Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kamiennej Górze: Trzy osoby nie żyją

Utworzony przez Pirar, 15 sierpnia 2013 r. o 13:59 Powrót do artykułu
znowu wina Tuska i jego radarów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknij mordę gościu to moja znajoma 17letnia kobieta może byś troche szacunku okazał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia :( to mieszkanki tej miejscowości??????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd Ci ludzie? straszna tragedia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można było podwyższyć wiek na zdobycie prawa jazdy na motocykl, to samo powinno zrobić się z prawkiem na samochód. Zmiany w egzaminach nie wyeliminują zupełnie kretynów, którzy uważają się za mistrzów kierownicy. Podniesienie wieku też tego nie gwarantuje, ale daje jednak przynajmniej nadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny mistrzunio zdobył tytuł supermistrza od zakrętów!! zrobiło sie bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem kierowce Volvo i wiem że dobrze jeździł, więc niech Ci wielcy znawcy zamkną mordy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu wina Tuska i jego radarów
jestes deb***em
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem kierowce Volvo i wiem że dobrze jeździł, więc niech Ci wielcy znawcy zamkną mordy.
BEDZIESZ NASTEPNY MISTRZU KIEROWNICY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem kierowce Volvo i wiem że dobrze jeździł, więc niech Ci wielcy znawcy zamkną mordy.
prawko miał pewnie całe 2 lata, więc napewno był super doświadczonym mistrzem prostej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak komentarze znawców i specjalistów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nazywa się ta 17 latka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa odpierdolcie sie od kierowcy kazdy z was moglby byc na jego miejscu. Ja dobrze go znalam i dziewczyne tez. Jezeli nie wiecie dokladnie jak bylo to sie kurwa nie wypowiadajcie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** odpier***cie sie od kierowcy kazdy z was moglby byc na jego miejscu. Ja dobrze go znalam i dziewczyne tez. Jezeli nie wiecie dokladnie jak bylo to sie ku*** nie wypowiadajcie!!
Nie każdy. Część, duża część kierowców jeździ po prostu ostrożnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest miejsce na tego typu dyskusje i bezsensowne przepychanki. Teraz już nieważne kto był winien, to im życia nie wróci. Współczuję Najbliższym :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś kilku matołów ma ścigaczach z blaszkami LLE wyprzedzało pod górkę - jeden się zmieścił przepisowo - reszta owczym pędem na czołówkę - tylko przy....ić w pusty łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** odpier***cie sie od kierowcy kazdy z was moglby byc na jego miejscu. Ja dobrze go znalam i dziewczyne tez. Jezeli nie wiecie dokladnie jak bylo to sie ku*** nie wypowiadajcie!!
To nie kobieta, to ordynus!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie już spokój,stało się, jak było -tego się nie dowiemy ,ale po co te pierdoły że młody że nie doświadczony? najlepszym się zdarza a oni się nie obronią,nie wytłumaczą to jak kopanie leżącego  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy. Część, duża część kierowców jeździ po prostu ostrożnie.
dobrze jest sie wypowiadac jak sie nie ma zielonego ojecia o tym jak to bylo. uszanujcie ich najblizszych. kazdy wasz glupi komentarz narawde nie jest na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i niekiey ci mlodzi mniej dosiwadczeni jezdza o wiele lepiej niz ci co uwazaja sie za niediadomo jak doswiadczych bo robi 100km miesiecznie. boze ludzie ! nie znaliscie Go wiec sie nie wypowiadajcie, bo naprawde szkoda slow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...