Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za kilka tygodni wjedziemy ekspresówką do Lublina

Utworzony przez LEO, 19 sierpnia 2014 r. o 06:46 Powrót do artykułu
do wyborów pojezdzimy  a kiedy zaczną naprawić i ile to potrwa to się zobaczy, może jakoś się uda jak przed Euro2012
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie typowo polskie.... Marudzenie, jęczenie, czarnowidztwo Ja Polaka poznam za granicą z kilometra. Wzrok wbity w ziemię, zaciśnięte usta, grymas na twarzy i burczenie pod nosem: za zimno, za gorąco, za drogo, za tanio, za szybko, za wolno... Ja wróciłem po dwóch latach do Lublina i oczy przecieram ze zdumienia. Nie poznaję mojego miasta. Tak się zmieniło. Tylko ludzie tacy sami, niestety..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przed oddaniem do ruchu samochodowego będzie udostępniona rowerzystom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale dlaczego nadal zamknięta jest Warszawska skoro jest skończona - co,  ksiądz nie ma czasu, czy trwają z nim negocjacje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale dlaczego nadal zamknięta jest Warszawska skoro jest skończona - co,  ksiądz nie ma czasu, czy trwają z nim negocjacje ?
Nie ksiądz CYCU tylko wszyscy czekają na kaszubskiego żyda jak z urlopu wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie typowo polskie.... Marudzenie, jęczenie, czarnowidztwo Ja Polaka poznam za granicą z kilometra. Wzrok wbity w ziemię, zaciśnięte usta, grymas na twarzy i burczenie pod nosem: za zimno, za gorąco, za drogo, za tanio, za szybko, za wolno... Ja wróciłem po dwóch latach do Lublina i oczy przecieram ze zdumienia. Nie poznaję mojego miasta. Tak się zmieniło. Tylko ludzie tacy sami, niestety..
ile bierzesz ze wpis lizacy d*** wladzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile bierzesz ze wpis lizacy d*** wladzy?
Dokładnie wpisujesz się w to o czym napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, fajny artykuł żeby coś napisać. Tylko że wielki korek przeniesie się na skrzyzowanie al. Solidarności z Sikorskiego. Druga sprawa to zauważyłem sporo tirów, które jeżdzą starą 17-stką, ponieważ S17 jest dla nich płatna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ksiądz CYCU tylko wszyscy czekają na kaszubskiego żyda jak z urlopu wróci.
Nie RADNY, mylisz się wszyscy czekają na kaczkowatego kordupla jak ponownie wróci do władzy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie RADNY, mylisz się wszyscy czekają na kaczkowatego kordupla jak ponownie wróci do władzy 
Oby jak najszybciej bo komuchy i pachołki Moskwy rozrabiają nas od środka  u bram naszych  kacap stoi,ANTONI niezdążył tego czerwonego bydła wydusić, JAROSŁAW  Polskę zbaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WJAZD DO LUBLINA ALEJĄ SOLIDARNOŚCI??!!CO TO K...ZA NAZWA??BYŁO JAKIŚ CZAS ALEJA 1000-LECIA, TO BURAKI Z WŁADZ MAISTA, TE MATOŁY I KATO NIEROBY Z PiS,PSL, WYMYŚLILI ALEJĘ SOLIDARNOŚCI!!UMIEJĄ TYLKO NAZWY ULIC ZMIENIAĆ I TRAWĘ MALOWAĆ, NIC PO ZA TYM!!PORAŻKA!!O POPRZEDNIKU ŻUKA NIE POWIEM,BO SZKODA KOMENTARZA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą zmiana ulic tosie zgadza urzednicy i ich dzieci powiny placić za zmiane ulic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby jak najszybciej bo komuchy i pachołki Moskwy rozrabiają nas od środka  u bram naszych  kacap stoi,ANTONI niezdążył tego czerwonego bydła wydusić, JAROSŁAW  Polskę zbaw.
Jeszcze jeden nienawistnik, modlący sie gorąco pod krzyżem o powrót do władzy małego prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj wystrzelono polskiego satelitę, 14 baniek kosztował, to taniej niż postawienie latarni, ba a nawet zbudowanie chodnika...   Zastanawia dlaczego taniej jest poruszać się w kosmosie niż w naszym kraju...?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj wystrzelono polskiego satelitę, 14 baniek kosztował, to taniej niż postawienie latarni, ba a nawet zbudowanie chodnika...   Zastanawia dlaczego taniej jest poruszać się w kosmosie niż w naszym kraju...?
 
Dzisiaj wystrzelono polskiego satelitę, 14 baniek kosztował, to taniej niż postawienie latarni, ba a nawet zbudowanie chodnika...   Zastanawia dlaczego taniej jest poruszać się w kosmosie niż w naszym kraju...?
  To proste. W kosmosie nie ma polskiego rządu, polskich urzędów, polskiego urzędu skarbowego, polskiego ZUSu, itd. I nie ma kto kraść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile bierzesz ze wpis lizacy d*** wladzy?
  Nie. On ma obowiązek umieszczenia go z urzędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i właśnie po komentarzach widać... Ten wschód, a w nim Lublin, to zapyziała konserwa! Psychopata Jarosław ma was zbawić, a Antoni uleczyć... Do kogo się modlicie? I kogo chcecie mieć na przywódców??  Może Tusk nie jest dobry, ale buduje wam te drogi, a wy tylko Jarosław i Jarosław... A może puknijcie się w łeb? Nie musi być Tusk, wielu zawiódł. Ale czemu Jarosław, Antoni, a teraz jeszcze Korwin? Naprawdę tak pragniecie psychopatów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jeden nienawistnik, modlący sie gorąco pod krzyżem o powrót do władzy małego prezesa.
NAPOLEON też był bucu mały a zarazem jaki wielki !!!  lepszy taki mały a POLAK niż inny pachołek Moskwy,komuch,żyd czy konfident
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj wystrzelono polskiego satelitę, 14 baniek kosztował, to taniej niż postawienie latarni, ba a nawet zbudowanie chodnika...   Zastanawia dlaczego taniej jest poruszać się w kosmosie niż w naszym kraju...?
Po pierwsze skonstruowali go kompetentni ludzie, po drugie: wystrzelili Chińczycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAPOLEON też był bucu mały a zarazem jaki wielki !!!  lepszy taki mały a POLAK niż inny pachołek Moskwy,komuch,żyd czy konfident
 
NAPOLEON też był bucu mały a zarazem jaki wielki !!!  lepszy taki mały a POLAK niż inny pachołek Moskwy,komuch,żyd czy konfident
Nieporównuj prezesunia z Napoleonem, nie ta klasa. Prezes to człowiek bardzo malutki i nie tylko chodzi mi o wzrost. Zamiast pisać głupoty, idź się dalej modlić. Tylko nie zapomnij przy najbliższej spowiedzi, powiedzieć o wszystkich swoich grzechach. A szczególnie o Twojej chorej nienawiści do bliźnich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...