Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Wrotkowskiej. Nie żyje nastolatek (wideo)

Utworzony przez parobas, 16 kwietnia 2014 r. o 14:44 Powrót do artykułu
zajeżdżanie drogi i wymuszanie pierszeństwa to plaga polskich dróg !! JA JADĘ, JA JESTEM  NAJWAŻNIEJSZY, A WY PAROBASY Z DROGI !!ten wsiowy mistrz na skodzie, ma na sumieniu życie niewinnego chłopaka!! do mamra z nim!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem jak reanimowali tego chłopaka... straszne. Może gdyby walneli w tą skodę to chłopak by żył a połamany byłby idiota ze skody. Bardzo niebezpieczne miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucia dla rodziny. Wielka tragedia:( Skąd jest ta rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc tokiem rozumowania p.Hołowczyca należy usunąć słup, bo to on jest winny tej niepotrzebnej śmierci. Prawda jest też taka, że kierowcy na ogół nie pozwolą czasami skręcić komuś w lewo, tylko jadą i jadą, a warto czasami kogoś przepuścić. Jednak jak nikt nie przepuszcza, to lepiej zaczekać, gdyż nasza decyzja może kosztować kogoś życie. Podobnie i z włączaniem się do ruchu. Ile to razy ktoś rozpędzony wjeżdża na drogę zmuszając innych do nagłego hamowania. A co jakby nie zdążyli, albo ktoś by jechał za blisko drugiego auta? Niektórzy pędzą jak wariaci, zero zrozumienia dla innych uczestników drogi, a i tak potem spotykają się na światłach. Tragedia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby ta hondą jechał 50km/h to by takich skutków tragicznych nie było. I nie wiem czy pasażer miał zapięte pasy. Miałem kiedys tak że zajechał mi gosc drogę, ucuekałem i tez dwon centralnie w słup. Nic mi nie było, puduszki nie było tylko pasy. Słup miałem centralnie pośrodku maski. Ale nie miałem więcej niż 50. Po drugie tam jest dwa pasy, nie wiadomo jaka była sytuacja. Moze ktos jechał po bliższym pasie 50 a na drugim honda jechała duzo szybciej i ten ze Skody jej nie zauważył. Wypadki ine zdarzają się w prostych sytuacjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I może kosztować kogoś życie. Podobnie i z włączaniem się do ruchu. Ile to razy ktoś rozpędzony wjeżdża na drogę zmuszając innych do nagłego hamowania. A co jakby nie zdążyli, albo ktoś by jechał za blisko drugiego auta? Niektórzy pędzą jak wariaci, zero zrozumienia dla innych uczestników drogi, a i tak potem spotykają się na światłach. Tragedia!
To może zastanów się czy mozna temy komuś ułatwic właczenie się do ruchu. A jak nie to wal mu w kufer. Zawsze będzie to Twoja wina. Musisz walnąć w bok żeby było ze ktoś zajęchał Ci drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale 50km/h  to na pewno tam nie było... Szkoda chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary szofer, 19 lat. I tyle komentarza, rodzicom ofiary wyrazy wspólczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć ta honda dzisiaj trochę szalała po Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starszna tragedia, znałam chłopaka, chodziłam z nim do szkoły :'( szkoda ze własnie przez takich kierowców giną niewinni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd był ten biedny chłopak? :( wiecie to napiszcie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucia dla rodziny. Wielka tragedia:( Skąd jest ta rodzina.
kielce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z jakiej dzielnicy Danusiu? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był mój kolega z klasy :( Był wspaniałym kolegą. Bedzie mi go brakowac :( Był z Kielc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nikt nie napisał o tym,że kierowca kolejnej wieśniackiej pseudosportowej Hondy wydmuchał 0.02.. Pytanie co wyszło na badaniu krwii ,bo takiej informacji nie mam..Że całkiem nie dawno znaleziono u niego narkotyki podczas kontroli i miał zatrzymane prawo jazdy.. Wielka tragedia.. Ćpun za kierownicą i jego nieswiadomy niczego najlepszy kolega..Chłopaka szkoda,bo może i Bogu ducha winny ,a zginąć powinien kolega z Hondy przynajmniej jednego potencjalnego dilero-kierowco zabójcę było by mniej.. Jak pokazuje życie narkotyki,alkohol i pseudo sportowe auta zabijają..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega zabierał z pkp..? To topografii miasta niech się nauczą ,a nie jeżdżą na około żeby tylko prostą znaleźć.. A jechali od strony Diamentowej więc po co ten lans na około..? Są świadkowie którzy zeznają,że jedno z aut zatrzymało się b y przepuścić pieszych na przejściu.. A co by było gdyby ów ludzie weszli na przejście..? Kierowca Hondy zabiłby pasażera i ludzi na przejściu.. Dlaczego w terenie zabudowanym pędził z prędkością około 100km/h.. Wyprzedzał na przejściu mimo,że po lewej stronie stało auto przepuszczających pieszych..? Pomyślcie gdyby na przejściu wpadł w wasze dzieci co byście wtedy pisali,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to byl moj przyjaciel z KIELC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlopak ktory kierowal honda byl dobrym kumplem nie narkomanem.Prawo jazdy stracil za punkty .Zajmijcie sie soba a nie plotkami ktore Wam sie snia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...