Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wywóz śmieci w Lublinie będzie droższy

Utworzony przez hjyfhjyjj, 19 grudnia 2014 r. o 10:19 Powrót do artykułu
takie działanie ma nawet nazwę i brzmi ona kartel, na terenie EU jest to zabronione , dziwne , że tak wyglądający przetarg w ogóle się odbył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przetarg ?? To chyba kpina z mieszkańców a nie przetarg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu podwyżka? By żyło się lepiej - jak powiedział oszust i zdrajca Donald Tusk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
produkujecie coraz więcej śmieci i się dziwicie, że trzeba coraz więcej płacić, widzę co się dzieje u mnie na osiedlu - ludzi latają z workami do śmietnika jak szajbnięci, jakby to było jakieś hobby  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwny to przetarg w którym oferty otwiera się na kilka dni przed początkiem wykonania prac. Przetarg pisany pod dwie konkretne firmy-SITA i KOMEKO. Dziwny to przetarg w którym zasadniczymi kosztami wydatków tych firm jest ciągle taniejące paliwa do ich ciężarówek wywożących śmieci na wysypiska, a firmy podnoszą cenę przetargu !!!  No ale teraz to już jest po wyborach prezydenta więc niezapowiadane podwyżki zaczną się. Poza tym wydawało mi się, że jeszcze niedawno mówiono o tym, że na ten rok na wyrost oszacowano nasze opłaty śmieciowe i na koniec roku pozostanie w kasie miasta kilka milionów z tego tytułu. Gdzie jest ta kasa i dlaczego mają być podwyżki skoro i tak opłaty za ten rok zostały przeszacowane????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwny to przetarg w którym oferty otwiera się na kilka dni przed początkiem wykonania prac. Przetarg pisany pod dwie konkretne firmy-SITA i KOMEKO. Dziwny to przetarg w którym zasadniczymi kosztami wydatków tych firm jest ciągle taniejące paliwa do ich ciężarówek wywożących śmieci na wysypiska, a firmy podnoszą cenę w przetargu !!!  No ale teraz to już jest po wyborach prezydenta więc niezapowiadane podwyżki zaczną się. Poza tym wydawało mi się, że jeszcze niedawno mówiono o tym, że na ten rok na wyrost oszacowano nasze opłaty śmieciowe i na koniec roku pozostanie w kasie miasta kilka milionów z tego tytułu. Gdzie jest ta kasa i dlaczego mają być podwyżki skoro i tak opłaty za ten rok zostały przeszacowane????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janie opłaty są przeszacowane według wyliczeń PiS... a ich wyliczenia mają tyle wspólnego z rzeczywistością co ja z życiem w zakonie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek prosty. W Lublinie nie ma żadnej biedy. Inaczej nie byłoby aż tyle śmieci do wywożenia i firmy nie żądałyby więcej pieniędzy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to UOKIK? Wygląda to na zwykła zmowę cenową a nie żaden przetarg! Z tego co wiem za udział w KARTELU idzie się za kratki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc po ilościach zalegającego na osiedlach sprzętu wielkogabarytowego niespecjalnie mnie dziwi, że firmy żądają więcej. Jeszcze trochę i będzie trzeba z Lublina zrobić drugie Rokitno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są właśnie uroki przetargów. najpierw robią zmowę cenową i zaniżają ceny.później robią co chcą.a wiele firm naprawdę rzetelnych idzie z torbami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wygląda jak zmowa  firm  - nie oferują we wszystkich rejonach i do tego podnieśli ceny....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnioskuję aby wszystko było za darmo  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wygląda jak zmowa  firm  - nie oferują we wszystkich rejonach i do tego podnieśli ceny....
  jaka zmowa? bo podzielili się między sobą regionami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wygląda jak zmowa  firm  - nie oferują we wszystkich rejonach i do tego podnieśli ceny....
Startuj do przetargu, nie zastanawiaj się i nie miej żalu. Zazdrościć i narzekać potrafi każdy buc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie ~Zarobiony nikt nikomu nie broni stanąć do przetargu. To nie wina rządzących, że w Lublinie są dwie poważne firmy a reszta to jakieś firmy krzaki pana Józia i pana Henia które są w stanie wywieźć śmieci z jednej posesji i na tym ich możliwości się kończą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak się wprowadza monopol! Proszę uwolnić rynek, aby każdy indywidualniepodpisywał umowę. Przecież podobno "komunizm się skończył"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy wziąć sie za przedsiębiorców. Taki jeden codziennie przywozi śmieci do śmietnika koło mojego bloku. Gdy zwróciłam mu uwagę to mnie tak zmieszał z błotem że hej /dla zainteresowanych ma numer jrejestracyjny jego samochodu/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w przetargu brały udział tylko dwie firmy?! Jedna warta drugiej! Unieważnić przetarg, dopuścić do przetargu firmy z Polski! W Lublinie odbiór śmieci jest najdroższy w Polsce!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie odbiór śmieci jest najdroższy w Polsce!!!
  Zanim palniesz następną głupotę idź i doczytaj bo aż żal czytać takie "mądrości". Odbiór śmieci w Lublinie nigdy nie był i nie jest najdroższy. Przestań powielać to kłamstwo.   r-scale-d3 . dcs . redcdn . pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/bb7946e7d85c81a9e69fee1cea4a087c/7a43ccae-d526-11e2-a39e-0025b511229e.png?type=0&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=640&srch=2000&dstw=640&dsth=2000    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...