Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Bogucinie. Kierowca pijany, zginął pasażer

Utworzony przez ofiara moczymordy..., 19 kwietnia 2014 r. o 14:24 Powrót do artykułu
...czy informacja, "po kilku godzinach zmarl"..miala wzbudzic odruch empatii ???? Nie mam takich uczuc, jesli dotyczy to pijacych, ale i jezdzacych z pijakami ... Jedyna pociecha jest fakt, ze jeden idiota opuscil ten ziemski padol, a drugi posiedzi sobie kilka ladnych lat. Oczywiscie, o ile sad nie doszuka sie "powaznych" okolicznasci lagodzacych...., poniewaz nie mozna wykluczyc takiej interpretacji ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo., jeden idiota mniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo., jeden idiota mniej!
kto niby jest tym idiotą człowieku widac ty niemasz nawet szacunku do siebie samego pisząc takie i nie wiesz co cie spotka w życiu i jak ty skończysz ..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto niby jest tym idiotą człowieku widac ty niemasz nawet szacunku do siebie samego pisząc takie i nie wiesz co cie spotka w życiu i jak ty skończysz ..................
  Tym idiotą jest naturalnie półgłówek jadący samochodem z pijanym kierowcą! Postawa zaprezentowana przez rzeczonego idiotę nie tylko jest osobiście szkodliwa - co zostało przećwiczone z właściwym rezultatem - ale także jest szkodliwa społecznie, gdyż w czynny sposób afirmuje parszywą patologię drogową, jaką jest jazda po alkoholu. Tak wygląda w praktyce społeczna akceptacja dla plugawj dziczy drogowej jeżdżącej na dwóch gazach - tym razem selekcja naturalna wyeliminowała jednego szubrawca, następnym razem zrobi to samo z tym, który prowadził! Całe szczęście, że obyło się bez ofiar!   Btw - oczywiście nie wiem, jak skończę; wiem natomiast jak nie skończę - otóż bez wątpienia nie zginę w samochodzie prowadzonym przez pijanego kierującego, bo ja po prostu - jak każdy normalny człowiek - z takim bandziorem do samochodu nie wsiadam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!Wielka szkoda, że się ten pijany śmieć nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd jest zmarły pasażer?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, znałem pasażera który zginał, wiem kim był ten człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym idiotą jest naturalnie półgłówek jadący samochodem z pijanym kierowcą! Postawa zaprezentowana przez rzeczonego idiotę nie tylko jest osobiście szkodliwa - co zostało przećwiczone z właściwym rezultatem - ale także jest szkodliwa społecznie, gdyż w czynny sposób afirmuje parszywą patologię drogową, jaką jest jazda po alkoholu. Tak wygląda w praktyce społeczna akceptacja dla plugawj dziczy drogowej jeżdżącej na dwóch gazach - tym razem selekcja naturalna wyeliminowała jednego szubrawca, następnym razem zrobi to samo z tym, który prowadził! Całe szczęście, że obyło się bez ofiar!   Btw - oczywiście nie wiem, jak skończę; wiem natomiast jak nie skończę - otóż bez wątpienia nie zginę w samochodzie prowadzonym przez pijanego kierującego, bo ja po prostu - jak każdy normalny człowiek - z takim bandziorem do samochodu nie wsiadam!
niedaj boże wjedzie rozpedzony samochód którym bedzie kierował pijany kierowca , na to samo wychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pasażer który zginął mieszkał w bogucinie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obydwaj byli/są z Sieprawic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca był z Tomaszowic,pasazer z Sieprawic jutro  jest jego pogrzeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca był z Tomaszowic,pasazer z Sieprawic jutro  jest jego pogrzeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...