Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na ul. Orkana. Jeep zmiażdżył cinquecento

Utworzony przez Kurek, 27 kwietnia 2015 r. o 18:35
A co z kierującym mercedesem ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest seicento!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje, ze dojechali leszcza w mercu. nie raz wlasnie "bogacze" za kolkiem lamia przpeisy jak chca. gnebil bym takich podwojnie. maja kase - niech placa na niepelnosprawne dzieci dodatkowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam niedaleko tego skrzyżowania i już w ciągu 3 tygodni to już 3 wypadek. Powinny być w tym miejscu światła napewno nie było by tyle tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest seicento!
a seicento to nie fiat? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten mercedes jest na jednym ze zdjęć srebrne kombi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jechali by z dozwoloną prędkością - a tak zapewne nie było, to nie było by takich zniszczeń w obu autach. Seicento to nie jest samochód, tylko osobowa puszka z cienkiej blachy. Miałem kiedyś wypadek jadąc takim właśnie autem, gość mnie strzelił z tylu mając 70 km na godzinę i u mnie szkoda całkowita...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jechali by z dozwoloną prędkością - a tak zapewne nie było, to nie było by takich zniszczeń w obu autach. Seicento to nie jest samochód, tylko osobowa puszka z cienkiej blachy. Miałem kiedyś wypadek jadąc takim właśnie autem, gość mnie strzelił z tylu mając 70 km na godzinę i u mnie szkoda całkowita...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam niedaleko tego skrzyżowania i już w ciągu 3 tygodni to już 3 wypadek. Powinny być w tym miejscu światła napewno nie było by tyle tragedii.
Jadziu mieszkam nie daleko Wrotkowskiej twoim tokiem myslenia to tam już dawno powinny być swiatła co 5m. Nic nikomu po światłach jak spotkasz idiote na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a seicento to nie fiat? 
  Kobito nie mądrz się bo w pierwszej wersji opublikowanego artykułu było napisane Fiat Cinquecento. Jednak autor zobaczywszy mój komentarz zmienił nazwę na Fiat bo prawdopodobnie był pewien tylko marki, modelu już niekoniecznie. A rozbite auto to Fiat Seicento.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobito nie mądrz się bo w pierwszej wersji opublikowanego artykułu było napisane Fiat Cinquecento. Jednak autor zobaczywszy mój komentarz zmienił nazwę na Fiat bo prawdopodobnie był pewien tylko marki, modelu już niekoniecznie. A rozbite auto to Fiat Seicento.
Zresztą w temacie na tym forum jest "jeep zmiażdżył cinquecento"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła nic nie zmienią. To jest źle rozumiana demokracja. Każdy jest najważniejszy. I każdy winny. Bezmózgi morderca z merca,ofiara która jechała za szybko,piesi ktorym nie chce się przejść kładką i pieprzone urzędasy które poza przyjmowaniem łapówek ,podlewaniem swojego kwiatka nie wiedza że służą NAM OBYWATELOM . Usprawiedliwieniem mordercy są słupy od następnego przewału urzędasów które zasłaniają widoczność i szpecą cale miasto nic nie wnosząc w jego odkorkowanie. Do tego wszystkiego jest jeszcze milicja której brakuje pare dekad by stać sie instytucja szanowaną gdzie jej pracownicy są autorytetami i służą a nie przychodzą do pracy gnębiąc obywateli i ślepo wykonując rozkazy tych którzy pierwsi powinni być skazani. Wracając do mordercy jest nim nie kierowca merca tylko pani Krysia i Zenek z urzędu którzy postawili słupy trakcji zasłaniające widoczność wyjeżdżającym z Kaczeńcowej,budując wysepkę z przejściem którego być nie powinno i które jak już jest to zaslania znakami o jego istnieniu pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam przy ul.Popiełuszki i jest to bardzo wąska i ruchliwa ulica. Ale jak tu się jeździ to włos staje na głowie. Im mniejsze autko, tym prędkość większa. No i stan techniczny tych starszych aut też ma wiele do życzenia co słychać z daleka.Bo jak ktoś taki ma dziurawe tłumiki i skorodowane nadwozie, to pewnie i hamulce  nie są sprawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co dalej z tym "cwańszym" kierowcą z merca??? Takich powinno się karać bardzo surowo - bo jest ich bardzo dużo powodując duże zagrożenie. Tylko bardzo przykro, że przez takiego kogoś inny kierowca stracił życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten drugi to nie mercedes  tylko jeep cherokee! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wypowiedź Adolfa odnośnie tego przejścia. Postawili słupy trakcji zasłaniające widoczność wyjeżdżającym z Kaczeńcowej,budując wysepkę z przejściem którego być nie powinno i które jak już jest to zaslania znakami o jego istnieniu pieszych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kierowcy Mercedesa powinna być kara śmierci. Szubienica i to od razu i nie było by tylu tragedii na drogach, wymuszenie piewszeństwa to usiłowanie zabójstwa a nie wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo kiedy pogrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...