Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów w Kraśniku. PO płacze, PSL triumfuje

Utworzony przez wyborca, 18 listopada 2014 r. o 09:14 Powrót do artykułu
Niech burmistrzem zostanie Janczarek będzie generał bez wojska.Wtedy btylko zatrudni kolesiów.Wrzedzie wygrało PSL jak tak dobrze rządzi to skad te dzisiejsze protesty na drogach sadoowników. Za takie zwycięstwo powinni jabłka skonsumować w postaci cydru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje ... dla PSL na Lubelszczyźnie !!! Wyborcy maja dosyć kłótni między PO i PIS , chociaż pochodzą z tego samego " miotu " POPIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale, że zacna telewizja kraśnicka jeszcze nic nie opublikowała??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale, że zacna telewizja kraśnicka jeszcze nic nie opublikowała??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polacy lubią jak są dymani jak nie przez PO to teraz będą dymani przez czerwone ZSL.w gminach to jedynny pracodawca i tam pracują całe rodziny i koleżki wszystkie agencje rolne są obsiadłe przez ZSL jak stonka ziemniaczna obsiada kartofle. mieli kasę aby wszystkie płoty we wsi obwiesić swoimi banerami widziałem nawet wychodek był oblepiny tym paskustwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba raczej TRIUMPH w PSL, zwłaszcza u działaczek na koleżeńskich posadach, a z tego faktu to działacze rodzaju męskiego się ciszą, prawda panowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie gratulacje dla Pana Janczarka!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale żeby głosować na Posady Swoim Ludziom!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje, w drugiej turze oddam głos na Janczarka, czas zmienic to miejskie bagno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla P.Janczrka!!! Mam nadzieję, że mieszkańcy Kraśnika w znacznej większości oddadzą na niego swój glos. Czas zakończyć erę rządów stawiarskiego i yachta. Lekarz z bożej łaski piastujący obecnie rolę burmistrza nich wróci do swoich pacjentów (o ile jeszcze żyją)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL dawne czerwone ludziki przekształcone na zielono ,kolesiostwo i tyle wszedzie rodziny i protegowani spróbój dostać pracę w tym molochu masz wykcztałcenie ?no i co? jak nie masz znajomości nie masz szans .Obecny burmistrz to widać człowiek wielkiego serca spokojny,uczczciwy,dajmy mu szanse co można zrobić za jedną kadencję.Może teraz Krasnik Stary by troszkę unowocześnił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL dawne czerwone ludziki przekształcone na zielono ,kolesiostwo i tyle wszedzie rodziny i protegowani spróbój dostać pracę w tym molochu masz wykcztałcenie ?no i co? jak nie masz znajomości nie masz szans .Obecny burmistrz to widać człowiek wielkiego serca spokojny,uczczciwy,dajmy mu szanse co można zrobić za jedną kadencję.Może teraz Krasnik Stary by troszkę unowocześnił?
Wszędzie czerwona pajęczyna,sitwa,nePOtyzm, w okół dzieci resortowe szerokie rzesze FRAJERÓW !!!  jak żyć w tym dzikim kraju ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje ... dla PSL na Lubelszczyźnie !!! Wyborcy maja dosyć kłótni między PO i PIS , chociaż pochodzą z tego samego " miotu " POPIS
Miot ZSL-u jest po stokroć gorszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje, w drugiej turze oddam głos na Janczarka, czas zmienic to miejskie bagno
I zmienisz bagno w moczary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i moi znajomi głosujemy na Mirka! Skromnego i wykształconego człowieka,który bardzo dużo zrobił dla Kraśnika. I mam pytanie: co zrobił dla Kraśnika Janczarek? Proszę o jeden choćby konkretny przykład. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL dawne czerwone ludziki przekształcone na zielono ,kolesiostwo i tyle wszedzie rodziny i protegowani spróbój dostać pracę w tym molochu masz wykcztałcenie ?no i co? jak nie masz znajomości nie masz szans .Obecny burmistrz to widać człowiek wielkiego serca spokojny,uczczciwy,dajmy mu szanse co można zrobić za jedną kadencję.Może teraz Krasnik Stary by troszkę unowocześnił?
Zgadzam się :)  Mirek wygramy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem zdziwiony, że w wywiadzie zamiast Janczarka mówi Pani rzecznik Kozerska...ten człowiek nie ma nic do powiedzenia...masakra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy musi kiedyś przegrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i moi znajomi głosujemy na Mirka! Skromnego i wykształconego człowieka,który bardzo dużo zrobił dla Kraśnika. I mam pytanie: co zrobił dla Kraśnika Janczarek? Proszę o jeden choćby konkretny przykład. 
a co zrobił włodarczyk jak czubiński był burmistrzem...rozpędz się a ściana sama cię znajdzie ,,,a sorry włodarczykowi udało się wyleczyć ze dwie osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Inteligencja Krasnika z nadzieja głosuje na Janczarka. Dosyc tych sciem owinietych w  wiare i  patriotyzm na niby, dosyc straszenia Platforma i PSLem. Emeryci kupowani za potancowki, dzialkowicze i inne miernoty awansowane na wiecznych pelniacych obowiazki niech oddaja glosy na obecnego amatora. Zebym miala przyjechac saniami, to wpadne na glosowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...