Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów do Sejmiku woj. lubelskiego: PiS 13 mandatów, PSL 12

Utworzony przez STOP PSL, 21 listopada 2014 r. o 10:10
Dlaczego na lubelszczyżnie wygrało psl bo wszystkie powiaty gminy gdzie zadzi psl sam sami ludzie psl i jestem pewien ze oni przyłozyli do tego ręke zeby wygrać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS największym przegranym!!! Nie będą rządzić nigdzie, w żadnym województwie, z czego tu się cieszyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na lubelszczyżnie wygrało psl bo wszystkie powiaty gminy gdzie zadzi psl sam sami ludzie psl i jestem pewien ze oni przyłozyli do tego ręke zeby wygrać 
rządzi pisze się przez "rz" ty pisowcu, nie popłacz się z rozpaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale On chciał naPiSać ZADZI kiedyś tak mówiono zamiast TYLNY . :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS rozwaliło wszystkich na Podkarpaciu 50% poparcia. Chociaż tam mieszkają ludzie rozsądni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na lubelszczyżnie wygrało psl bo wszystkie powiaty gminy gdzie zadzi psl sam sami ludzie psl i jestem pewien ze oni przyłozyli do tego ręke zeby wygrać 
WAŁ !!! gumofilce zrobiły,samo frajerstwo !  POjeby to samo !  żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie to zwycięstwo, którym sie cieszył Kaczyński?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie to zwycięstwo, którym sie cieszył Kaczyński?
A kto się pyta ?? Miękka Pyta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na lubelszczyżnie wygrało psl bo wszystkie powiaty gminy gdzie zadzi psl sam sami ludzie psl i jestem pewien ze oni przyłozyli do tego ręke zeby wygrać 
Trzeba wygrać by rządzić > Na to nawet RM ? nie pomoże! Ojdyr wkrótce będzie zapraszał PSL . Wszak on lubi zwycięzców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie to zwycięstwo, którym sie cieszył Kaczyński?
Po raz kolejny zwyciężyło oszustwo i przekręty,kolejny komuchy wałek zrobili,dymają NARÓD  w każdą stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy poznamy nazwiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzalność sondaży Wybory Samorządowe 2010   Exit-poll/wyniki oficjalne PO - 33,8/30,89 PIS - 27/23,05 SLD - 15,8/15,2 PSL - 13,1/16,3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry. Jestem zwolennikiem PiSs. Muszę powiedzieć, że mam tera miękką faję. Dziękuje z uwagę. Do widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry. Jestem zwolennikiem PiSs. Muszę powiedzieć, że mam tera miękką faję. Dziękuje z uwagę. Do widzenia.
A kogo ?  koniowi to zamelduj albo swojej stare, bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie to zwycięstwo, którym sie cieszył Kaczyński?
Tam, gdzie powinno być. Poszło się... huśtać :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...