śmierci po te parę złotych. Ale tyle lat do więzienia to ja nie rozumiem , ja byłbym za tym by dostali po najwyżej trzy lata. Po co mamy utrzymywać takich młodych bizonów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wyroki dla zabójców" Rzeczywiście wyroki: życie ludzkie jest warte 8 lat więzienia. Nie żyje czyjś mąż i ojciec, nie będzie nigdy dziadkiem, jego wnuki go nie poznają. Bo jakieś bezmózgie ścierwa miały "zabawę". Bandytyzm tego kraju polega m.in. na braku kary śmierci wykonywanej niezwłocznie po udowodnieniu czynu. System prawny w tym kraju sprzyja bandytom. Pytanie czy kiedykolwiek to się zmieni (dopóki Polska jest w eurokołchozie to pewnie się nie da, bo europejski humanitaryzm polega na obronie bandytów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek, wybryk to jest jak śnieżką zrzucisz komuś kapelusz, a nie jak świadomie zrzucasz ciężką bryłę lodu na samochód mając zamiar w niego trafić, wiedząc, że w takiej sytuacji kierowca zostanie zaskoczony i wielce prawdopodobne, że straci panowanie nad samochodem, a to może doprowadzić do tragedii. Niech się gnomy cieszą, że nie zginął ktoś jeszcze. Osobiście uważam, że 8 lat za zabójstwo to bardzo łagodny wyrok. To nie był czyn pod wpływem wzburzenia (afektu), ale czyn z premedytacją. Nawet na tym filmie jeden wygląda jakby się uśmiechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjdą po 4 latach za dobre sprawowanie. Po czym będą żyli długo i szczęśliwie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że policjant z potrącenia w Wólce mniej dostał.. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kąd wziął bryłe lodu jak dziś +20 było ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli rzucasz z mostu taką bryłą w tak masywne auto ktore jedzie centralnie na spadajacy lod, to raczej nie jest to wybryk ;) Wybrykiem natury to sa sprawcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za male wyroki!!! Wyjda warunkowo za dobre sprawowanie i dalej beda sie BAWIC !!!!! W ten sposob poblaza sie bandytom !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kąd wziął bryłe lodu jak dziś +20 było ?
1. Naucz się pisać po polsku. 2. Wydarzenie miało miejsce 21 lutego 2013 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kąd wziął bryłe lodu jak dziś +20 było ?
poczyta debilu z uwagą 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten gliniarz z łęcznej co po pijaku zabil dziewczyne na przejsciu zabil dziewczyne dostal tylko 4 lata...i jeszcze probowal zacierac slady... dlatego bede glosowal na PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mietek, powiedz Ty mi, czemu Ciebie kurwa za małego nie utopili? Bo ja nie rozumiem tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam Grzesia S, od dziecka, jego Rodzice uczyli mnie w podstawówce, a na ich twarzach do dziś widać wielki ból, zbyt niskie te wyroki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurna tyle wyroków i żaden z nich nie jest prawomocny. To ile jeszcze rozpraw na koszt podatników się odbędzie, zanim młodociani zabójcy będą mieli oficjalnie nasrane w papierach?   Nie dziwne, ze człowiek na rozprawę cywilną czeka 2 lata, skoro sądownictwo jak działa. O czym tu dyskutować?  Rzucali bryłami lodu celowo w auta. A mam wrażenie, że w tym chorym kraju za jakiś czas się okaże, że winny był zabity kierowca, bo jadąc z taką a nie inną prędkością, nie ustąpił pierwszeństwa spadającej bryle lodu.          
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten gliniarz z łęcznej co po pijaku zabil dziewczyne na przejsciu zabil dziewczyne dostal tylko 4 lata...i jeszcze probowal zacierac slady... dlatego bede glosowal na PIS
Ci z kolei Cię okradną. PO co głosować na Pisowsko-POwskich złodziei ?? NIe lepiej zagłosować na partie które nie mają do czynienia z Pisem i Z PO ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smierć za smierć niech poczują  co cierpi rodzina  ,która czekała na męza,ojca i sie nie doczekała ,wiezienie nic nieda ,na chłoste ze szczeniakami na oczach ludzi uciąć łep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...