Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...
Ostatnio edytowany 22 lipca 2012 r. o 16:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie dużo w tym roku śmiertelnych wypadków w regionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie że nasze drogi to śmierć nie plątajcie się , nic wam się nie należy od życia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nieszczęście a na forum takie wpisy wulgarne.Wpis - Adamek- powinien być usunięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz usunięte jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek takich idiotów jak ty powinno sie unicestwiac!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 22 lipca 2012 r. o 18:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 22 lipca 2012 r. o 18:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MODERATOR ZA JAKI h** USWASZ ME OPINIE TY KUtfo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
MODERATOR ZA JAKI h** USWASZ ME OPINIE TY KUtfo
Też się dziwię - taki brak humanitaryzmu. Przecież psychicznie chorzy powinni być łagodniej od normalnych traktowani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi z tym "Sławnym Adamkiem" ale chyba teraz nie czas i miejsce na udowadnianie kto jest mądrzejszy. Zginęli ludzie w sile wieku i z pewnością z marzeniami! A kierowca osobówki... Bardzo mu współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinno być: podkom. Renata Laszczka-Rusek z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem tamtędy rowerem tuz po skończonej reanimacji. Masakryczny widok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie jakieś inicjały tych co zginęli !!!!! Jezu nawet nie chce myśleć o moich znajomych!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to niestety u nas jest.Brak kultury jazdy i bezmyślność.Miałem honde CBR 1000 pojemności,przez tydzień.Bo niedośc że rodzice byli na mnie żli za motocykl,to w tym czasie kumpoel zginął pod tirem na ścigaczu masakra.Dlatego powiedziałem koniec z motorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba od razu rezygnować, ale w Polsce kierowcy muszą się nauczyć, że dwie osie nie odbierają rozumu. Niestety, przez stereotypy, motocykliści obwiniani są i obarczani odpowiedzialnością za wszystkie wypadki z ich udziałem - a nie zawsze tak jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjeżdżamy z domu motocyklem i niewiadomo czy jeszcze żywi wrócimy,oboje wspaniali ludzie,byli w czerwcu na zlocie motocyklowym w Dęblinie ,żal,żal,żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie najbardziej wku....wia to,że strażacy i dwie erki jechały do tego wypadku z prędkością 75km/h !!! W terenie niezabudowanym,przy suchej nawierzchni i doskonałej widoczności.-Wiem,bo jechałem za nimi (w odpowiedniej odległości) przez parę kilometrów...Ciekawe,czy gdyby kierowca erki jechał np. do swojej matki - też by jechał z tak wolno ??! Ja wiem,że wypadki się zdarzają. Ale może gdyby przyjechali chociaż 3min. wcześniej ten mężczyzna którego reanimowali by przeżył?? Parę dodatkowych minut w takiej sytuacji to naprawdę dużo! To zabite małżeństwo,to też była czyjaś Mama i czyjś Ojciec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomku spoczywaj w pokoju ;( [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki policja będzie zatrudniana przez u.podatkowydo obsługi suszarek i videorejestratorów a szli.nauki zadawania egzaminów na L ... To NIC się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...