Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysiadł z auta z poderżniętym gardłem. 24-letni zabójca zatrzymany

Utworzony przez normalny w dziwnym świecie, 8 lipca 2014 r. o 13:49
Brak kary śmierci to zachęta do mordowania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nalezy przywrócić karę śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim trafi pod celę policjanci powinni poodbijać nerki i płuca temu wieśniakowi jak za starych dobrych komunistycznych czasów. A i tak wiejski pastuch będzie pod celą w dupsko zapinany. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara śmierci musi być przywrócona.... a ja moge być katem, bo i tak nie mam pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie wiecie co było to nie piszcie, *A może rozchodziło się o jakąś honorową sprawę? Kto tam wie? Ludzie się dogadują i będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz kretyn z niemytą dupą ma ciepło. Większość miała go za mameję i pizdeusza ale zabójstwo???? Oj posiedzi sobie ciota, posiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie wiecie co było to nie piszcie, *A może rozchodziło się o jakąś honorową sprawę? Kto tam wie? Ludzie się dogadują i będzie dobrze.
co to jest honorowa sprawa??? czy w takim przypadku nie ma kary??? jak się dogadają??? jeden nie żyje, więc jak będzie dobrze??? skoro wiesz to napisz o co się "rozchodziło"??? ... ty jakiś de.il jesteś???, czy czytać nie potrafisz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara śmierci musi być przywrócona.... a ja moge być katem, bo i tak nie mam pracy...
Spróbuj u Tuska,szuka asystenta z dobrym odbytem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za DZIKI KRAJ,kraj złego żyda,Qurwy POlitycznej,komucha i konfidenta !!!  Jak żyć ??  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosiła bym bardzo o nie wypowiadanie się na ten temat chociażby ze względu na to ze nikt z was nie wie co i kto był powodem tego nieszczęścia poza tym wypisujecie takie bzdury ze nawet dobry lekaz wam nie pomoże a pizdeuszem i cipa to Ty jestes dzieciaku...ogarnij się i wes się za podręcznik bo za pewne masz poprawkowy z J.polskiego matole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosiła bym bardzo o nie wypowiadanie się na ten temat chociażby ze względu na to ze nikt z was nie wie co i kto był powodem tego nieszczęścia poza tym wypisujecie takie bzdury ze nawet dobry lekaz wam nie pomoże a pizdeuszem i ci*** to Ty jestes dzieciaku...ogarnij się i wes się za podręcznik bo za pewne masz poprawkowy z J.polskiego matole
Tego mordercę nie można zamykać. Jego trzeba leczyć. On ma coś z głową nie tak. Jego trzeba było już dawno odizolować od społeczeństwa. Kiedyś widziałem jak jadł krowie odchody z drogi, mazał nimi sobie twarz, no a teraz frajer zabił człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Ty zdajesz sobie sprawę człowieku z tego co piszesz...wydaje mi się ze nie znasz ani go ani jego rodziny a wypisujesz tu takie głupoty bo lajno to Ty jesz wchodząc z ojcem do obory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co bydlaka sadzać. Karmić za nasze podatki. Upier***ić łeb siekierą śmieciowi i zakopać jego truchło gdzieś na wysypisku. Po co taka szmata się urodziła.  A o co ci kolego chodziło z jedzeniem tych odchodów. Też znam bydlaka od małego on zawsze zasmarkany i z glutem pod nosem chodził, często też moczył się w gacie, raz nawet pijany i zasrany leżał w rowie ale żeby jeść odchody? Nie wiedziałem że to bydlę jest tak poje***e. Zgnije ścierwo w mamrze i dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się martwicie. Nawet jak pedzio  dostanie tylko 25 lat to wyjdzie jako 59 letni  stary dziad z odbytem średnicy wiadra od więziennego męskiego seksu :D  :D  :D   Codziennie cwel będzie zapinany od tylca w kiszkę stolcową. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego mordercę nie można zamykać. Jego trzeba leczyć. On ma coś z głową nie tak. Jego trzeba było już dawno odizolować od społeczeństwa. Kiedyś widziałem jak jadł krowie odchody z drogi, mazał nimi sobie twarz, no a teraz frajer zabił człowieka.
Seryjnie ten osioł gówno jadł z ulicy? Ha ha ha ha ha ha ha . Ja to na miejscu sądu nakazałbym gównojada wykastrować aby nie naprodukował sobie podobnych bajstruków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyprowadzić wieśniaka na plac, rozebrać, wychłostać i publicznie powiesić. A tak będzie w mamrze karmiony a ludzie będą w podatkach łożyć na tego niedorozwoja z wodogłowiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyprowadzić wieśniaka na plac, rozebrać, wychłostać i publicznie powiesić. A tak będzie w mamrze karmiony a ludzie będą w podatkach łożyć na tego niedorozwoja z wodogłowiem.
Ale przecież to syn komendanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież to syn komendanta.
To jeszcze gorzej będzie miał pod celą :D  :D  :D  Napiszcie coś jeszcze o tym jak ten frajer jadł te gówno z drogi i jak spał zasrany w burtach. Z chęcią się pośmieje z mordercy półgłówka  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he he he wy macie wodogłowie jaki ku... Syn komendanta nie wiecie o kogo chodzi a piszecie ze go znacie Zaaal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze gorzej będzie miał pod celą :D  :D  :D  Napiszcie coś jeszcze o tym jak ten frajer jadł te gówno z drogi i jak spał zasrany w burtach. Z chęcią się pośmieje z mordercy półgłówka  :lol:  :lol:
Komendant go wcześniej wyciągnie niż ktokolwiek go w kichę załaduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...