Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
psy leżące na boku ... bezcenne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znów BMW :unsure:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korek straszny, radiowóz na boku, jedno auto rozwalony przód, drugie za nim też bo wjechało w pierwsze. Jednakże, zniszczenia nie wyglądają na bardzo niebezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrycja jest najlepsza! To już nie pierwszy raz, gdy jest w centrum wydarzeń :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawcą tego wypadku bedzie kierowca Policyjnego radiowozu. Wjeżdżając na skrzyżowanie przy czerwonym świetle jadąc na tzw, bulajach ( sygnałach świetlnych i dźwiekowych) ma obowiązek zachowac szczególną ostrożność i ustapić pierwszeństwa przejazdu. Policjant kierowca jeśli zostanie to zakwalifikowane jako kolizja otrzyma mandat karny w wysokosci 500zł i 8 pkt. , oprócze tego wczęte zostanie przeciw niemu postepowanie wyjaśniajace czy mógł w tym momencie urzyć sygnałów dźwiękowych i świetlnych. W przypadku gdy to zdarzenie uznane zostanie jako wypadek to konsekwencje dla policjanta mogą być dużo wieksze , łącznie z wydaleniem ze służby włącznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale akurat ogolnie to ma racje, jedynie z tymi punktami pomylil bo dostanie 6 a nie 8 :) reszta sie zgadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak zwykle skrzyżowanie z Sowińskiego... Byłam świadkiem jak samochód w ostatniej sekundzie " uciekł" karetce na sygnale... Ja nie wiem czy kierowcy nie słyszą karetek, policjii itp czy myślą że uda im się przejechać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znów BMW :unsure:
    Co znów? Masz chyba jakąś obsesję.  Bmw zostało przypadkowo poszkodowane, również dobrze mogłoby to być każde inne auto. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja nigdy nie była tak szybko na miejscu wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak zwykle skrzyżowanie z Sowińskiego... Byłam świadkiem jak samochód w ostatniej sekundzie " uciekł" karetce na sygnale... Ja nie wiem czy kierowcy nie słyszą karetek, policjii itp czy myślą że uda im się przejechać?
A czy Ty wiesz, że karetka czy inne milicjanty muszą się upewnić czy mogą bezpiecznie wjechać na skrzyżowanie i dopiero się pchać a nie są święci bo włączą koguty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawcą tego wypadku bedzie kierowca Policyjnego radiowozu. Wjeżdżając na skrzyżowanie przy czerwonym świetle jadąc na tzw, bulajach ( sygnałach świetlnych i dźwiekowych) ma obowiązek zachowac szczególną ostrożność i ustapić pierwszeństwa przejazdu. Policjant kierowca jeśli zostanie to zakwalifikowane jako kolizja otrzyma mandat karny w wysokosci 500zł i 8 pkt. , oprócze tego wczęte zostanie przeciw niemu postepowanie wyjaśniajace czy mógł w tym momencie urzyć sygnałów dźwiękowych i świetlnych. W przypadku gdy to zdarzenie uznane zostanie jako wypadek to konsekwencje dla policjanta mogą być dużo wieksze , łącznie z wydaleniem ze służby włącznie.
Tyle się teraz mówi i pisze o obowiązku montowania alkomatu czy alkotestu w pojazdach,radiowozach !!!   być może dmuchnąłby i ie odpaliłby i obeszło by się bez nieszczęścia, pytam jak długo jeszcze ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze leci dobry bas w uszy a w lusterka to u nas malo kto patrzy:)
I jak zwykle skrzyżowanie z Sowińskiego... Byłam świadkiem jak samochód w ostatniej sekundzie " uciekł" karetce na sygnale... Ja nie wiem czy kierowcy nie słyszą karetek, policjii itp czy myślą że uda im się przejechać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW-Bedziesz Miał Wydatki - zmieniamy " Wypadki " nowy skrót !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawcą tego wypadku bedzie kierowca Policyjnego radiowozu. Wjeżdżając na skrzyżowanie przy czerwonym świetle jadąc na tzw, bulajach ( sygnałach świetlnych i dźwiekowych) ma obowiązek zachowac szczególną ostrożność i ustapić pierwszeństwa przejazdu. Policjant kierowca jeśli zostanie to zakwalifikowane jako kolizja otrzyma mandat karny w wysokosci 500zł i 8 pkt. , oprócze tego wczęte zostanie przeciw niemu postepowanie wyjaśniajace czy mógł w tym momencie urzyć sygnałów dźwiękowych i świetlnych. W przypadku gdy to zdarzenie uznane zostanie jako wypadek to konsekwencje dla policjanta mogą być dużo wieksze , łącznie z wydaleniem ze służby włącznie.
Nie masz racji, pojazd uprzywilejowany może nie stosowac się do przepisów ruchu drogowego, znaków i sygnałów sygnalizacji świetlnej z wyjątkiem sygnałów wydawanych przez osobę kierującą ruchem. Wszystko wskazuje na to, że to kierowca volvo będzie winien kolizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale akurat ogolnie to ma racje, jedynie z tymi punktami pomylil bo dostanie 6 a nie 8 :) reszta sie zgadza
A jak jeszcze był w stanie wskazującym ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawcą tego wypadku bedzie kierowca Policyjnego radiowozu. Wjeżdżając na skrzyżowanie przy czerwonym świetle jadąc na tzw, bulajach ( sygnałach świetlnych i dźwiekowych) ma obowiązek zachowac szczególną ostrożność i ustapić pierwszeństwa przejazdu. Policjant kierowca jeśli zostanie to zakwalifikowane jako kolizja otrzyma mandat karny w wysokosci 500zł i 8 pkt. , oprócze tego wczęte zostanie przeciw niemu postepowanie wyjaśniajace czy mógł w tym momencie urzyć sygnałów dźwiękowych i świetlnych. W przypadku gdy to zdarzenie uznane zostanie jako wypadek to konsekwencje dla policjanta mogą być dużo wieksze , łącznie z wydaleniem ze służby włącznie.
Większych głupot w życiu nie czytałam. Popracuj nad ortografią kolego i naucz się zasad ruchu drogowego, bo jeszcze ktoś naprawdę uwierzy, że POJAZD UPRZYWILEJOWANY MUSI MU USTĄPIĆ PIERWSZEŃSTWA PRZEJAZDU - żart lub szczyt niewiedzy roku 2014 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz racji, pojazd uprzywilejowany może nie stosowac się do przepisów ruchu drogowego, znaków i sygnałów sygnalizacji świetlnej z wyjątkiem sygnałów wydawanych przez osobę kierującą ruchem. Wszystko wskazuje na to, że to kierowca volvo będzie winien kolizji.
Niestety radiowoz wjezdzajacy mimo uzytych swiatel i dzwiekow uprzywilejowania na czerwonym swietle bedzie winien kolizji, wjezdzajac za sygnalizator na czerwonym mimo wszystko musi zachowac szczegolna ostroznosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za gnój wysypał się z tego radjowozu i zatrzymał się przy krawężniku... :) ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większych głupot w życiu nie czytałam. Popracuj nad ortografią kolego i naucz się zasad ruchu drogowego, bo jeszcze ktoś naprawdę uwierzy, że POJAZD UPRZYWILEJOWANY MUSI MU USTĄPIĆ PIERWSZEŃSTWA PRZEJAZDU - żart lub szczyt niewiedzy roku 2014 ;)
i tu sie mylisz radiowoz na sygnalach nie ma bezwzglednego pierwszenstwa, pozwala mu to na wjechanie za sygnalizator na czerwonym ale owszem musi ustapic jednak tym co juz sa na skrzyzowaniu w razie kolicji za wszystko beka kierowca radiowozu w takiej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz na starym, dwudziestoletnim  ruplu,kontra suka z gliniarzami!!,REMIS !! mistrz kontuzjowany !! rupel rozbebeszony!! suka zrobiła salto z półobrotem !!zrobiło się bezpieczniej!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...