Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dla Rejowieckiej, Alei Przyjaźni i Rampy Brzeskiej to 4 zmarnowane lata. Może Agata lepiej sprawdziłaby się gdzie indziej?  Poprzednio namawiałem do głosowania na nią żeby nie było, że jestem z konkurencji.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma Rejowiecka do pani Fisz? Rejowiecka to droga wojewódzka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Marcin a Mariusz nie Wieliczkę a Wieliczko odmiana nazwisk się kłania i podstawowe informacje szanowna Redakcyjo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale w Chełmie nic się nie zmieni. Dalej będzie kolesiostwo i brak najważniejszych inwestycji, nie mam na myśli tych z zakresu infrastruktury bo to władzy dobrze wychodzi, chodzi mi o miejsca pracy. Tak wiem zaraz jakiś pajac napisze, że przecież powstają McD, Kaufland itd., a gdzie inne??? No i jeszcze wiceprezydent Górny - a kiedyś pani Fisz miała hasło stawiam na młodych, zaufałem i żałuję!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to przecież ekipa raniewicza rządzi i decyduje o drogach krajowych 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to przecież ekipa raniewicza rządzi i decyduje o drogach krajowych 
Dobry pomysł. Wybierzmy Raniewicza na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mieliśmy prezydenta z PO -Grabczuka . Przez cała kadencję zdołąl tylko wybudować pomnik  na pl. Niepodległości i poświadczyć nieprawdę proboszczowi. PO już dziękujemy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Rejowieckiej, Alei Przyjaźni i Rampy Brzeskiej to 4 zmarnowane lata. Może Agata lepiej sprawdziłaby się gdzie indziej?  Poprzednio namawiałem do głosowania na nią żeby nie było, że jestem z konkurencji.. 
Po miało wybudować obwodnicę na Euro 2012. Zapytajmy pana Raniewicza co z tymi obietnicami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł. Wybierzmy Raniewicza na prezydenta.
 
Dobry pomysł. Wybierzmy Raniewicza na prezydenta.
Po miało wybudować obwodnicę na Euro 2012. Zapytajmy pana Raniewicza co z tymi obietnicami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt gminy Wojsławice Pan Semeniuk rządził trzy kadencje, zbudował ratusz, będzie budował BIEDRONKĘ, chciał zniszczyć miejscowych przedsiębiorców - zniszczyli jego. Z inicjatywy Pani sołtys z ul. Uchańskiej, mieszkańcy za zasługi zbudują Panu Semeniukowi pomnik, czekają na śnieg. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULUJĘ PANI PREZYDENT PONOWNEGO OBJĘCIA STANOWISKA. JEŚLI CHEŁM MA BYĆ REPREZENTOWANY NA ZEWNĄTRZ, TO TYLKO Z JEJ WIZERUNKIEM GOSPODARZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spójrzcie na foto Raniewicza i na tego drugiego "przystojniaka" Konrad jakiś tam. Ktoś z taką maską miałby mnie reprezentować, nigdy, najpierw do magla, a później przed obiektyw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt gminy Wojsławice Pan Semeniuk rządził trzy kadencje, zbudował ratusz, będzie budował BIEDRONKĘ, chciał zniszczyć miejscowych przedsiębiorców - zniszczyli jego. Z inicjatywy Pani sołtys z ul. Uchańskiej, mieszkańcy za zasługi zbudują Panu Semeniukowi pomnik, czekają na śnieg. 
Zenek niewdzięczni jesteście mieszkancy Wojsławic...miejscowi juz sie nachapali...przeciez taka bieda na wsi to chyba super,że będzie sklep  dyskontowy;czytaj dla ubogich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma Rejowiecka do pani Fisz? Rejowiecka to droga wojewódzka.
ul. Rejowiecka to ciąg Drogi Krajowej nr 12  jak nie wiemy to się nie wypowiadamy  miedzy drogami krajowymi a wojewódzkii jest bardzo duża różnica jeżeli chodz o finansowanie  ,a Pani Prezydent dostaje Pieniądze na utrzymanie dróg krajowych w granicach miasta na wojewódzkie zreszta tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Dubience jest dogrywka ktoś tu ma słabe informacje albo to wina hakerów któzt=y włamali się do PKW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyłka, bo Chełm czeka druga tura i mam nadzieje,że komuch Fisz przegra z Raniewiczem, choć i ten nie jest z mojej bajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ta bandaPSL sieWYMANDRZAwCHELMIE wiadomo ile wygrali  z kad tych  24% w kraju jak tutaj zaledwie3% obywatele chca swoich przedstawicieli z PIS we wladzach czy PSL wie jak zniszczyl rolnictwo zboze po 48 zl  q  z prowadzili TRUSKAWKI   koncentrraty zboze wegiel    swinie jablka wszystko z za granicy rolnicy sprzedawali po 25 gr truskawki w skupie  wszystki e lewatoy   magazyny   chlodnie w rekach PSL a  nam tylko podatki  i ceny na prad  gaz w gore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Dubience jest dogrywka ktoś tu ma słabe informacje albo to wina hakerów któzt=y włamali się do PKW.
Hakerzy,oczywiście że hakerzy,gumofilce sprowadziły dwóch wybitnych specjalistów z Tajlandii za grube miliony,oczywiście pieniądze podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...