Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabawki edukacyjne

Utworzony przez Gość, 17 kwietnia 2013 r. o 11:01
Pomoce dydaktyczne i zabawki edukacyjne http://sklep.eleo.edu.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważyłam właśnie, ze teraz takie zabawki edukacyjne cieszą się coraz większym powodzenie, nawet jak się pyta rodziców jaki prezent na urodziny dla ich dziecka będzie najlepszy to wspominają zazwyczaj o tego typu rzeczach, a mniej o gadżetach, kóre tylko mają dostarczyć rozrywkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie, coraz więcej rodziców kupuje zabawki edukacyjne swoim maluszkom, u mojego Małego zbliżają się 1 urodzinki i zastanawiam się nad kostką edukacyjną z drewna np. firmy eichhorn, czy któraś z mam może ma jakąś opinię o takiej kostce? czy dziecko bawiło się chętnie, czy raczej olało zabawkę ??? czekam na opinie Wasze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja trochę z innej beczki. Czy wszelkiego rodzaju puzzle, układanki, klocki można zaliczyć do zabawek edukacyjnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj stawia się na bardziej wyrachowane zabawki. Mają one uczyć, a więc nie ma się co dziwić, że coraz większym powodzeniem cieszą się zabawki edukacyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak nie uważam. Wyrachowane zabawki nie zawsze podobają się dzieciom . Jednak ja zaliczam się do mam , które kupują takie zabawki. Często robię zakupy w wyspecjalizowanych sklepach internetowych z zabawkami. Moim ulubionym sklepem j jest : http://www.zabawki-shop.pl/ Warty polecenia, gdyż przesyłki zawsze realizowane są bezproblemowo.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem miłośniczką zabawek edukacyjnych, ale mój syn już trochę wyrósł z tego typu zabawa i bardziej interesują go typowo męskie zabawy :) Ostatnio kupilśmy mu wyrzutnię NERF www.nerf.pl i chociaż nie jest to typowa zabawka edukacyjna, to przynajmniej rozwija koordynację ruchową, więc na plus :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycja ciekawej aplikacji umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Zapraszam na strone: http://fw.pl/mapa Gwarantowany dokładność pomiaru. Zapraszamy!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie zabawki powinny mieć dobry wpływ na dziecko i tylko takie zabawki warto jest kupować dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupuję tylko zabawki edukacyjne, bo tylko takie są w mojej ocenie najlepsze dla każdego dziecka. Masz naprawdę ogromny wybór takich zabawek, zobacz np. w tym sklepie: http://www.maxzabawki.pl/c/35/zabawki-edukacyjne.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz w sklepach jest taki wybór, że można bez problemu przebierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic lepszego niż wspólna zabawa i nauka z dziećmi. Dlatego tak cenne są wszelkiego rodzaju gry rodzinne. Można się dobrze zrelaksować, porywalizować, a także czegoś nowego nauczyć. Warto się do tego przekonać, zwłaszcza że oferta jest dość szeroka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz w internecie jest ogromny wybór zabawek w różnych cenach. Na pewno znajdzie się coś ciekawego dla każdego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabawki edukacyjne to te, które rozbudzają wyobraźnię wiec wydaje mi się, że wszystkie puzzle można zaliczyć do tej grupy zabawek. Fajne są też różnego rodzaju konstrukcje do stworzenia np. Bamp czyli patyczki do tworzenia rozmaitych kształtów. Banalne a bardzo rozwojowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warcaby, klocki, szachy to pomaga w rozwoju dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawie kazda zabawka jest edukacyjna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klocki to dobry sposób na kreatywne myślenie, nie każda zabawka pozwala się umysłowo rozwijać ale większość ma takie działanie, klocki karty łatwiejsze zapamiętywanie kreatywność racjonalne myślenie. Warto też zadbać o towarzysza do zabaw dziecka w jego wieku bądź minimalnie starszym/młdoszym to zwiększy jego komunikatywność i zmniejszy nieśmiałość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klocki tak, teraz są też takie zabawki z serii "Zrób to sam", które wprowadzają dziecko w świat nauki, pozwalają przeprowadzać proste doświadczenia przyrodnicze czy fizyczne. Koszt takiego zestawu waha się w granicach od 40-100 zł. Ale to dla starszych dzieci +8.   Gry planszowe, logiczne, też mają walor edukacyjny. Czasem okazyjnie można coś kupić w Merlinie w wyprzedaży czy promocji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecku prędzej czy później takie zabawki się znudzą. Moje dziecko uwielbia jeździć na rowerze... Nie lubi żadnych gier planszowych. Chyba, że pada za oknem to układa puzzle a tak to nic więcej. Nie można kupować dziecku wszystkiego - nie na tym polega wychowywanie dziecka. Z dzieckiem trzeba spędzać dużo czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą.Moje dziecko najchętniej lubi jazdę na rowerze, a gdy pada uwielbia układać klocki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...