Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Złodzieje!!! w biały dzień świnie przy korycie grabią obywateli "wolnego" kraju.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite 300 %  wzrosły badania uauuuuu.. takiego czegoś jeszcze nie widziałem nawet w Polsce  . Może niech mi podniosą zarobki o 300 % to słowa złego nie powiem . A młodym kursanta na Prawo Jazdy  radze przeprowadzić jedyną możliwą odpowiedz na to , czyli masowo  na ulice  przeciwko chamskiemu wyciąganiu kasy na siłę . W końcu zrobiono wszystko żeby tylko ludzie nie zdążyli zareagować i zostali przed faktem dokonanym . Brońcie się i pozwalajcie na takie akcje w stylu podniosę płace grupie która i tak nieźle zarabia przez obciążenie finansowo młodych Polaków , bo oni najczęściej robią prawko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbój w imieniu prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietnie. Ja mam wadę wzroku -3,5 i prawo jazdy miałam najpierw wydane na 5 lat, a ostatnio na 2 lata, w grudniu musze je wymienić po raz kolejny. teraz juz nie 300 a 400 zł bede musiała wydawac co dwa lata. wspaniale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super kurs prawa jazdy mozna zrobić za 1000 zł ( 30h jazd i 30 h wykładów) a badanie trwa 10 minut 200 zł. Dziki kraj. Albo kursy prawa jazdy sa za tanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje!!! w biały dzień świnie przy korycie grabią obywateli "wolnego" kraju.
Dlatego tusk,wszystkie tuskojeby i gumofilce muszą odejsć i to natychmiast,dość oszukiwania narodu polskiego !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dziadostwo. Prawo jazdy musi posiadać kierowca dobry, a nie tylko ten bogaty. Zamiast rozszerzyć zakres badań, za tę samą cenę, to najlepiej i najłatwiej podnieść ceny. Podrożały już ceny egzaminów, to nie wystarczyło? Do tego naprawdę wprowadzono to po cichu, bo jakoś nigdzie nie było słychać o żadnych podwyżkach. Jestem wkurzona, bo wczoraj poszłam do lekarza i wyszło, że spóźniłam się o 3 dni. Moi znajomi mieli szczęście,ja już nie... DZIĘKUJĘ NASZEMU WSPANIAŁEMU RZĄDOWI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dziadostwo. Prawo jazdy musi posiadać kierowca dobry, a nie tylko ten bogaty. Zamiast rozszerzyć zakres badań, za tę samą cenę, to najlepiej i najłatwiej podnieść ceny. Podrożały już ceny egzaminów, to nie wystarczyło? Do tego naprawdę wprowadzono to po cichu, bo jakoś nigdzie nie było słychać o żadnych podwyżkach. Jestem wkurzona, bo wczoraj poszłam do lekarza i wyszło, że spóźniłam się o 3 dni. Moi znajomi mieli szczęście,ja już nie... DZIĘKUJĘ NASZEMU WSPANIAŁEMU RZĄDOWI!!!
Tuskojeby i gumofilce robią to wszystko POtajemnie i skrycie,twierdząc że tylko wtedy te obciażenia finansowe  mniej bolą nasze sPOłeczenstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko to zdrożało od 14.07.2014r wypisy z rejestru gruntów kosztują 50zł (wcześniej 3,50zł!) tak samo mapy ewidencyjne, syt-wys i wiele innych opłat w Starostwach. Jaki jest tego powód? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badanie nie trwa 10 minut i jest dużo bardziej skomplikowane niż wcześniej. Cena dość wysoka, ale co zrobić? Nie lekarze są temu winni. Robiłem badanie w tej klinice http://badaniakierowcowlublin.pl i ogólnie jestem zadowolony. Niedługo będę kierowcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz dobrą zmianę a nie wiń Tuska jak glosowales to masz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana a nie Tusk glosowales to masz płacz i płać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...