Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z kartą taniej. Ale tylko w Świdniku

Utworzony przez Gość, 24 stycznia 2015 r. o 23:28 Powrót do artykułu
No to Felicity już jest bakrutem. Cała kasiora zostaje w Hamburgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego na świdnik mówi się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Świdniku ale zakupy robię w Felicity i nie wiem co by się miało stać abym z tego zrezygnował,prosty dojazd i wszystko pod jednym dachem zaczynając od paliwa a kończąc na materiałach budowlanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hamburg=miasto chamów tak jest od kiedy pamiętam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Felicity już jest bakrutem. Cała kasiora zostaje w Hamburgu
musi chłop się jakoś wykazać . nie na darmo stworzono oddzielny etat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hamburg=miasto chamów tak jest od kiedy pamiętam
cham i prostak to cię zrobił i to widać po twoich genach w wypowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie hamburg to byslś zdechł z głodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówicie na Świdnik Hamburk a jak do pracy to pierwsi składacie CV. Dałam ogłoszenie, że przyjmę do pracy w Świdniku. Dostałam ok 60 z czego ok 40% były to osoby z Lublina. Zastanówcie się co piszecie jeśli potem chcecie się starać o pracę w tej wsi jak to nazywacie! Poza tym po co wchodzisz na stronę Świdnika? Czyżby za pracą??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówicie na Świdnik Hamburk a jak do pracy to pierwsi składacie CV. Dałam ogłoszenie, że przyjmę do pracy w Świdniku. Dostałam ok 60 z czego ok 40% były to osoby z Lublina. Zastanówcie się co piszecie jeśli potem chcecie się starać o pracę w tej wsi jak to nazywacie! Poza tym po co wchodzisz na stronę Świdnika? Czyżby za pracą??
Kamilo! chyba jesteś tak chora lak twój prostacki i żenujacy wpis. Ty nie rozumiesz życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm..   Pomysł może i fajny tylko kto zrekompensuje nam do 20%... ..(??? tez opłaci podatki ) ..   A moze wszystkim przedsiebiorcom (podaja 1000 ze wezma udział) obniża podatki, czynsz najmu, Zus.. nie bedziemy narzekać,...ale Panie Bartku Prosze nie stosowac metod politycznych tylko Ekonomicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka .. proszę używać sformuowań ekonomicznych...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamilo! chyba jesteś tak chora lak twój prostacki i żenujacy wpis. Ty nie rozumiesz  Nie ma to jak pluć na to miasto i mieszkańców i jednocześnie pracować tutaj a czasami nawet mieszkać.Po ch..j tu przyjeżdzasz zabierasz pracę świdniczanom,jak ci tak żle to wypi....j do swojego wielkiego miasta i tam pracuj i mieszkaj.Ten wpis dotyczy wszystkich lubelaków,łycniaków i cemenciaków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej byłoby jakby stworzono jakiś serwis internetowy gdzie co w Świdniku można kupić bo wszystko jest jest tak po rozrzucane po całym mieście, poukrywane w jakiś zaułkach żeby coś kupić to trzeba się naszukać. Druga kwestia to mały wybór asortymentu, gdzie nie pójdę to nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...