Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I jeszcze pewnie bez umowy o pracę ,takie Polski rząd nam dobrobyt zgotował (zielona wyspa) -niech spoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez zabezpieczeń,bo tak szybciej.bez umowy bo taniej.Badania specjalistyczne do pracy na wysokości najczęściej załatwiane.czasem trudno się poprosić o okulary ochronne a co dopiero inne rzeczy.realia na lubelskich budowach tragiczne. Kto w temacie ten wie. Gdzie inspekcja pracy ja się pytam!gdzie godne warunki dla pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo przykre ale zabezpieczenia założyć to dosłownie 5 min a w razie W kosztują kompletne ok 500 zł to. napewno tańsze niz życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez zabezpieczeń,bo tak szybciej.bez umowy bo taniej.Badania specjalistyczne do pracy na wysokości najczęściej załatwiane.czasem trudno się poprosić o okulary ochronne a co dopiero inne rzeczy.realia na lubelskich budowach tragiczne. Kto w temacie ten wie. Gdzie inspekcja pracy ja się pytam!gdzie godne warunki dla pracowników.
Jak nie wiesz to nie gadaj , bo rodzinie to sprawia przykrość jezeli nie znałaś okoliczności nie wypowiadaj się na ten temat. Powinnaś nam współczuć takiej tragedii , nie wiesz co czuje żona,syn,córka i reszta rodziny. Sama byś nie chciała być na ich miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znacie okoliczności a głupio wypowiadacie się na ten temat. Sami nie chcielibyście być na naszym miejscu, nie wiecie co my jako najbliższa rodzina czujemy. Myślicie, że nam jest miło czytać takie glupie komentarze od ludzi którzy nawet tego nie widzieli ani go nie znali. Więc prosimy się nie wypowiadać się na ten temat bo nam jest przykro czytać takie głupie komentarze. Więc czasem zgromadźcie więcej informacji i dopiero wtedy wypowiadajcie się na dany temat.        Z POWAŻANIEM ~ NAJBLIŻSZA RODZINA. [*]  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze pewnie bez umowy o pracę ,takie Polski rząd nam dobrobyt zgotował (zielona wyspa) -niech spoczywa w pokoju.
Człowieku pomyśl czasem , mój tata miał własną firmę wiec na wszystko była umowa... Zastanów się co piszesz bo w tej chwili tak się ośmieszasz. Wystarczy pomyśleć , myślenie nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie bzdur. Człowiek podobno zasłabł na rusztowaniu w czasie pracy i tak się stało. Nie znałem Waszego ojca, ale słyszałem, że miał swoją firmę zarejestrowaną i budował domy i robił to dobrze. Wyrazy współczucia dla całej rodziny.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały CZŁOWIEK , Bardzo dobry FACHOWIEC . Znałem GO osobiście . Żegnaj RAFALE . Głębokie WYRAZY WSPÓŁCZUCIA  Rodzinie . CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...