Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wydawca lokalnego portalu grozi burmistrzowi sądem za wpis w internecie

Utworzony przez Adaś, 15 września 2014 r. o 19:18
Do całego artykułu należy dodać, że p. Łukasz Kurowski jest byłym kandydatem do sejmiku wojewódzkie z ramienia SLD, natomiast aktualnie czynnie wspiera w kampanii na burmistrza swojego przyjaciela Sławomira Dziudzika (Demokracja Bezpośrednia). Ten sam p. Dziudzik w ostatnich wyborach w CAŁYM ŁUKOWIE uzyskał oszałamiającą ilość 20 głosów. Mówiąc wprost - nie zagłosowała na niego nawet cała rodzina. Panowie aktualnie zabawiają się w sprawy sądowe, aby zniszczyć dobre imie burmistrza, który w Łukowie jest powszechnie szanowany. Ach, jeszcze szczegóły. Koszt tego referendum to blisko 100 tysięcy złotych. Referendum, które będzie kampanią....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na międzyrzeckim portalu należącym do pana Kurowskiego publikuje osoba zatrudniona na etacie w międzyrzeckim urzędzie miasta. To się nazywa niezależnośc dziennikarska :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to dziennikarska wsza i tyle, szuka na siłę sensacji i rozgłosu dla swojego nazwiska.Oczywiście, że taka debata nie byłaby obiektywna przecież Kurowski praktycznie w każdych wyborach gdzieś kandyduje, z tego co pamiętam zawsze z SLD, pupilek Kazimiery Goławskiej byłej wójt gminy Łuków. Jak polityk może być obiektywnym dziennikarzem. No i jeszcze to pomówienie... poniżej poziomu tak samo jak portal lukow24.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o publikację całego mojego komentarza z portalu podlasie24.pl a nie tylko jego fragmentu! A brzmi on tak:"Burmistrz wyzwał na debatę Sławomira Dziudzika. Podjąłem się więc jej zorganizowania. Zapytałem Dziudzika, czy podejmuje rękawice. Ten z chęcią się zgodził. Zaprosiłem do współpracy przy organizacji m.in. TV Master i TV Magnes. Wszyscy chętnie się zgodzili. Zadzwoniłem więc z zaproszeniem do samego Pana burmistrza. Ten jednak odmówił!!! Powód? Burmistrz uznał, że są od tego 'właściwsze' media. Poza tym uznał, że nie weźmie udziału w debacie organizowanej przeze mnie, gdyż byłem w grupie inicjatywnej organizacji referendum. Nie pomogły nawet zapewnienia, że nie będę prowadzącym to spotkanie. Burmistrz odmówił mimo, iż wcześniej sam publicznie nawoływał do debaty..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy bohater tego artykułu wykorzystał swój urlop, czy podczas swojej pracy zamierza: -zamknięty w swoim gabinecie pracować nad swoją kandydaturą w tych wyborach; -pracować cały czas uczciwie i oczekując kilku dziesiątek tysięcy złotych  odprawy należnej po zakończeniu tej kadencji: -przegwizdać swoje godziny pracy za ogromne pobory zajmując się swoją wojną o kolejne lata przy sutym korycie plus wziąć ogromną odprawę plus wziąć gigantyczne odszkodowanie za urlopy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...